snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Smetišnica: Tutek! POGLEJ DRUGAČE SE TI BO JUTRI V ŠOLI SLABO PISALO,ONA ŽE VE KDO JE ZATO NE GLEJ!!!!

Tutek! POGLEJ DRUGAČE SE TI BO JUTRI V ŠOLI SLABO PISALO,ONA ŽE VE KDO JE ZATO NE GLEJ!!!!

2
:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::smiley::smiley::smiley::smiley::smiley::smiley::smiley::smiley::smiley::smiley::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::upside_down::upside_down::upside_down::upside_down::upside_down::upside_down::upside_down::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent::innocent: Ok. Ne grem pista zhodba kr se mi je ne daaaaaa. Sam tolk zdles em to ugotovila. Hahahahahah. No, ja če češ lahka prideš na klepetalnico
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ne morm, sory
0
 
cool boy?? Sej ri NISI tutek. Bejš adijo. Bay
 
Hj. Sry ker odgovarjam, ker se me me tiče (itak nisem nic stekala (pac sem firbec). Kakor vem je hg123 tutek... in ta cb jo zelo oglasuje zdaj pa je odgovoril v njenem imenu... res nocem biti zlobna ampak hg123 je lahko ta cb in se je pozabila odjavit. Oprosti se enkrat in lahko da se motim. Nisem te hotela uzaliti ker zaupam hg. Ponavljam: nisem ravno brala objave
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Smetišnica


Mhmhmjm
Objava:

Girl

Ogledov: 20 Odgovorov: 1
 
0
hiphop_girl
Objava:

Rendom pesem

Ogledov: 16 Odgovorov: 1
 
1
Dbdudidks
Objava:

Cankarjevo tekmovanjeeee

Ogledov: 54 Odgovorov: 1
 
0
Pomarnča
 
8
Objava:

za vse nove

Ogledov: 83 Odgovorov: 5
 
2
knjiga
Objava:

Knjiga Gospa Bovary

Ogledov: 59 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Cᴏᴋɪᴇs😭😭😭😭

Ogledov: 122 Odgovorov: 2
 
0
Ojj potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Valeta

Omgg js plesem s enim fantom ki mi je vsec na valeti!! In on me je uprasu in je skori 100% vame pac kajjj.
No ja nismo se meli vaj edinoma za ples tko da ce je kdo mel kako je blo a je kaj akward na zacetku?
A si ej cudno tko da te prime in si drziste roke?
A ste se z svojim soplesalcem kaj pogovarjali al ne?
In se kaj ste si vi naredili kot nek duo intro (pac mi si rabmo v paru naredit neki za zacetek valete, tko vsak pride z svoje strani in pole neki nrdi na sredini) pac a ma kdo kake ideje ker ponavadi samo fant zavrti malo punco in grejo samo hocem neki bol vauu, ampak nemorem lih ful dvigov zaradi obleke pac odvisno (je dolga in ima slit).
Lahko tudi napiseste katerokoli izkusnjo s tem ku ste plesali na valeti.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(46)
Vesela šola me ne zanima.
(69)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(123)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(41)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

bro, tlele ni nobene popularnosti. tu je ...
 
jeejj ovenčki 4 ever. ofc da je moj, če mam ...
 
nisem oven ampak dobr blog
 
To ni še nič, poskusi napisati ___ ...
 
ful dobr:heart::kissing_heart::heart: hvala:heart:
 
Hohohohih
drhc je dobra, hihi
 
Tia Emberšič
 
Gurl ma ti si pro lol this is so fuckin good:heart:
 
omg ful je lepp:heart: