snofi
Naslednji Pil izide 9. januarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Anna's diary

Anna's diary

4
FluffyCloud
Dragi dnevnik.
Mislim, da je čas za spremembo. SOVRAŽIM svoje telo. In težo. Bruh. Res si želim shujšati in občutek imam, da mi bo tokrat uspelo. In imam samo dve besedi, ki me bosta rešili:
- OMAD
- post
Prvo, se verjetno sprašuješ kaj je. To je dieta One Meal A Day. To pomeni, da pojem samo en obrok na dan, bila pa naj bi zelo učinkovita. Verjetno veš kaj je post. Naložila sem se aplikacijo in zdaj se bom postila za do vikenda. Dobro mi gre in, ko sem se včeraj stehtala sem imela skoraj en kg več koz danes zjutraj. A ni to tako kuul?
Res ni težko lagati. Recimo, da imam vse do pol dveh, ko mora mami v službo videokonference, zvečer pa s sestro jeva sami in ker vmes gledava TV res ni pozorna name in samo malo po malo skrivam hrano. Otročje lahko. Ampak v tem nisem sama. Ne povej nikomur, ampak imam prijateljico. Ime ji je Anna in ona je tista, ki mi pomaga največ. Ko hočem jesti, me lepo opomni, da tako ne bom shujšala in res je dobra v lažeh. Moj cilj do konca tega tedna je shujšati za še en kg. Testiranje za športno vzgojni karton se bliža in skoraj sem že dosegla težo od septembra. Yay.

Ti pišem spet kmalu 🧡,

Love, FluffyCloud


No začela sem pisati dnevnik. Ni resničen, rada bi vam samo prikazala kaj se dogaja v glavi ljudem z motnjami hranjenja. Da boste vsaj malo razumeli. Upam, da vem je bilo všeč.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Joj! Kako jo lahko tota Anna podpira?!!!!?
1
 
LL iz HP❤️❤️
FluffyCloud
Anna je okrajšava za anoksijo. Gre za glasek v glavi in ne pravega prijatelja
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

IGRE LAŽI 8. del

Ogledov: 35 Odgovorov: 1
 
3
Objava:

Le jaz in ti 2. del

Ogledov: 10 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

HIŠA NA KONCU ULICE 1. del

Ogledov: 24 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Le jaz in ti 1. del

Ogledov: 21 Odgovorov: 2
 
3
Objava:

NAJDEN DNEVNIK 2. del

Ogledov: 30 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Klet 1. del

Ogledov: 94 Odgovorov: 5
 
6
Objava:

Ko izginejo iz sveta 1. del

Ogledov: 81 Odgovorov: 5
 
11
Objava:

NAJDEN DNEVNIK 1. del

Ogledov: 39 Odgovorov: 0
 
0
starsi potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

mama

zdravo
mene samo zanima ali je normalno npr.
pac js mam ze od nevem katerega leta ful mocne beefe z mamo(kreganje) in to prau grozno
v smislu da se dereva druga na drugo da mi govori res ogabno grde besede
in pac sprva mije blo zal ampak pol zdej sem navajena na useto ampak meni je zal ampak jaz nje nimam tolko rada in se pocutim malo krivo ker nemorem tako rect samo jaz se pocutim ogabno umazano in prazno zaradi usega in nemorem je vec poslusat in samo zjocem se ko vidim od ostalih frendic mamo kako majo dober relationship in js vem kolko krat sem probala in nic od tega vedno smo se ful hitro skregale
kaj to je normalno
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(163)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(74)
Šport me na sploh ne zanima.
(136)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

i love it christmas bomb
 
oo kok njami to zglejaa cukr 🥰:v::v::v::two_hearts: ...
 
awww, tko si želim tist notebook animeee ...
 
ce je zdej kdo na pilu naj pride v klepetalnico:pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::
 
K. A. K. O. T. I. T. O. R. A. T. A. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::h
 
AGHH NOV DEL KONCNN! Pisalnica je cakala ...
 
702!!!!!!!!!!!
 
700 !!!!!!!!!
 
a ni vzoren? kak je pol v redovalnici?
 
omg, smo že tuki? 699...