Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Julija in težko življenje 1. del

Julija in težko življenje 1. del

4
Heyy!! Odločila sem se da tudi js začnem pisat zgodbo. Ne pričakovat da bo ful neki dobra...ahm ker nisem ravno dobra v tem.

Ohh spet ta šola je zamomljala 13-letna Julija. Hitro se je preoblekla in med tem opazovala sliko očeta, ki je umrl nekaj let nazaj. Mama jo je poklicala na zajtrk, a Julija se ni odzvala, ni mogla prenesti izgube očeta. Njenima dvema bratoma Jakobu (17 let) in Vidu (20 let) je bilo veliko lažje, saj sta v šoli imela ogromno prijateljev, ki so jima pomagali kadar sta imela težave. Počasi se je le odpravila v kuhinjo, kjer je hitro nekaj spravila v usta. Pripravila si je potrebščine in se odpravila od doma. Prišla je do šole. Največ se je družila s sošolko Manco, a ona se je vedno manj družila z njo, saj jo je sošolka Eva podkupila. Julija se v razredu nikoli ni počutila sprejete, v šoli so jo zafrkavali vsi razen Mance in sošolca Tima. Počutila se je zelo izločeno iz družbe. Zadnje case pa je nekaj cutila do Tima. Po koncu pouka se je vrnila domov. Dosti je imela vsega. Počutila se je ničvredno in strahopetno, ni se ji zdelo smiselno da sploh še živi. Večkrat je razmišljala da bi se ubila. Tokrat je to poskusila z nožem. Obležala je na tleh v mlaki krvi. Našla jo je mama in se zjokala saj ne bi mogla prenesti še ene izgube. Poklicala je reševalce, ki so Julijo odpeljali v bolnico. Ko se je zbudila je okoli sebe videla meglene postave: medicinsko sestro, mamo, Jakoba in Vida, ki so jo zaskrbljeno gledali. Počutila se je zelo slabotno kot da bi bila napol mrtva. V tistem trenutku se je tako slabo počutila da bi raje izbrala smrt kot življenje. Čez nekaj časa so vsi odsli razen medicinske sestre, ki je morala biti ves čas pri njej. Zaspala je. Ko se je naslednjič zbudila se je nad njo sklanjala mama ji v roke potisnila pismo jo poljubila na čelo in odšla. Bila je zelo vznemirjena saj pisave na pismu ni prepoznala. Hitro je odprla pismo in ga prebrala.
Na njem je pisalo:
Julija!!!
Res mi je žal da si pristala v bolnici, nevem kaj se je dogajalo a videl sem da si bila zelo nesrečna.
Zelo si se mi smilila a nisem zbral poguma da bi se postavil zate. Oprosti!
Jutri te bom zagotovo obiskal v bolnici.
Res mi veliko pomeniš in zelo te imam rad!!!
Lysm Tim
Ko je to prebrala ji je kar srce zaigralo od veselja. Bila je res vesela da je Tim opazil da je žalostna, jezna in da nima volje do življenja. Naslednji dan je k njej prišel Tim. Dolgo časa sta se pogovarjala o šoli in se tudi bolje spoznala.
Minil je že en teden od tega ko je Julija pristala v bolnici in vsak dan jo je obiskal Tim. Nekaj dni kasneje je prišla nazaj v šolo, kjer nikogar ni zanimalo kje je bila toliko dni in zakaj je ni bilo v šoli. S Timom sta se vedno več družila in pogovarjala. Postala sta res prava prijatelja (mogoče tudi kaj več).....


Vam je bilo všeč?? Mislim da ni ravno zanimivo no nevem. Prosim napišite kakšen se vam je zdel začetek zgodbe (tudi če je koga kaj motilo, ker je to prva zgodba ki sem jo napisala in mi ne gre ravno dobro in tudi nimam ravno dobre domišljije).
Ali naj nadaljujem s pisanjem zgodbe???
Ooone girl
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Nadaljuj super je bilo!!
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Odlično:ok_hand_tone1:
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super zgodba. Všeč mi je. Komaj čakam nov del.:kissing_heart::heart_eyes:
Lp, Ilovemusic:notes:
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Pač tak je life 1. del

Ogledov: 37 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

UMOR V ŠOLI 2. del

Ogledov: 42 Odgovorov: 4
 
3
Objava:

Prepovedana ljubezen 3. del

Ogledov: 43 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Misija: Le akcija in nič drugega 13. del

Ogledov: 66 Odgovorov: 0
 
6
Objava:

Strah

Ogledov: 59 Odgovorov: 3
 
6
Objava:

moje pesmi 1. del

Ogledov: 86 Odgovorov: 2
 
7
99harry potter99 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

STRAH

Jaz sem šla na prvič na terning v Fužine in tam je ravno takrat prišlo do policiskega streljanja in zdaj sem mi zdijo Fužine mal čudne pač zdaj je mene ful strah in ne vem kako naj na to pozabim
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Z veseljem se prijavljam igra je zlo kul!:hugging:🪻:blossom:
 
Ja dejjjjjjjjjjjjjjjjj mu nekkki v omarco! ...
 
Predura 7: 45 Normalno 8: 20
 
Naj pilovkaaa
js mam 2x c in 2x d:grinning:
 
Delfin...(in jaz ne znam plavati)
 
ježekkužek123
Jaz mislim da maš zlo dobro igro!:heart::blossom:🪻:hugging:
 
sliši se da bereš holly :smirk: všeč mi ...
 
ful lepo:heart_eyes:
 
Lepooooo. Drugače pa dobrodošla!:sparkler:
 
Ful dobr:hushed::wink:
 
Hvala da ste tolk skrbi tuk v pilu in obveščate ...
 
:scream:🤏:hourglass_flowing_sand::arrow_right::school::hugging::sunrise::arrow_right: