snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Ujeti u koči

Ujeti u koči

1
LunLunca🌜
Bil je navaden dan in taborniki so se s svojim vodičem Lacijem odpravili na smučanje.Zjutraj so se ob 8.00 zbrali pred želežniško postajo v Ljubljani.Ko je napočil odhod se je Laci odpravil po vrsti in preverjal če so vsi Tanja,Miha,Lana,Sara,Bob,Lovro in Kaja nato pa dejal hm zelo vas malo ampak bo že.Čakaj je še rekel zakaj si pripeljala psa Lana? Lana je zacela govoriti ja pa to je pes od moje sestre ce ga bi pustila bi jokal in se tako naprej je govorila ko enkrat zacne se ne ustavi.Laci ji je rekel psa takoj zdaj nekam odnesi imas 5min punca ni vedela kaj naj stori zato je psa skrila v vagon.Ko so se odpeljali jo je Laci takoj zaslišav kam si dala psa? Tanja je bila u zadregi hm hm dala sem ga gospodilu tam zunaj aha je rekel Laci in odsel Tanja se je pa samo oddahnila.Ko so prišli so se raspakirali in se rasporedili po sobah Laci je takrat ze opazil psa a se zato ni zmenil.Nato so se odpravili na večerjo.Laci jim je rekel jutri gremo na pohot boste videli zabavno bo.......se nadaljuje
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
To je iz ene knjige.
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pisalnica


Objava:

Akademija Buxbaum 1.del

Ogledov: 26 Odgovorov: 1
 
1
BodočaPisateljica
Objava:

Dangerous Love❤️‍🔥, 2.del

Ogledov: 32 Odgovorov: 3
 
2
BodočaPisateljica
Objava:

Dangerous Love❤️‍🔥, 1.del

Ogledov: 72 Odgovorov: 5
 
6
Objava:

Prepovedana ljubezen 4. del

Ogledov: 41 Odgovorov: 0
 
8
Objava:

Primeri Scotland Yarda 2. del

Ogledov: 56 Odgovorov: 3
 
2
Objava:

Z ljubeznijo, Abigail 10. del

Ogledov: 59 Odgovorov: 4
 
6
Objava:

JAN JE ZALJUBLJEN... 1. del

Ogledov: 50 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Samo konji v moji glavi 9. del

Ogledov: 32 Odgovorov: 0
 
1
Strah me je potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

1.4- zgodilo se je nekaj groznega pomagate!

Danes je bil 1.4 in mi smo hotl prenkat učitla in eni si mize zlagal jst sm pa na učiteljevem računalniku izklopila par kablov. Kao za foro. No in učitelj je bil jezen in je govoru da pač mize so naš del učilnice miza in rač. sta pa njegova in pol je spraševal kdo je bil pa noben ni nc reku in je poli normalno nadaljeval z uro. No in pol kasneje so me eni sošolci zatožli in rekli da sem bla jst in učitl je povedu razredniku in jim ni verjel ker sem jst kao pridna in to leto in nasploh nimam nobenih upisov v easistenta in je reku da se bo s tem ukvarju jutr. In en kabl se je kao neki poškodoval in bo treba novega kupit in je reku da ga bo kupu un k je to naredu. In mene je FUL strah ker pač nisem hotla nič slabega ane. In pol bom mogoč dubla ukrep in bojo moji starši z znorel pa še un kabl je pomoje dost drag. In pač nevem kaj naj naredim. Prosim pomagiteeeeeee!
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(64)
Vesela šola me ne zanima.
(102)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(188)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(73)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Neki povezav: https://www.temu.com/ ...
 
Kok je lušten🥰
 
jaz se prijavim a to si sami izberemo par
 
o sit kol sm se ustrasla.... 1. april🥰🥳🥳
 
dobra ideja za blog
 
Sj men se zdi supr, sam je ful preveč podobn ...
 
ti ti ti moja rožica, modrijani
 
Men se zdi supr sam je ful podoben prejšnjemu ...
 
Oj, men je ful všeč zgodba. Ampak se mi zdi ...
 
ne Emma! Plise ne