snofi
Naslednji Pil izide 2. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Ljubezen na prvi piškotek

ljubezen na prvi piškotek

4
Nekoč se je po Ljubljani sprehajal nek fant. Ime mu je bilo Mark. Imel je prirojeno srčno napako. Ko je bil star 10let se je vsak noč bal, da bo umrl. Sčasoma se mu je stanje izboljšalo in je pozabil kako se je bal, da bo umrl. Potem pa se mu je spet vse poslabšalo. Prej je imel tudi veliko težav s pljuči in so mu jih presadili. Mislil je, da je najbolj nesrečen človek na svetu.

Ampak, ko se je tako sprehajal po Ljubljani je razmišljal o vsem tem in se mu je zazdelo, da le ni najbolj nesrečen človek na svetu. Ampak je še vseeno mislil, da ne bo dočakal svoje polnoletnosti kaj šele svoj prvi poljub.

Kasneje je šel v kavarnico in videl neko dekle in je stopil do nje in jo ogovril . Ko sta se nekaj časa tako pogovarjala je ugotovil, da ima tudi ona težave s srcem. Obljubila sta si, da si bosta vedno stala ob strani. Mark si je želel, da bi si bil z Nadjo ( tako je bilo namreč ime punci) bližje kot prijatelja. Nekega dne sta šla v Tivoli. Ker je bilo mrzlo in je drsališče obratovalo sta se šla drsati.

Potem pa je Mark nekega dne dobil pismo od Nadje v katerem je napisala, da želi, da bi si bila z Markom bližje in če se lahko dobita v kavarnici, kjer sta se prvič srečala. Zraven je bil še piškot v obliki srčka. Mark bil preveč vznemirjen, da je, kar tekel do kavarnice. Ampak pozabil je, da ne sme teči. In ko je prišel do kavarnice muje srce nehalo biti. To je videla Nadja in stekla do njega ampak je tudi ona pozabila, da ne sme teči in se je tudi ona mrta zgrudila na tla ob njem.
Ampak preden je umrla se je hitro oklenila njegove roke.
3. November 2024

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
oooooo!
kok žalostno in hkrati kjuuuuuuuuuuuut!
lovam, tm
2
3. November 2024
res hvala
3. November 2024
np
3. November 2024
sori ne vem zakaj sem to napisala
3. November 2024
hah
3. November 2024
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Spremljam.
1
3. November 2024

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Pisalnica


Objava:

Rdeča mesečina 15. del

Ogledov: 7 Odgovorov: 1
Pred 3 urami
1
Objava:

Kdo je morilec? 9. del

Ogledov: 14 Odgovorov: 1
Pred 3 urami
2
Objava:

Rdeča mesečina 14. del

Ogledov: 9 Odgovorov: 1
Pred 4 urami
1
Objava:

Taborjenje smrti 19. del

Ogledov: 11 Odgovorov: 2
Pred 4 urami
1
Objava:

Amyino življenje 4. del

Ogledov: 23 Odgovorov: 1
Pred 14 urami
2
Bri🥴
Pred 20 urami
1
Objava:

Prihajajoča apokalipsa, 14. del

Ogledov: 24 Odgovorov: 0
Pred 1 dnevom
1
Objava:

Harry Potter: 20 let pozneje 19. del

Ogledov: 33 Odgovorov: 1
Pred 1 dnevom
4
zaljubljena punca potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

ljubezen

hej hoj
js sm 6r in sm u enga k je iz nase sole in je 8r
ja vem 2 leti razlike ja pa to...
no kfj se vidma na hodnikih sam me ne opazi.
pc js sm ga pred kakim tednom dodala na snepu in me je nzj.in pol sm mu napisala hej pa letnik za usak slucaj pa ni nc.pc odprl je pa nc.in pol sm mu sam en random snep poslala in slet ni nc odg al pa kej.in ja to je blo pred kakim tednom.
a ma kdo kako idejo oz reditev al mu nj se kej napisem al nej nekako u soli pokazm oc nwm...
ful sm vam hvaleznaaa❤🥰💗💞
Pred 1 dnevom

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

29.1.2025
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE

Naročniki revije Pil, pozor!

Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.

Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.

Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.

Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Ti&jaz?
Všeč mi je, vedno vse z veseljem preberem.
74 (28%)
Je okej, ampak me ne zanimajo vse vsebine.
156 (58%)
Všeč so mi le nasveti bralcev.
14 (5%)
Ni mi všeč, me ne zanima.
24 (9%)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

61
Pred 11 minutami
Anonimna miška 🕶️🐭🐁🐀
Nekaj!!?!?!!???!!?
Pred 13 minutami
60
Pred 29 minutami
Te pevke ne poslušam lih dosti in ne poznam ...
Pred 30 minutami
😭 miss possessive je tok dobraaaa, hotla ...
Pred 42 minutami
Omggg lomyla😭 hvala ti pac hvala hvala, ...
Pred 1 uro
NoraNaFantaSvojihSanjKiMeNeOpaziNikoliInJeFulLep!!
🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩💋 JANJA ...
Pred 1 uro
omggg girl to je tokkkk dobr
Pred 1 uro
omggg girl to je tokkkk dobr
Pred 1 uro
purple lace bra in ugibam brat? al je to ...
Pred 1 uro
59
Pred 1 uro
WAW!!😘😘😘🤗💖:heart_decorat
Pred 1 uro
A je to slučajno Lisa iz Blackpinka?? No ...
Pred 1 uro
Anonimna miška 🕶️🐭🐁🐀
Strinjam se z vsemi.
Pred 1 uro
Harry Potter – Ron Weasley – Hermiona ...
Pred 1 uro