Risanje na platno 1. del




no uglaunm js sm prvic sprobavala risat na platno ceprov majhno lol no povejte ce vam je ušec pa like-ite
ce vam pa ji po pa nc


Odgovori:
Imam eno vprašanje... js sm res slaba v risanju in to hočem popravit. Zdej mormo v šoli narisat svoj avtoprtret in ratuje res grdo. Maš kkšn predlog, kako izboljšati moje risarske (ne)sposobnosti? <3
najbolj mi je všeč morje, ki se preliva z barvami in pa luna, oh kk je cute. res se vidi trud, ki si ga vložila
Moj odgovor:

Svetovalnica
napaka
Obvestila
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE
Naročniki revije Pil, pozor!
Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.
Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.
Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.
Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija.