snofi
Naslednji Pil izide 2. januarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Moje vesolje (kratka proza)

Moje vesolje (kratka proza)

9
Prihodnostjenspredvidljiva
Moje življenje je kot kakšna gledališka predstava. Kdaj pa kdaj je vse skupaj bolj podobno kakšni bedni tv seriji ali dolgočasnemu filmu. Veliko se dogaja in hkrati čisto nič. Toliko je priložnosti, toliko možnosti a hkrati nobene. Scenarij za gledališko predstavo napišejo drugi, jaz samo igram. Pravzaparav to res drži. Nek pisatlej je napisal: ' življenje je zgodba, ki jo pripovedujejo o tebi, ne tista ki jo pripoveduješ sam. Seveda misliš da si avtor ti, a se motiš. ' Verjamem da je vse odvisno od zgolj naključnih dogodkov, ki se mi pripetijo. Vse je odvisno od drugih, saj praktično vodijo moje življenje. Se spomnite, ko sem napisala da ima predstava scenarij? No pomoje gre bolj za imrovizacijo, saj jaz še nevem kakšna je moja vloga v svetu. Lahko vam pa predstavim igralsko zasedbo. Ni prav velika: moja mami, igra vlogo pogumne, neustrašne ženske in še bolj neustrašne, tečne mame; oči igra vlogo zastarelega tečnega očeta,ki se malo pa po malo vsega boji, a je zvest in delaven, velikokrat ne nastopi, saj ga ni veliko doma; moja sestra dvojčica, igra vlogo ukazovalne sestre, drugi pravijo, da mi je zelo podobna a pravzaprav mi ni. In nazadnje sem tu še jaz, pomožna vloga, ki hodi od šole do doma,v glasbeno in domov in pravzaparav ne vem kakšno vlogo imam v mojem življenju. Včasih se počutim res izgubljeno. Nimam veliko prijateljev. Vsaj ne pravih. Prijateljstvo je pomembno, saj imaš nekoga ki ti vedno stoji ob strani. Meni ob strani vedno stojijo knjige. V težkih trenutkih mi zgodbe pomagajo živeti. Tako hkrati živim moje življenje in življenje tistih tisočih oseb. Zanimivo a ne? V eni gledališki predstavi na tisoče drugih.
Life is so much more interesting inside my head.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zelo dobro. Oziroma še bolje. Zelo lepa zgodba, ki se te dotakne in je ne pozabiš zlepa.
L.P.
Tista
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
That's like me. Sometimes I can't explain my feelings, and now I just copy that and I'm done ;)
Love it!
0
 
Emololo
Do you speek english? Me too! Wanna be friends? See you in chat in 16.30 am.
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Iskra upanja✨ 4. del

Ogledov: 10 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Iskra upanja✨ 5. del

Ogledov: 9 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Iskra upanja✨ 3. del

Ogledov: 18 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Iskra upanja✨ 2. del

Ogledov: 25 Odgovorov: 0
 
3
Objava:

Skrivnost božičnega večera 7. del

Ogledov: 24 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Iskra upanja✨ 1. del

Ogledov: 19 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

skrivnost sobe 204

Ogledov: 33 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

Nekaj takega, nekaj drugačnega (pesem)

Ogledov: 29 Odgovorov: 1
 
3
Avatar girlpower potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Help

Oooj ok torej js sm bla tko 5 mescou u enga in on mi je prejsn tedn povedu da je vame. In uceri sta sle dve moji prjatelci do njega in sta ga praslae ce je vame in je reku ne. Ampk da razume da sm js u njega in da to spostuje in da ni nc narobe. Js pa zdj nvm a on sam njima ni hotu priznt al pa res vec ni vame, pomagite mi kja naj zdj js nardim kak naj se obnasam
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(96)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(41)
Šport me na sploh ne zanima.
(55)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Ful fajn!!!!!:hugging::hugging::hugging::hugging::hugging:
 
iiii super objava, res mi je všeč
 
Ful dobr🤩🤩🤩
 
Fajn se mej!!!! Kaj pa treniraš? Vso srečo ...
 
im so sorry da sm pozabla da sma se zmenle ...
 
pac zakj me vsi fejkate?
 
Moja naj živalu je ne boš verjela KOKOŠ
 
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart
 
Spletna punca<33 (nekako nisem prijavljena)
jaz tudiiii
 
nice:sparkles::sparkles::sparkles::sparkles::sparkles::sparkles:
 
omg give meeee hehehhe:stuck_out_tongue_closed_eyes::kissing_heart::grin: