Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Dudley Dursley o svojem življenju 2.del

Dudley Dursley o svojem življenju 2.del

3
Navsezgodaj zjutraj se Mark splazi k mamici in očku. "Ati, ati! Obljubil si mi, da mi boš povedal zgodbo!" No, pa naj bo," reče Dudley in začne pripovedovati. "No, danes ti bom povedal nekaj zelo zanimivega. Veš, imam bratranca po imenu Harry Potter. Nekega dne se je kar znašel pred našo hišo. Kot majhen ga nisem maral. Bil je zelo visok, suh, imel je grčasta kolena, črne in razmršene lase ter zelene oči. Nosil je očala. Velikokrat vsem mu jih zlomil zato je nosil polepljene. Veš, enkrat mi je enkrat celo rešil življenje. No, bolj dušo. Imel pa je eno skrivnost. Bil je čarovnik." "Hihihi! čarovnik! Hihihi!" se je smejal Mark. "Ne, resno mislim. Enkrat je mojo teto Marge spremenil v balon. Okoli njega so se dogajale čudne reči. Že preden je izvedel, da je čarovnik.Drugače pa je spal v omari pod stopnicami. Potem pa celo v moji sobi. Kko sem bil takrat besen.No, drugače pa nisem maral magije. Z njo sem imel kar nekaj neprijetnih izkušenj. Enkrat mi je celo zrasel prašičji rep. Prašičji! Veš enkrat pa sem celo imel srečo da je bil Harry čarovnik. Saj sem že povedal, da mi je rešil dušo. Od takrat dalje sem mu bil hvaležen. To sem seveda dobro skrival. Drugače pa je to vse kar ti imam za povedati," je pripoved zaključil Dudley. "Vau! Noro! Upam, da sem tudi jaz čarovnik," je bil navdušen Mark. "Veš midva te imama rada takega kot si. In skupaj smo prav srečna družina," Marku odgovori Jane.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super. Fajn bi blo še kaj takega.
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Notes from Below the Surface🖤 3. del

Ogledov: 18 Odgovorov: 2
 
1
Objava:

Skrivnost templjarskega nakita 4. del

Ogledov: 24 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 18. del

Ogledov: 30 Odgovorov: 1
 
3
Objava:

Med nama 21. del

Ogledov: 40 Odgovorov: 5
 
5
🏵Elena🏵
Objava:

Ne razumem. 4. del

Ogledov: 52 Odgovorov: 3
 
6
Objava:

Skrivnost templjarskega nakita 3. del

Ogledov: 26 Odgovorov: 2
 
1
Objava:

Ljubezen v noči 1. del

Ogledov: 43 Odgovorov: 2
 
3
Objava:

V soju mesečine 1. del

Ogledov: 60 Odgovorov: 3
 
5
Moviegirl potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

valeta - fant

Hiii. Jaz plešem z svojim crush na valeti in sem dan pač se probala mal pogovajrat in sem 3 stvari ga vprašala... Zdej pa ne vem a bi blo čudno če ga čez 1 teden spet kaj vprašam a bi zgledalo preveč ono vsiljivo al pač kaj naj nardim al počakam da nardi on korak naprej sam dvomim ker je ful sramlježljiv. Če pa ne bo naredil koraka naprej ga bom pa probala pozabiti
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

10, the best:sparkling_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
 
:sob:nadaljuj in pridi nazaj
 
o vauuu, bravoo:sparkling_heart::heart_eyes:
 
OMG JA FUCK JA GURL koncnooooo zdej more ...
 
lej nočem bit nesramna ampak ful se vidi, ...
 
Hej um, ne vem kako se je to zgodilo, ampak ...
 
OMG:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
 
bravvooo, cestitam:heart:
 
Evooo, superr:heart_eyes::heart::kissing_heart::kissing_heart:sej ...
 
aaaaa:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:. ...
 
cestitkeee!!!
 
ooooo uau bravoooo:heart::heart::heart: