snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Only true Evil and true Angel 1. del

Only true Evil and true Angel 1. del

10
Hej!!!
1 del je tukaj! Upam, da ga boste lajkali in komentirali in da vam bo všeč!


CLEO:
Z temno rdečimi lasmi sem si zakrila ušesa, da učitelj ni videl slušalk. Če bi jih, bi mi jih vzel. Zavibriral mi je telefon. Vzela sem si ven slušalke in prebrala sporočilo. Nasmehnila sem se in dvignila roko: "Lahko grem na stranišče?" Ostareli učitelj je samo zamaknjeno pokimal. Spotoma sem pljunila žvečilno v koš. Šla sem ven, zaprla vrata in se znašla v objemu. Poljubila sem ga. Nasmehnil se je tako kot zna samo on in rekel: "In? Kako si uspela priti ven?" "Ah" sem se zasmejala "Baje sem šla na stranišče. Kako pa si se ti izmuznil?" "Kaznovan sem bil. Učitla je rekla naj grem pred razred, a mi je bilo dolgčas in sem raje šel pred tvoj razred" Nagnil je glavo in se na ves glas zasmejal. Zatipala sem njegova krila in otožno zavzdihnila. "Ne skrbi, tudi ti jih jutri dobiš. Saj boš stara 16? Ali boš morda že 25, ne da bi jaz vedel?" Posilil me je smeh. Kako podobno mojemu fantu! "Zdaj pa pridi. Aia samo zaradi naju šprica" sem mu pomignila in odšla sva ven. "Hej, Cleo! Hej, Riven!" "Hej, Aia!" sem se zadrla nazaj. "Sta pripravljena? Če nas ujamejo..." "Zdaj je prepozno" sem bleknila. Aia me je pogledala in se nasmehnila: "Še vedno brez kril, Cl?" Riven me je objel: "Jutri jih dobi" Aia je zažvižgala skozi zobe: "Uu, vidim da se je nekaj zgodilo med mojo odsotnostjo. Sta zdaj skupaj ali kaj?" Ponosno sem pokimala in poljubila Rivena. "Ok, ok, dovolj je, razumem" Aia je smeje dvignila roke v zrak. "Gremo!"



:blue_heart::hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::sparkling_heart: če vam je bilo všeč, lajkajte in komentirajte
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
super! naj pride nov del kmalu!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::blush::kissing_closed_eyes:
1
 
💙♥️💞💖❤️hvalaaaa
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Pisalnica


Objava:

Laž, ki diha 1. del

Ogledov: 63 Odgovorov: 2
 
5
Objava:

Z ljubeznijo, Abigail 9. del

Ogledov: 40 Odgovorov: 2
 
4
Objava:

Pač tak je life 2. del

Ogledov: 41 Odgovorov: 1
 
5
Objava:

6.del 3. del

Ogledov: 25 Odgovorov: 0
 
3
Objava:

UMOR V ŠOLI 3. del

Ogledov: 52 Odgovorov: 2
 
6
Objava:

moje pesmi 2. del

Ogledov: 101 Odgovorov: 5
 
9
Objava:

Skrivnost templjarskega nakita 11. del

Ogledov: 54 Odgovorov: 4
 
2
una ragazza potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

MATERINSKI DAN

Hejjj
Js ponavadi dam mami kej za materinski dan, ampak letos fuuul nimam ideje kaj bi ji dala...
A ma kdo kako idejo??
Lp.
una ragazza
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(51)
Vesela šola me ne zanima.
(79)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(137)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(50)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

a jz sm iz gardalanda:nerd: nsn hahaha fuuuul ...
 
seveda drzimo pesti zate no smo drzali
 
omg to tok doooooooooooooooooobr zgleda
 
Nemirna kri v meni gori, oooh. Vsak jo ...
 
so cute to je tok lepi kuža
 
omg kako lahko tak lepo rišeš ,pač jst enga ...
 
tazadn zgleda kr prijazen :couple_ww: (hec). ...
 
Iskreno so kr kul
 
ena ko jo je vrglo vun s profila
906