snofi
Naslednji Pil izide 9. januarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Smetišnica: Jaz sem tista neprijavljena oseba

Jaz sem tista neprijavljena oseba

0
Andrea
Oj,
naj priznam:
Jaz sem oseba, ki se prijavlja s drugimi imeni Pilovk in Pilovcev. Tudi oseba
Jaz sem cool fant sem jaz, napisala sem, da sem fant da nebi česa posumili. :sob::sob:
In lahko me prijavite!!
Res me lahko, zaslužim si!! Prijavite me, da bo ze enkrat konc!
In priznam, bila sem ljubosumna na vse vas, ker
ste prijavljeni, jaz pa se ne morem.
Oprostite, res mi je žal.
Prijavite me, pišite Reviji PIL zaslužim si!
Kriva sem za to, priznam.
Se vidimo,
Andrea
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Verjamem da ti je žal za tclvoja dejanja:confounded::worried::disappointed:. Včasih tudi jaz naredim kaj,kar potem obžalujem:persevere:. To kar si naredila res ni bilo lepo, ampak vsi delamo napake:sweat_smile:.Lepo da si se opravičila.In vsak se lahko registrira,zakaj se ne moreš:thinking:?A nimaš emaila?Ali ti ne dela?Lahko poiskusiš še enkrat ali pa si narediš gmail oz. email.Če ti še ne bo delalo se lahko zmeniva v klepetalnici in ti jaz naredim profil:blush:.Js nikoli ne izdam skrivnosti,prisežem:relaxed:!Lahko mava pa skupni profil!Ali oa če koga poznaš s kom drugim:upside_down:.Torej če ti potem uspe in registrirati,že imaš enega naročnika:grinning:

Lp,MusicGirl:musical_note:<3
0
 
Ne more v klepetalnico neprijavljena...
 
Ja lahko.Js sm že bla sam vzedvek si napišeš pa je
 
hm
ne ne gre bro
 
Js sem Tut probala pa napiše, dostop gostom ta trenutek omogočen
 
Onemogočl so dostop ne more
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Heyyy!!
Prvič svaka čast da si tole napisala in priznala svoj greh:clap::clap::clap:
Drgač pa tole ni za plačat (da imaš profil) kr drgč nvm jst ne bi bla prjaulena pa še velik drugih oseb hahah.
Sam pejd na začetno stran pa pejd dol in boš našla da upišeš vzdeuk in geslo pa spod piše še nou uporabnik in klikn tam pa izpoun gmail, uzdeuk k bi ga mela pa geslo k bi ga mela in pol pejd na mail (tist mail katerga si upisala) in sam klikn na povezavo k bo tam in pol ko to nrdiš maš že svoj profil sam tam ker si prej kliknla nou uporabnik tega ne klikneš in upišeš to kar si prej dala (uzdeuk pa geslo) in boš bla prjaulena u profil. Če kej rabiš pa sam povej ti lahka pomagam ;)
In ne jst te osebno naum prjala kr pač si priznala svoje napake in veš da to ni blo oky in - kokr se mi zdi - tega ne boš več počela.
2
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hey
Kakor si že sama napisala, ni bilo prav, da si to naredila. Objavljati pod imenom drugega Pilovca/ke je res... ne ravno dobro.
Lepo je, da si to priznala, upam pa, da v prihodnje tega ne boš več počela. Če si bila tisti 'jaz sem cool fant' res ti, potem upam, da veš, da so me objave tega 'cool fanta' malce... šokirale. Iskreno, kdo bi objavljal zgodbo in v vsebino napisal 'bhdu fjvrhjxrjkfrc' in objavil.
Ne želim biti nesramna, pa čeprav se me mogoče spomniš iz kakšnega komentarja pod tvojimi objavami, ampak zdi se mi, da imam pravico povedati svoje mnenje glede tega.
Drugače, v kolikor imaš emali se lahko registriraš...
Tukaj je povezava do Pogostih vprašanj - preberi si zavihek 'Regostracija' in se lahko poizkusiš prijavit.
https://www.pil.si/pogosta-vprasanja
Sophie Donna
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Smetišnica


Objava:

Okrask

Ogledov: 17 Odgovorov: 0
 
1
GINNY WIZLY
Objava:

Poglejte ,nujno je

Ogledov: 57 Odgovorov: 1
 
2
skrivni vohunski božiček
Objava:

za strawberry cookie

Ogledov: 80 Odgovorov: 2
 
2
Objava:

Papa

Ogledov: 88 Odgovorov: 4
 
0
Skrivni božiček
Objava:

Tačka29 💕

Ogledov: 67 Odgovorov: 1
 
2
Skrivni božiček za Best - girl
Objava:

ZA Best - girl ❤️

Ogledov: 56 Odgovorov: 1
 
1
Skrivni božiček
Objava:

Skrivni božiček-za Stelo

Ogledov: 63 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

BAHAHAHAHHAHAHAHHHA

Ogledov: 91 Odgovorov: 5
 
4
Just a girl5 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Psiholog

zivjooo..
jaz bi se v zdravatvenem domu rada narocila k psihologu saj mislim da imam tezave s tesnobo, me zanima kako to poteka, ali ima se kera izkusnje s tem?
ali mores najprej k osebnem zdravniku da te naroci ali lahko samo napisem mail v ambulanto psihologa?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(146)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(66)
Šport me na sploh ne zanima.
(104)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

:blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_
 
omaga js sm nora na legice pac to je neka ...
 
omgg kjuttsss i love bahah
 
:scream::scream::scream::scream::cry::cry::cry::cry: ...
 
Piki res si nadarjena. Obveščaj me. Morala ...
 
ooo lustna zgodbica sm ti ze lajkala zdj ...
 
Omg kok dober!!!!!!!!!!! Kako to narediš???? ...
 
omgg obožujem teeeee:heart_eyes: PSYCHOOO, ...
 
wow kok je pa to hudo spremljala te bom sam ...
 
aw kjuti:two_hearts: pač nevem kaj naj recem
 
Okej. NEHAJ OGLAŠEVATO SVOJO ZGODBO :r ...