Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: JAZ, DEKLE Z ZLOMLJENIM SRCEM (5. Del) 1. del

JAZ, DEKLE Z ZLOMLJENIM SRCEM (5. Del) 1. del

0
Hej, tukaj je nov del. Mi je napisalo kot da je prvi namesto 5. del ampak upam da je se vedno razumljivo. Prej sem sicer zgodbo objavljala kot anonimna pisateljica, zdaj pa sem se registrirala. Uzivajte v branju!
-----------------------------------------------------------------------------------
"Pozdravljeni, se opravičujem za zamudo, obljubim, ne bo se več ponovilo." upam da ni jezna, drugače se mi slabo piše. Čakaj malo, saj zraven nje je vendar... "Betti!? Kaj...?"
"Aha, kot vidim se že poznata. Najbrž veš, da tudi Betti trenira ples in odločila se je da malce zamenja klub. Zdaj je prišla k nam. Pokazala mi je svoje znanje in najbrž se bo pridružila vaši mali skupini, najbrž kot rezerva pa še razmišljala sem, da bi imeli duet. Kaj praviš?"
PA SAJ NE MISLI RESNO!!! "Am..." odločim se da se bom delala kot da nevem.
"No, morda bi ji pa ti lahko danes odplesala svoj solo da malce bolje spozna tvoj stil plesa nato pa imata prosto. Lahko gresta kam da se bolje spoznata. Mislim da bi vidve skupaj kar dobro delovali." TIPINJA ME SPLOH NI POSLUŠALA!!! Najbrž pa lahko vsaj tako tisti Betti pokažem, da sem boljša od nje in si Marka mnogo bolj zaslužim. "Prav."
Trenerka: "Betti? Kaj praviš?"
"Meni je prav." IN... BITKA SE ZAČENJA...
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pisalnica


Objava:

V ljubezni je pač tako 1. del

Ogledov: 23 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Skrivnost božičnega večera 4. del

Ogledov: 29 Odgovorov: 3
 
5
Bluberry
Objava:

Labodje jezero -4. poglavje / 1. del-

Ogledov: 15 Odgovorov: 0
 
3
Objava:

Skrivnost božičnega večera 3. del

Ogledov: 55 Odgovorov: 4
 
8
Objava:

Nič in vse 1. del

Ogledov: 62 Odgovorov: 4
 
11
Objava:

Misija: Le akcija in nič drugega 2. del

Ogledov: 55 Odgovorov: 0
 
3
want to be a writer
Objava:

Eno vpr.

Ogledov: 2 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 6. del

Ogledov: 72 Odgovorov: 3
 
7
Nenaa potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Težave s simpatijo

Živijo! jaz mam eno težavico. imam simpatijo in ne morem nehat razmišljat o njem! mela sem že prej simpatije, ampak on je res tisti, ki mi je resnično všeč, ne zato kr je lep ampak kr je spoštljiv, prijazen in vljuden. jaz sem nova na soli, on je leto starejši in je res zlo prijazen z mano in rabim nasvet kako se zacet pogovarjat z njim kr me je strah. sucer me on kdaj kaj vprasa ampak se ne meniva dosti.
druga stvar je da sem zelo žalostna kr ma on baje visoke standarde in ni šans da bi bil zmano. ena sosošolka je bla tut u njega in se pogovarjala z njegovimi sošolci in rekli da ga raje pusti ampak jaz ne morem.

prosim svetujte samo kako naj se začnem družit z njim (v šoli), kako naj mu do konca šolskega leta povem da mi je všeč brez da bi se osramotila pred celo šolo.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(36)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(14)
Šport me na sploh ne zanima.
(21)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Pa koga to briga. Svoje sošolce razkrivaš ...
 
Hihihihihii.Smešen!!!
 
Ful dobr!!:grinning::grinning::heart_eyes::clap::kissing_heart:
 
Super:grinning::grinning::grinning::grinning:
 
ful lepo:hugging::hugging::hugging::hugging::hugging::hugging::hugging::hugging::hugging::
 
Ludi, miniu je en let od kar sem postala ...
 
Vaav!!!Kako ti to rata?:heart::clap::clap::clap::clap::clap:
 
omgg kok lepoo🫶