snofi
Naslednji Pil izide 2. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Temne skrivnosti družine Graves 1. del

Temne skrivnosti družine Graves 1. del

7
hii my pookies<33💋
torej odločla sm se za novo zgodbo. tole bo moja prva zgodba v letu 2025 in dons je tut rojsn dan od moje sis tkoda ne ji pozabt voščt. drgač se pa lepo mejte pa uivejte v teli zgodbici<33
⚠OPOZORILO: ta del vsebuje nasilje in kri, tkoda ne brat če ste občutljivi / ne marate tega.⚠

-----------------------------------------

Tisto noč so bili oblaki obarvani rdečkasto. Majhna luknja med njimi je razkazovala nenavadno veliko polno luno. Večino stavb in cest v mestu je bila prekritih z gosto svetlo rdečkasto-rumeno meglo. Večina ljudi bi jo zamenjala za navadno meglo z več umazanije, a ljudje so večino stvari gledali z napačnega kota. V zraku je bila kri. Dobesedno.

Na klopi blizu gozda je sedelo dekle. Oblečeno je imela rdeče kratko krilo, pod njim tanke črne žabe in črne usnjene čevlje. Čez majico je nosila črno usnjeno jakno. Mirno je tipkala po telefonu. Ko ji je svetloba ekrana osvetljevala obraz, je bila barva njenih oči nerazpoznavna. Njena koža je bila nenaravno bleda, na spodnjem delu zapestja skoraj prosojna. Na rame so ji prosto padali ravni črni lasje. Na klopi ob sebi je imela majhno črno torbo.

Nenadoma je zaslišala hrumenje avtomobila. Za spoznanje je dvignila glavo in se ozrla po parkirišču. Kmalu so ga razsvetlile bele avtomobilske luči. Njihova svetloba se je odbila od megle in dekletu posvetila v oči. Dekle je za nekaj trenutkov mežikalo, nato pa je zagledalo lastnika belih luči. Na parkirišče je pripeljal črn avto, po videzu neke drage znamke. Dekle je vstalo s klopi. Pobrala je torbo in stopila za klop. Pobrskala je po torbi, dokler se niso njeni prsti ovili okrog žepnega nožiča. Pospravila je telefon v torbo, nato pa vstala. Opazovala je, kako je lastnik avtomobila izstopil.

»Se mi je zdelo, da boš tukaj, mala,« je rekel fant in ugasnil avtomobil. Dekle je nemo opazovalo, kako se je približal.
»Kdo si?« je hladno vprašalo dekle.
»Lovec na vampirje.« Naredil je korak proti njej in nehote se je zdrznila. Potem je zarenčala.
»Torej si primitivna zguba, ki čas zapravlja z lovljenjem napačnega dekleta.« Pripravila je žepni nožič v roki. Vedela je, da bi lahko uporabila kremplje, a se je vseeno raje zatekla k svojemu nožu.
Fant se je posmehnil. »Vem, da si vampirka. Čutim lahko demonsko črno kri, ki se pretaka po tebi. Zdaj pa mi pusti da to naredim čim manj boleče. Utrujen sem. Hitro te bom ubil.«
Dekletove oči so potemnele. »Pa pridi.«
Fant je izvlekel nož. Pravi nož. Napadel je in dekletu v trenutku zbil nož iz rok. Preden bi lahko storila kaj drugega, jo je zgrabil za podlahti in s hrbtom jo je potisnil ob drevo.
»V sekundi boš mrtva.«
Poskušala se mu je izviti, a je bil dosti večji od nje. Dvignil je nož. »Upajmo, da se nisem zmotil.« Zlobno se je nasmehnil in dekletu naredil ureznino v lice. Iz nje se je prikazala črna tekočina. Vampirka je fantu svoje dolge nohte zasadila v podlaketi.

»Sem vedel, da si prava. Nezgrešljiva lepotička si.« Z obraza ji je odmaknil lase in se ji posmehnil. S prsti je zdrsel po njenem vratu do roba njene majice.
Ne, je pomislila. Tega ni pričakovala. Ni se psihično pripravila na to. Ni se pripravila na to, kakšna bo, ko bo končal. Kako ga ne bo več sposobna ubiti.
»Pokončaj me že,« je zarenčala. Namenil ji je zloben nasmeh.
»Če že srečam tako ljubko vampirko, zakaj tega ne bi izkoristil.« Nenadoma je okrog svoje desne roke začutila hladno kovino. Srebro, je grenko pomislila.
»Da, mala, vem, da vampirji lahko senčno potujete. In tale zapestnica bo poskrbela, da ne boš nikamor šla.« Odpel je zadrgo na njeni jakni in z roko segel pod njeno majico. Drsel je navzgor proti popku in naprej. Napela se je in z vso močjo, ki ji je preostala, fanta sunila naprej. Izgubil je opijem njenih rok in padel vznak. Pobrala je svoj žepni nožič in zarezala proti njemu. Odskočil je in se hitro pobral. V rokah je še vedno držal nož. Pognala se je vanj in ga prikovala na tla.
»Odurnež,« mu je zasikala v uho, preden jo je vrgel nazaj. Spretno se je ujela, a je bil hitrejši. Zložljivi nož ji je zaril v prsi. Naravnost v srce.

Opotekla se je in zadela ob drevo. Fant jo je izčrpano opazoval. Ko se ni zgodilo nič, je vstal. Vampirka si ni mogla pomagati, da se ne bi posmehljivo zasmejala. »Zložljivi nož? Resno?« Prhnila je.
»Kaj… Kako… Kaj si?« V njegovem glasu je čutila strah in to ji je prijalo. Njene oči so zažarele temno rdeče.
»Zložljivi nož? To me ne more ubiti.« Zdaj se je ona zlobno nasmehnila in si nož potegnila iz prsi. V njih ni bilo nobene rane. Fant je stekel stran. Vampirka si je snela zapestnico in ga ujela. Zgrabila ga je za roko in mi z nohti, ki so bili zdaj kremplji, zarezala čez prsi. Zatulil bi, a je ostal brez glasu. Dekle ga je porinilo na tla. V njenih očeh je gorela sla. Sla po krvi.

»Oh, ne, ne bom te ubila tukaj.« Zgrabila ga je za podlaketi in se potopila v sence. Znova sta se prikazala med grobnicami v muzejskih katakombah.
»Bolje.« Pokleknila je k stokajočemu fantu. Razprla je kremplje in mu razparala trebuh. »To je povračilo za tvoj droben poskus posilstva.« Fantovo dihanje se je ustavilo. Njegove oči so prazno strmele v strop.
»In nisem vampirka. Sem demonka, hči velike Deidemie, in vampirji so mi pod častjo.« Razparala mu je vrat. Grobnico je pošpricala kri. Dekle je vstalo.

Demonka je senčno potovala nazaj v gozd. Od njenih krempljev je kapljala kri. Zastrmela se je v nebo.
»Kmalu,« je rekla. »Kmalu bo čas za vzpon demonov.«
1. Januar 2025

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Spremljam.
1
1. Januar 2025
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
OKEJJJJJ WOW😍
lovam
res tko zlo spooky in lepo teče.
se mi je zdelo d je vampirka...čeprav ni hahaha
ne kr js bi totalno zapaničarla če bi se ponoči ustavu avto blizu mene😭
YES GIRL GET HIM
ful me zanima ki se bo zgodilo<33
1
1. Januar 2025
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
WAAAV.Noro cool.To je res naajs zgodba.😀😀💖😉
0
2. Januar 2025
Alohomora 13 let
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Tale prvi del je bil pa super ej! Ful napeto, pa dejansko sem pričakovala, da bo ona vampirka. Zanima me, če si prebrala mojo zgodbo, ker tam je tudi neka podobna situacija. Spremljam! 🖤🦇🖤
0
2. Januar 2025
ja, sm prebrala, sam v osnovi ideja ne izhaja iz tega. šele pol ka sm dokončala ta del sm pogruntala, da je ful podobn. najprej sm razmišlala, da sploh ne bi objavla oziroma mal spremenila, sam sm pol useen dala v napovednik
2. Januar 2025
Ja ja, ne skrbi sej se mi ni zdelo, da bi mi ukradla idejo ali kaj takega
2. Januar 2025
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
men se zdi super 😍
spremljam<33
1
3. Januar 2025

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Pisalnica


Bri🥴
Pred 8 urami
0
Objava:

Rdeča mesečina 15. del

Ogledov: 14 Odgovorov: 1
Pred 13 urami
1
Objava:

Kdo je morilec? 9. del

Ogledov: 23 Odgovorov: 1
Pred 14 urami
2
Objava:

Rdeča mesečina 14. del

Ogledov: 15 Odgovorov: 1
Pred 14 urami
1
Objava:

Taborjenje smrti 19. del

Ogledov: 16 Odgovorov: 2
Pred 15 urami
1
Objava:

Amyino življenje 4. del

Ogledov: 30 Odgovorov: 1
Pred 1 dnevom
3
Bri🥴
Pred 1 dnevom
1
Objava:

Prihajajoča apokalipsa, 14. del

Ogledov: 28 Odgovorov: 0
Pred 1 dnevom
1
Hoodie lover potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Neki

hej,
kje vi kupite kaksne lepe hoodije? pa ce se da da ni lih po spletu ampak v zivo?
ty
Pred 2 urama

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

29.1.2025
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE

Naročniki revije Pil, pozor!

Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.

Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.

Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.

Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Ti&jaz?
Všeč mi je, vedno vse z veseljem preberem.
74 (27%)
Je okej, ampak me ne zanimajo vse vsebine.
158 (59%)
Všeč so mi le nasveti bralcev.
14 (5%)
Ni mi všeč, me ne zanima.
24 (9%)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

hejj
Pred 14 minutami
ive pa stayc
Pred 16 minutami
lmaoooo *cruel pa italian geste z rokami*
Pred 59 minutami
Ojla, jst iskreno nisem bla ful uspešna ampak ...
Pred 1 uro
...ΔΔ =(•_•)= ...(^^)/
Pred 1 uro
bahahahhh😂😂😂😂😂😂
Pred 2 urama
Bahahahahahahaha 😂😂😂😂😂😂😂😂
Pred 2 urama
Bravooo. Čestitam. To je zelo dober rezuktat ...
Pred 2 urama
abahahhahahha
Pred 2 urama
62
Pred 2 urama
omgg amejzing slikca malii
Pred 2 urama