snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Smetišnica: Sem nova na pilu

Sem nova na pilu

10
Pozdravljeni, sem nova na pilu in sem se odločila da se malce predstavim. Bom to napisala tudi v opis na mojem profilu.

Sem vedno veselo in prijazno dekle. Moje prijateljice se mi rade smejijo kako imam toliko veselja v sebi.

Klub temu da sem veliko stara sem še en veliki otrok, poln energije.

Obožujem risanko My litlle pony. Vas že vidim pisato joj kako si otročja ampak ja ta risanka mi je zelo všeč. Najljubši filem mi je The Hunger games, pogledala sem vse dele razen zadnjega. Obožujem tudi filem Zombies na Disny chanelu.

Vedno rada sanjarim in si predstavlajm vse mogoče stvari.

Po polkicu nimam pojma kaj bi rada bila če bi bilo mogoče vse.

Moja naj barva je rumena. Naj žival je volk. Želela sem si dati neko ime z wolf ampak vem da takšna imena že imajo nekateri tu. Obožujem temo strah me je višine. Nisem glih andrenalinski tip.


STE ŽE ŽELI NEHATI BRATI ZA VAS IMAM ENO NOVO POMEMBNO NOVICO.

Sem že prijavljena pilovka. Na prejšnjem profilu se mi je zdelo da sem zasovražena in nisem se več prijetno počutila. Edina ki mi je stala ob strani je moja ibff, ki jo bom obdržala in samo nje bom povedala kdo sem v resnici. Ne želim da ugibate. Samo želela sem da to veste. V resnici hočem da se na to ne uzirate in me sprejmete za super novo pilovko. Upam da me boste lepo sprejeli z ljubeznijo:

Ng

Ps. Eni tu so rekli naj se podpisujemz krajšavami tako da jih že upoštevam
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
uh......... odkrito ne bi vedela kdo si! skratka: DOBRODOŠLA NA NOVEM PROFILU, če ne drugega:wink:!
1
 
Hvala in ni ti potrebno vedeti
 
brez skrbi. Tudi, če mi vedela bi kmalu pozabila, hehe. Tako, da je najbolje, da ne poveš, da se lahko počutiš vsaj malo skrivnostno, če me razumeš!
 
Hvala ti vedno vse tako razumeš
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej!
Nevem kdo si in se mi niti ne sanja.
Začnimo od začetka.
Super, da si se nam pridružila. Dobrodošla v naši pilovski družini. Upam, da se boš imela lepo:slight_smile:
1
 
Hvala v to sploh ne dvomim
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej! Dobrodošla. Občutek imam, da si Golmanka ali Maddi&Addi. Lp, Anika0712 <3<3
1
 
Nisem nič od tega in hvala za dobrodošlico
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Dobrodošlaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!<3<3<3<3<3<3<3<3
1
 
Hvala
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Dobrodošla!
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
DOBRODOSLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no midva sva se ze vidla na klepetu ampak ok sm see tut narocu nate!!!!!!
1
 
Valko gamer
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hi. Jaz sem tudi nova tu sem komaj dva dni in moja prva objava je precej uspešna, ampak vrnimo se k bistvu. Dobrodošla! Jaz sem tu kratek čas in se super počutim upam da se boš tudi ti.
1
 
hvala
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Dobrodošla! Aja. Nisi nova.. No vseeno. Nimam pojma kdo si in ne bom silila vate. Tak kak he tud rekla bs.
Lp
1
 
Hvala.
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Dobrodošla!
Ponovno:upside_down:
Mogoče sem ti že na prejšnem profilu to napisala In ti še enkrat: Dobrodošla :heart::yellow_heart::green_heart::blue_heart::purple_heart:
Lp. fla
1
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Smetišnica


Objava:

Wow😍😍

Ogledov: 28 Odgovorov: 3
 
1
Objava:

Bodoča Pisateljica prid nazaj!!!😘

Ogledov: 80 Odgovorov: 4
 
1
Detektivka
Objava:

NE PRENESEM LAZNIVCEV- VIHRE 5000

Ogledov: 43 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Goooo

Ogledov: 86 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Film

Ogledov: 107 Odgovorov: 6
 
7
Objava:

Naj lego kocke

Ogledov: 123 Odgovorov: 6
 
11
huhh
Objava:

Razkrinkala sem.jagodko

Ogledov: 52 Odgovorov: 2
 
2
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Objava:

ysdfghjklčč

Ogledov: 125 Odgovorov: 2
 
0
girlie15 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

nezadovoljstvo glede sebe

Živjo.

Sem punca, stara 16 let. Pri sebi zadnje čase opažam, da imam velik problem sama s seboj oz. z mojim izgledom.
Začnimo pri teži. Visoka sem okoli 162cm in kar nekaj časa sedaj sem imela konstantno težo 55kg. Že to se mi je zdelo veliko in sem hotela težo spraviti pod 50kg. Ko sem se s seboj končno sprijaznila in se začela imeti rada, pa BUM se zredim na kar 58kg. To se mi zdi ogromno. Ne morem brez da se vsak dan stehtam. Opažam različno, ko sem napeta imam 58kg, kakšen dan celo 56kg. Ne vem zakaj moja teža tako niha. Če mi tehtnica pokaže kilograme s katerimi nisem zadovoljna, se včasih celo zjokam, vedno pa imam zato slab dan. Mogoče je to povezano tudi s tem da sem pred nekaj meseci začela redno teči, ravno zato da bi ostala v formi in pridobila kondicijo (pa tudi da bi shujšala). Morda pridobivam mišično maso, a s seboj nisem zadovoljna. Med tekom se počutim res odlično, ker počnem nekaj zase, ampak ali je cena vredna tega da se bom zredila?

Druga težava pa je samopodoba v družbi. Na splošno sem bolj tiha in umirjena punca, a to ne pomeni da se ne znam sprostiti. Vsi s katerimi se družim največ časa vejo da znam biti tudi glasna in zabavna. S tistimi pravimi prijateljicami se res sprostim, a med sošolci in razredom pač ne morem biti taka da se kar obrnem eno vrsto nazaj k fantom in se začnem pogovarjat. Želim biti bolj sponatana, ampak ali bom potem to še vedno jaz?

Tretjič. Opažam vse ko si podobne starosti kot jaz, in veliko jih je skupaj. So pač poparčkani. Sošolke mi razlagajo kako si cele dneve pišejo s fanti. Kako hodijo na pijače skupaj z njimi. Kako grejo skupaj žurat ob vikendih. Jaz pa se borim le s to šolo in se non stop učim. Daleč od tega da ne bi že v preteklosti izvedela da sem bila kakšnemu fantu všeč, bila sem všeč že kar nekaj fantom. Ampak takrat smo bili majhni. Že sedaj si mi zdi malo zgodaj, da bi imela fanta. A, ob enem si ga želim. Tudi jaz želim biti del tega. Nisem še imela prvega poljuba, malo mi je nerodno. Nekako imaš prvi poljub pri 13, 14. Zato sem verjetno kriva sama, lahko bi bila skupaj s kom, a tega nisem hotela. Govorim si fokus mora biti na šoli. Morda pa delam napako. Jaz si želim spoznati fanta, ki me bo imel zares rad. Jaz nočem teh kratkih situationshipov in ne vem česa vsega. Jaz želim da bi me nekdo imel rad tako zares. Tako da bi mi prinesel rože, ne pa ponudil cigareta. Tako, da bi me povabil na kavo, ne pa v klub žurat. Tako, da bi me peljal v hribe, ne pa k sebi domov. Nekoga ki me bi čakal da sem pripravljena jaz. Nekako ne vem če to v tem svetu še obstaja. Za sedaj sem ugotovila le to da so vsi fantje isti. Iščim tak old love style, nekaj posebnega. Fanta s katerim bom skupaj dalj časa in ne le eno noč.

Ali ima kdo morda kakšen nasvet glede mojih problemov? Hvala vam če boste sploh prebrali. Če si kdo v današnjem svetu vzame 2minutki da prebere tako dolgo objavo.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

OMG kok lepo resss ti zelo zelo hvala in ...
 
bro moja sestra chillz fan jih ma tok velik ...
 
hvala jagi ful dobr si naredila
 
Sicer nisem Jan_4, in vem, da si napisala, ...
 
Super je. Malo edino pazi na nedoločnik pa ...
 
O super jst tut mam honey. Ki si pa unga ...
 
Sem ti poslala v nabiralnik. Upam da je ok.
 
oo js sm bla tu z babi pa dedijem pred tak ...
 
broo js sm bla tu tak prejšnji pon!🤭🤭 slikce ...
 
iiii nemo pa dorii abhahhaha ful so kjutii
 
Ja plis Kr to je totalno grozno! Zadnji ...
 
Okej super. Aja sama? No nič zato