snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov blog: Urbane legende 1. del

Urbane legende 1. del

11
Danes govorimo o Skinwalkerjih.

*b*KAJ JE SKINWALKER?*b*
To je oseba, načeloma čarovnica, ki je obsedena s slabim. Poseduje oz. se spremeni v žival, navadno volka, kojota, karkoli podobnega psu, včasih tudi jelena. Lahko izgleda tudi kot bitje, podobno človeku, s podaljšanimi sprednjimi udi, torej hodi po štirih nogah.

*b*KAJ POČNEJO?*b*
Skinwalkerji večinoma ne škodujejo ljudem, lahko pa na grozne načine ubijajo živali. So kot neki duhovi, ki samo strašijo in vpijejo. Nastanejo z grozljivimi dejanji, kot na primer uboj družinskega člana in včasih tudi jedenje njegovega mesa. Pojavljajo se kot čudno velike živali, ki se ti počasi približujejo oz. samo stojijo pri miru, pri tem pa strmijo vate in se ne prestrašijo in zbežijo kot normalne živali iste vrste. Ne moreš jih poškodovati, če npr. streljaš nanje, samo nadaljujejo s strmenjem. Čez čas se obrnejo in mirno odkorakajo.

*b*OD KJE IZHAJAJO?*b*
Zgodbe o njih so pripovedovali Navajci, ameriški staroselci. Kot kraj njihovega izvora pa je bil večkrat omenjen Skinwalker Ranch v ameriški zvezdni državi Utah, ki pripada družini Sherman. Ranč so kupili, da bi v miru vzgojili otroke in gojili govedo. Po grozni izkušnji z gromozanskim volkom, ki jim je na čuden način pobil nekaj glav goveda, so se odselili, ranč pa so zasedli znanstveniki. Večkrat so opazili nenavadne svetlobne pojave v bližnjem gozdu in posneli nekaj posnetkov nenavadnih bledih bitij na štirih suhih, dolgih nogah. Za njim so stekli trije psi, naslednji dan pa so v gozdu našli tri požgane kroge z ostanki kosti in dlake. Nobeden od pojavov ni pojasnjen, raziskovanja pa potekajo.

Upam, da vam je bil blog všeč :)
V kotičku bo vprašanje o temi naslednjega dela, ki izide predvidoma v torek.
Lepo se imejte :)
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super blog...edino ni bilo ni bilo najpametnejše da sem šla to brat pred spanjem:zipper_mouth::skull_crossbones::ghost:zdej bo pa mal težko za zaspat.Sama sem si kriva *_* Zelo zanimivo! sem že enkrat zasledila na you tubu pri Alenki Trogrlič...
Lp Loons
2
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ali skinwalkerji res obstajajo ali so to samo straaaaššljiiiiveeee zgodbice:ghost::ghost::ghost::scream::scream::scream::jack_o_lantern::jack_o_lantern::jack_o_lantern::skull_crossbones::skull_crossbones::skull_crossbones::scream_cat::scream_cat::scream_cat::skull::skull::skull::eyes::eyes::eyes::shrug::shrug::shrug:
0
 
Lara🐎🐾

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pilov blog


Objava:

GIRLS 1. del

Ogledov: 74 Odgovorov: 3
 
4
Objava:

Nekaj o sanjah

Ogledov: 64 Odgovorov: 2
 
5
Objava:

Jan_4

Ogledov: 86 Odgovorov: 2
 
6
Objava:

Brez meja 2. del

Ogledov: 68 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Kpop blogec 🫰 1. del

Ogledov: 74 Odgovorov: 1
 
5
Ena.ženskica potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

En problemček...

torej...




















js mam fanta že kr dolg, ampk me pri njemu moti da je zelo samovšečen in ima o sebi predobro mnenje
večinoma je vse to res, ampak on se s tem veliko hvali kar me je začelo vedno bolj motit ko sm ga bolj spoznavala
na začetku sm mislila da govori sarkastično ampak sm ugotovila da ne
neskončno ga mam rada in on mene tud ampk nevem kaj nej nrdim glede tega...rada bi se z njim pogovorila sam kako pa kaj nej rečm
ful bi rada da najina zveza res deluje in večinoma je res supr in se razumeva in vse:heart:.

hvala fuuuul če boste vsaj mal pomagal al pa vsaj napisal svoje mnenje<333
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Nobenega. Pač vsaj ne da bi mela profil pa ...
 
Piki tole je res super. I need nov del.
 
November 2024, samo takrat nisem bila tak ...
 
Nism redna bralka, ampak izjemoma sm prebrala ...
 
Preberi moj komentar pod svojo pesmijo. Drugače ...
 
Aleluja.... Nov del!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...
 
Zabavna pesem! Ampak a lahko nehate s tem ...
 
Omg omg omg!!! Ful dobro, res sem vesela ...
 
Objavila sem nov del
 
no waaay kk ti to uspe?! nauc me bravo girll