snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov blog: Malo nasvetov za Risanje!!! 1. del

Malo nasvetov za Risanje!!! 1. del

8
Ojla!
Včeraj ste lahko na mojem kotičku glasovali ali si želite da naredim blog o tem. Večina vas je dala da ja in evo blog je že tu. Naslov ni glih za pohvalit ampak nisem imela ideje. Če še neveš v pisalnici pišem zgodbo Dream and never stop Dream. Če želiš si lahko greš pogledat. Tema bloga je risanje torej jaz bom na podlagi mojih izkušenj s risanjem naredila blog. Pisala bom kako priti do čudovitega izdelka, katere markerje oz. flumastre priporočam. V hvalilnico vam bom tudi pripela slike pod naslovom Malo nasvetov za Risanje!!! Ta del bo brez slike saj bo samo uvod. Če imate idejo ali vas kaj zanima mi vedno lahko pišete v moj kotiček, pod objavo ali pa na moj mail, ki ga najdete v mojem profilu čisto na koncu. Vesela bom vseh komentarjev likov.


Risanje ah nič mi ne gre in mi tudi ne bo šlo. Da ne slišim več tega vse se da, le malo vaje potrebuješ in par koristnih nasvetov.
Pa kar začniva.

*i*1. Prvo kot prvo za risanje potrebujemo papir ali zvezek. Jaz priporočam liste. Zakaj? Ker lažje rišeš in oblikuješ*i* *i*neverjetne oblike. V zvezek ne moreš dostopati do vseh kotov. Liste lahko na koncu spneš tudi v zvezek. Tako da so bolj*i* *i*praktični. Zvezek pa priporočam le za vajo ali kakšne skice. Npr. da želite narisati nekega filmskega junaka in ne vete*i* *i*kako se tega lotiti ne trošite papiraja zato ampak preprosto vzemite zvezek in v njega narišete skico. Potem ko ste*i* *i*prepričani katere tehnike boste uporabili in kako boste kaj narisali pa vzemite list papirja in nanjega narišite ta izdelek oz.*i* *i*risbo.*i*

Se beremo

*b*Ananas :pineapple:*b*
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
SUPER BLOG!!!!<3
1
 
hi!
Hvala ti<3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
berm ;) pa spremlam tut hehe


dogiii
0
 
hvala ti<3
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Pilov blog


Objava:

Too Much Tommorow CRAZY 2. del

Ogledov: 18 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

My crush drama 4. del

Ogledov: 42 Odgovorov: 1
 
6
Objava:

Kaj vse se lahko zgodi v šoli?

Ogledov: 77 Odgovorov: 1
 
6
Objava:

Ilustracije 4. del

Ogledov: 99 Odgovorov: 3
 
7
Objava:

✨ThE bLoG✨ 2. del

Ogledov: 98 Odgovorov: 5
 
5
hiphop_girl
Objava:

Tehnika pomnenja: palača spomina

Ogledov: 72 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Outfits✨🎀 3. del

Ogledov: 63 Odgovorov: 3
 
2
Objava:

Intervju Q&A 2. del

Ogledov: 60 Odgovorov: 1
 
1
Lemur.si potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Cankar tocke

hellooo...jaz menim da so mi na cankarjevem tekmovanju dali premalo tock(pri tistih temah kjer vemo koliko podelijo) in zato sem napisala ugovor...mogoce kdo ve kdaj bomo lahk vidli odgovore na ugovore?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(41)
Vesela šola me ne zanima.
(66)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(116)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(37)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Ojoj kdo pa je bil to če smem vprašat?
 
pisi pilu mogoce ti bojo oni znal oej vec ...
 
ᴅʀᴜɢᴀᴄ̌ᴇ ᴊᴇ ғᴜʟʟ ᴅᴏʙᴇʀ, ᴍᴏᴊ ᴊᴇ ɴᴀᴊ 1, sᴇ ...
 
ᴜᴜ ᴋᴏᴍɪ ᴄ̌ᴀᴋᴀᴍᴍᴍ. ᴍᴇ ᴘʀᴏᴠ ᴢᴀɴɪᴍᴀ
 
oooo ful kjutiii🩷🩷🩷
 
874 hehhh
 
Rachel Green
ful dobr res globoko.
 
ful kjutt, i love it (tko ka use tvoje druge ...
 
bruh men je za gimnastiko enkrat 2 dal pa ...
 
kok lepo!!!!!!!!!!!!!!!!!! jst lahko samo ...