Nov blog
Ja spet jaz ampak sem ugotovila da zadnje čase skoraj ne objavljam več. Čakam Pilovko 1 da napiše 3 del zgodbe Three half bloods (če to bereš ne skrbet, ti samo npiši naslednji del ko boš lahko

Začela bom blog ki ga boste našli pod imenom Vse od A do Ž. Torej. Z prvi del bi imela Q&A (vprašanja in odgovori) in več vprašanj kot bom dobola bolj bom vesela

Prvi del bloga bo črka A ampak nanjo se nism mogla spomniti ničesar razen Q&A in tudi zato ker Q-ja ni v slovenski abecedi.
No lepo se imejte in solato pojejte (to foro sem si sposodila od enega youtuberja)
lp,
H

Odgovori:
Ali imaš dve imeni?
Naj:
-knjiga
-film-
-serija
-barva
-stil
Imaš zobni aparat?
Ali kaj treniraš?
...
ali imaš hišnega ljubljenčka?
Koliko si stara?
V kateri razred hodiš?
Lp, #neizdam

sestrica
Moj odgovor:


Svetovalnica
skriuni prjatu
a ma kdo kkšno idejo kaj nej mu rečm, al pa nardim ugh?
Obvestila
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE
Naročniki revije Pil, pozor!
Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.
Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.
Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.
Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija.