snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: A sm too chopped al kaj?

a sm too chopped al kaj?

0
lanadelray
js ne morm vec. men tko nikol u lajfu noben fant ni reku da je vame, al pa da bi tko od koga druzga slisala da je kdo vame (pac ce ne upostevam k je biu en u vrcu vame pa en k mi je reku da je vame sam mislm da je bla itak fora). tko pac ja sj mi kdo rece kdaj da sm lepa (prjatlce, sosolke, rendom ljudje, pa en fant mi je enkrat reku tko 2 mesca nazaj pa pac un fant se k se je delu da je vame). pac res ne razumm, use punce majo fanta al pa miljon ljudi k so u njih, js pa nobenga, in zdej se sprasujem a je problem u tem da sm chopped? pa tko tud ce nism choppee, mi gre pri fantih ful naziuce k gledajo sam da mas velko rit pa prsi, pac brt, ni use u tem:sob: a je problem u meni?
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Girlie...verjem mi...nis chopped. Like, men ni noben fnt reku da je vame, ampak (idk a sm over-confident) sm prepričana da sm dost lepa. Pomen je v tem da si seb lepa. Vem da fantje sam gledajo a maš prsi pa rit, ampak taki tipi so red flag:triangular_flag_on_post::triangular_flag_on_post::triangular_flag_on_post::triangular_flag_on_post:Fant ki ne gleda sam na tvoj izgled te je vreden. Pa iskreno, men se zdi vsaka punca lepa (idk če sm bi al kaj), tud take punce ki niso tipično "lepe" se na njih najde značilnost ki je lepa. Also, mislm da tko al tko ne morš met lihk nezga tapravga fanta k si 12 ampak šele k si ene 17. Like, sej bojo pršli fantje pote-trust me girl. Kdaj morš sam počakat... V glavnem point vsega tega k sm napisala je, da si 100% lepa, čeprov ne vem kk zgledaš sm prepričana da si. Bod confident! Če si samozavestna si še 10x bl lepa. In ne, problem ni v teb, tipi so pač taki, sej se najdejo tud taki k ne gledajo sam izgleda. Sej bo
2
 
iskreno girl, nimam kej za dodat hahah
 
lanadelray
ahhh hvala😭
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
kolk si pa stara
2
 
Funnygirl12,5
lanadelray
15
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
vse bo v redu. Mislim da si čito lepa oseba. V bistvu pa sploh ni važno kaj si drugi mislijo o tebi. In vrjemi mi da se bo oseba,ki bo opazila da si supe zelo kmalu pojavila.:wink::wave:
1
 
rock girl, 13 let

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Svetovalnica


Pinkgirl
Objava:

Valeta - problem

Ogledov: 41 Odgovorov: 1
 
0
Mili Bobby Brown
Objava:

help

Ogledov: 41 Odgovorov: 0
 
0
Help me
Objava:

Kaj je to

Ogledov: 53 Odgovorov: 1
 
0
queennevercry
Objava:

VŠEČ MI JE MOJA BFF?

Ogledov: 72 Odgovorov: 3
 
1
Mili Bobby Brown
Objava:

MOJA OTROŠKA ŽELJA

Ogledov: 43 Odgovorov: 0
 
1
Mili Bobby Brown
Objava:

hej help

Ogledov: 41 Odgovorov: 0
 
0
Lilia
Objava:

Kemija

Ogledov: 75 Odgovorov: 3
 
2
Objava:

Prosm poglej

Ogledov: 131 Odgovorov: 3
 
2
Pinkgirl potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Valeta - problem

Včeraj mi je pisala sošolka, kakšno obleko bom imela za valeto, ker so šli kupit obleko za mojega soplesalca. ( moja sosolka je njegova prijateljica ne sestra ) Jaz sporočila nisem videla, ker nisem imela telefona, in sem ga prebrala šele danes zvečer, zato sem odgovorila sele danes zvecer
Soplesalcu sem že prej povedala, kakšno obleko bom imela, ampak si očitno ni zapomnil in je zato spraševal naprej. Jaz tega nisem povedala nikomur drugemu, razen njemu zato tudi ona ni mogla vedeti in me je morala vprašati.
Zdaj sem povedala, kaksno bom imela ampak mi ni čisto jasno, zakaj me ni mogel on direktno vprašati, namesto da gre to preko drugih. Sej ne plesem z njo ampak z njim. in a me bo jutri cudno gledo veretno si je mislo da sem grozna ker nisem takoj odpisala ampak naslednji vecer ampak o je bravo obleke vedo zato ne vem a je pozabil.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

1
Lilia
2
 
2
K-popgirl
5
 
4
Pia_123
3
 
8
Nobody 🍄
4
 
10
CauliflowerGirl
2
 

Oglas

Zadnji odgovori v Svetovalnici

ok, sam nvm a je tle kkšn problem?
 
Eyekon_4_life
Hej! Samo nekaj ti povem: Ti se ucis ZASE, ...
 
Miislim,da je najbolje da se pocasi oddaljis ...
 
Okej! Sem prebrala tvoj zapis. :) Ne vem ...
 
zjutraj si izmeri in ce bo 37°C ali vec raje ...
 
Mili Bobby Brown
1.Glej nerabiš se vedno opravičiti če veš ...
 
Mili Bobby Brown
Bo vse vredu ne skrbi navadi se in to prijateljico ...
 
just chill vem da ti bo šlo!
 
Horselover8
hej, sam ne sekiraj se... vem da ti ni najmanj ...
 
OTON Župančič
Lahko še meni nasvet imam isto problemo in ...
 
umiri se! priporočam ti ASTRA AI. zelo dobro ...
 
cesa ne razumes? lahko ti pomagam
 
nevem probi se o tem s kom pogovorit nevem ...
 
črka
js treniram plavanje pa ti povem des si taympon ...
 
js mam dvanajst tut pa sem visoka 166 cm ...