Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov forum: Ideje za frizure???

Ideje za frizure???

1
haircut???
Okej hej torej js mam lase dolge do prsi približno (oz. ene 8cm čez ramena), trenutno mam wolf cut.......ki se mi pa zdi že malo dolgočasen in bi rada spremenila tip frizure..ampak želim da je frizura taka edgy pa layered pa taka "kul" za tomboye (sam dolžine las ne bi spreminjala)
Mam pa ful goste pa puffy lase skor da mam "grivo" lol tko da plis to upoštevite....
Aja pa mybe bi si tud pobarvala lase pa me zanima kire barve bi pasale k takim tomboy cutom...pa ne bi si barvala cele glave kvečemu kake pramene.
A ma kdo kako idejo? Super bi blo če bi zravn dal še link do frizure da bom lažje vidla ka mislte.
tnx če boste
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
oo jz lih razmislam da bi si wolf cut nardila myb.. A mi lah pls poves kak je za urejat, pa cope/kite delat itd.?
Lase imam valovite/kodraste ce kej pomaga lmao
0
 
Haircut???
Ja sure lahko ti povem kako je sam je vse ful odvisno od tega kako dolžino hočeš met.
Ker jaz sem se pred 1 letom približno šla postrižt na wolf cut mam take puffy ful goste pa mal wayvi lase no in sm se postrigla na wolf cut tko niti do ramen ne....tko 1 centi do ramen recimo...in je bla katastrofa tko prvi teden je blo super točno tko kt sm hotla (ker si las še nism oprala pa je frizerka mi stilirala) pol k sm si pa enkat lase oprala pa se mi je frizura čist podrla in mi začela štrlet v vse smeri tko kt da bi mela čelado naglavi...to se mi je zgodil kr mam FUL goste lase...in mi je mogla pol mtka usakič po pranju las stilirat 20 minut lase da je vsaj decent zgledal....in je blo ful dela s tem....če maš takega kratkega k sm mela jst pa sploh čop ne pride u pošev sploh ti pa bangsi k so še krajši od drugih las ne pridejo v čop/s kito je isto.

Pol mi je pa čez neki cajta zrastlo tko kt mam zdele 8 cm čez ramena oz. Do prsi to je blo pa pol super dolžina zame kr sploh ne rabm stilirat s feni in šamponi nč ker se mi lasje že sami tko lepo obrnejo in postavjo kt bi moglo bit, tud v čop pa kito mi zdj grejo lasje edin bengsi so mi mau prekratki še ampak jih mam pač vn iz čopa kar je men osebno se lepš. Umes sm si šla še blond pramene narest k so dost kul pa ne zahtevajo velik dela ;)
 
Ful ti hvala za tole, pa da si se potridla.. ja jz mam tut cez ramene ene 10cm lase… Pa tut goste mam haha
bom se razmislila, hvala:)
 
haircut???
Ni problema z veseljem
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Mby butterfly cut? če maš rjave lase mby kakšen blond pramen pa če maš blond kakšen rjav plamen.
0
 
haircut???
UUu dobra ideja ja tnx butterfly cut je ful lep, btw a veš da mam že zdj k mam wolf cut tko pobarvane lase js mam rjave...mam pa blond pramene hahahah xD, tko da mava podoben okus očitno
 
hahaha nice<3
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Pilov forum


Rachel Green
Objava:

Xd

Ogledov: 12 Odgovorov: 1
 
0
Cankar
Objava:

Cankar

Ogledov: 33 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Slikice

Ogledov: 49 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Za pogumne 9. del

Ogledov: 31 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

velika noc

Ogledov: 74 Odgovorov: 1
 
0
...........
Objava:

kako ozadja

Ogledov: 84 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Hejjj💞💞💞

Ogledov: 92 Odgovorov: 6
 
10
hiphop_girI potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Sladkorna

Hej,:grimacing:
moj prijatelj je bil zdej en teden v bolnici, ker so ugodtovili, da ima tip ena sladkorne (kar pomeni, da je nejgova trebušna slinovka propadla). Danes je prišel iz bolnice in sva šla skupaj na sprehod čito blizu njegovega doma. Potem mu je postalo slabo in si je izmeril sladkor, pa je ugotovil, da ima hipo (prenizek sladkor). Ker se mu starši niso javili na telefon je postal ful živčen in trest se je začel, pa potem sem ga poskušala umiriti, ampak ni šlo. Povedal mi je, da mora vzet tablete, ki jih ima v torbici in sem mu jih dala. Potem se mi je tudi zahvalil ker sem bila znjim, ko se mu je to zgodilo. Vse se je dobro končalo, ampak se boljim, da bo naslednič padel v nezavest. Pač on je moj res dobr prijatelj in me je strah za njega. Rekel je tudi, da če pade v nezavest in ga ne morem zbudit, kličem 112 ali mu dam enekcijo. Strah me je. Kaj naj naredim?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Rachel Green
odvisno kok vaše učitelce hitr pregledajo
 
Lalisa20071909
Živjo! kolikor jaz vem, to pomeni smeh. Saj ...
 
A mam prou, da dans Be green objavi svoj ...
 
🦋📓
Kakšna lušna kokica
 
ahh to je full kjut
 
kdaj bo nov del? ful mi je všeč🥰
 
ja bravoooooooooo kaj ...
 
Kok lepooooooooo!!!!!!!!
 
najprej sm misla da sso nalepke
 
Ja ma vevericka123 čist prou
 
res je super. sploh nebom rekla da govori ...