Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Jahanje pogube 7.del

Jahanje pogube 7.del

4
Horse Lover!
HEJ! Kako ste? Jaz sem ok!:grin: Torej nadaljujemo z zgodbo...

Z Yoyo-tom sem odšla v manežo. Zajahala sem. Ko smo galopirali je Tjaša na Karo Saltu skoraj padla dol, ker se je konj ustrašil Malince med korakom. Po tem pa je Natalija prišla in začela postavljati ovire. Prvo je šla Tjaša in podrla. Potem jaz preskočila sem, in nato še Larisa z Malinco. Vav, tako lepega in elegantnega skoka še nikoli nisem videla! Potem je Natalija prestavila ovire na 140cm. Še nikoli v življenju nisem toliko skočila! Najprej je šel Karo in je preskočil. Nato sem bila na vrsti jaz. Yoyo se je hitro premikal do ovire in hop! skočila sma tako visoko, da bi lahko skočila še 40cm več! Nato je skočila Malinca isto elegantno kot prej. Natalija je ovire dala na 160cm. Tjaša je skočila. Jaz in Larisa pa lepo in elegantno. Nisem vedela, da Yoyo tako visoko skače! Bilo je konec treninga. S konji smo šle vse tri na sprehod. Pogovarjale pa smo se o našem življenju s konji. Tjaša že jaha 6 let, Larisa pa 5let. Ko sem prišla domov sem ju poklicala in pogovarjale smo se naprej.

Se nadaljuje...

Upam da je bilo ok. In še v Jahanje pogube 6.del sem napisala da je bil del nekoliko dsalši. Mislila sem napisat krajši.
No lepo se imejte! Naslednji del pride kmalu.:grin::grin::grin::grin::grin::heart::racehorse::racehorse::racehorse::horse:

Ta zgodba ni resnična.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Po eni strani hvala bogu, da ni resnična po drugi strani bi pa bilo kul, če bi bila resnična.
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 17. del

Ogledov: 10 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Evin dnevnik, 3. del

Ogledov: 17 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Zakrito: Novo življenje 1. del

Ogledov: 16 Odgovorov: 4
 
4
Objava:

Misija: Le akcija in nič drugega 11. del

Ogledov: 17 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Apocalypse 1. del

Ogledov: 73 Odgovorov: 3
 
8
MICA MACA
Objava:

PADEC V NEZNANO

Ogledov: 49 Odgovorov: 3
 
2
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 16. del

Ogledov: 43 Odgovorov: 1
 
2
attached potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Attachment issues

hej

js mam kar ogromne attachment issues in so grozni kr cel moj dan in celo moje pocutje potem temelji na tisti osebi in ce je zacutim neko majckeno spremembico v obnasanju bom zacela tezit "a si jezna name?" in je samu pac grozno kr analiziram vse. in na neko osebo sm navezana dokler ne pride druga in se sam ponaujla in ponaujla in nemorem se resit tega. In ce se zgodi da se navezem na tipa in da pole on slucajno hoce nekej vec se zagabim sama sebi in ratam tku micken nesramna in ga na nek nacin "odjebem" ker pac avoidment issues so tudi krejzi pri meni in pol se pocutim slabo kr imajo vsi zveze js pa jo nekako nemorem met. in niti nevem zakej se mi tu dogaja samu pac groznu je

a ma kdo kaksen predlog kaj da nrdim kr sm res obupana zadnje case zaradi tega
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Colooooo (Broo vn me je vrgll)
Abba my lovee:heart_eyes::kissing_heart:
 
:thinking::thinking::rolling_eyes::rolling_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:Abba!
 
:flushed::kissing_heart::kissing_heart:3.
 
aaa obozujm ta blogeccc :heartpulse::heartpulse: brt ...
 
Ja plisss! I need help niti enga nimam!
 
3. sigurno tretja:flushed:
 
hejj, si me prosila, ce loh pogledam se tvojo ...
 
omajgadd pikica obozujmm🩷 drgac pa JAA FILM ...
 
js ga:thumbsup:
 
lušno ja, lovam- se strinjam musicLover
 
Fulll, dobr. Res lovam:sparkling_heart:: ...
 
:yum:abba zihr:heart_eyes: