Popularnost na PILu
18
Ko sem prišla na PIL, sem mislila da ne bom sprejeta. Tukaj je bil vedno super prostor. Ko sem gledala nekatere komentarje objav sem mislila, kako super je ta Pilovec/pilovka. AMPAK, bom jaz kdaj tako popularna? Na koncu koncev ni bilo nič v popularnosti. Mislila sem, Waaaw. Bullet Journal FAN se pogovarja z mano:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:. Ampak na PILu smo vsi popularni. Če nisi v realnem življenju pa bodi tu, kjer te bodo spoštovali( če si prijazen), ampak ne bodi tu zaradi popularnosti. Tu bodi za druženje, nasvete, pomoč.... pa še lahko naštejemo. Če se bomo vsi spoštovali, premislili pred dejanji, bili dovolj odgovorni, bo PIL tak kot ko se vstopila sem. Vrata v :new::fireworks:. V novo. Želimo, da pridejo novi pilovci in tu najdejo prostor. Zato se moramo spodbujati, da bo PIL, preprost in čudovit kot včasih. Prijeten. Tukaj se ne trudimo biti popularni, tukaj se trudimo biti prijazni, spoštljivi, odgovorni, prijetni, domači. Naredimo PIL, popularen.
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Se strinjam<3 Na pilu ni važno al si popularen ali ne, nekateri več objavljajo, drugi pa manj ampak ne smemo misliti, da so tisti ki objavljamo malce več boljši od tistih ki objavljajo manj, NE! vsi smo enakovredni in vsi smo SUPER!
3
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
:heartbeat::heartbeat::heartbeat::heart_exclamation::two_hearts::heart::heartpulse::sparkling_heart::heart::heartpulse::heart::heartpulse::heart::heartpulse:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
:heart:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jap strinjam se....<3:kissing_heart:
1
Moj odgovor:
PunCaa3322
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Menstra
gajss nocm zdj kej tko k vem da je ful cudn al ja.Mam ze 2 mesc menstro in se nism nc rekla svoji mami k me je strah (vlozke sm si sla sama kupt).3 dni nazaj sm jo dubla pc za ta mesc...no zdle zvecer sm pa ugotovila d mam sam se 1 vlozk in vem d morm zdj mami nujn rect zto da jih greva kupt kr zjutri jih bom rabla za v solo in ne morm it pred solo kupt ker se trgovina pr ns sele ob 10:00 odpre...Tko da kko naj povem mami d sm dubla menstro kr me je res strah.
Vprašanje
Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(51)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(20)
Šport me na sploh ne zanima.
(31)
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Priljubljene objave
Zadnji odgovori
Kako ti to rata!?:open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth::
tajno društvo pgc:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::smile:
dedek gre na jug:older_man::older_man::older_man::older_man::older_man::older_man::older_m






Pilov forum