snofi
Naslednji Pil izide 6. februarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov forum: Spletna stran

Spletna stran

0
helloweeeeh
Zdravo!
Ali je kdo slučajno naredil že kakšno spletno stran? Če ste jo, bi vas prosila za kakšen nasvez npr. kako in kje sploh začeti, kako...
Hvala za odgovore
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Živjo,
jaz sem naredila spletno stran na site123, je brezplačno, gor imaš vsa orodja in le še ustvarjaš:blush:.
Sija:blue_heart:
0
 
V HTML naredi in to je to pa domeno neko vzemi, to bo najbolje.
 
Pa dej, ne moraš od vsazga prčakovat, da bo plačeval za neki, kar še nikol ni delu. To maš ti če hočeš, za učit pa tko, so pa free čist kul.
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Če mal pogooglaš maš velik stvari kjer lahko naredi spletno stran. Recimo weebly. com pa wix.com pa site123, pa tut google ma neki svoje, googlesite se mi zdi.

Kako to kej narediš ma pa vsaka stran svoja navodila. Je pa res, da so vse v angleščini. Tako, da mogoče če ti to ne gre najboljš, uporabli google translate al pa kej.
Je pa najprej fajn vedt, zakaj sploh rabiš. :)
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Najlažje preko HTML vmesnika in z domeno. HTML je popolnoma brezplačen za ustvarjanje strani saj jo uporabljamo tudi za programiranje lastnih strežnikov, email strežnikov in podobnega. Ne priporočam osnovnih strani za izdelavo strani, saj tam so funkcije preveč BASIC. HTML NUJNO!!!
3
 
sej ne pričakuje, samo če nekdo vpraša in js poznam odgovor bom napisu ane
 
youareabigweirdo
Kaj ti tip sploh delaš kle gor?? A nisi tko čes 25??
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pilov forum


Objava:

poletno delo

Ogledov: 23 Odgovorov: 1
 
1
MICA MACA
Objava:

MICA MACA

Ogledov: 46 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

poglejte v moj kotiček

Ogledov: 35 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Kako pisati dobre bloge?😊

Ogledov: 59 Odgovorov: 1
 
2
Wishy
Objava:

Story za rd

Ogledov: 60 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Pil

Ogledov: 68 Odgovorov: 4
 
0
Objava:

KVIZ

Ogledov: 70 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

KVIZ

Ogledov: 78 Odgovorov: 1
 
1
stella potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

kako začet pogovor?

am ja torej to je bl za punce.

Jst mam zadnje case res slab odnos z mamo. Bl redko se pogovarjava pa skoz se mi zdi da je jezna name. In ja jst bi se odstranla dlake na nogah ker so se zelo potemnile. Sram me je bit med športom v kratkih hlačah. In res nevem kk naj začnem. Poleti sm nardila ful veliko napako k jo še zdej obzalujem. Vprašala me je če bi se brila pod pazduho in ker je bil tam moj mlajsi bratec sm ji rekla da ne rabim. Ampak potem sem se za na tabor pobrila sama ker ji nism upala rečt. Do zdej sm se sama pobrila že velikrat. Nevem a bi jo mogla vprašat al pa ji povedat? Sam nog pa si pa nočem sama ker jih nebi brila. In ja prosim ce lohk kksne nasvete aja btw sm 14 stara in ja. Res nevem kk naj pridem do nje in jo vprašam. Ful bom hvalezna za vse odgovore<3
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako bi ocenil/a letošnje teme za Ti&jaz?
So zelo zanimive in aktualne.
(115)
Nekatere so mi všeč, ne pa vse.
(142)
Ne preberem Ti&jaz.
(46)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

hahaha prvo kar sm sla pogledat je to al ...
 
vidla sm da so vlk hodl delat na bazene pa ...
 
nimam pojma kaj se je zgodilo to je 2 del
 
To je zelo lepo. Enega mi naredi za rd (saj ...
 
Baby Monster Fan vn me je vrgl😉😉
odjavlam se od tetvoje cudne igre. btw. ta ...
 
Lepo!!!!!! Pa VSE NAJBOLJŠE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Imej ...
 
1.marry 2.kiss 3.kill
 
Besty, ful dobra darila!! Pač js lovam kinder ...
 
1.naj.barva: Patelno vijolična 2.naj.žival: ...
 
Moraš dati nov uporabnik. Nato upošeš vzdevek, ...