snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: En fant

En fant

1
Torejj js rabim pomoč glede enega fanta ki mi je lani v šoli v naravi napisal listek da sm mu všeč in če jo on kej všeč meni, js sm mu odgovorila da ne, kr mi takrat ni bil všeč ampak zdaj mi je, ker mam ful občutek da me noben ne mara da bi blo vsem lepše brez mene in mi je postal všeč ker me je misel na to da se nekomu pa vendarle zdim lepa, prijazna itd. Razmišljala sm ali naj mu pošljem lister da je tudi on meni všeč in bi ga rada bolje spoznala. No in tukaj je težava. Kako? Kaj naj mu napišem? A naj to sploh nardim? Prosim pomagite mi hitro ker jutri gremo že v šolo v naravi, in če mu bom gdaj povedala je to v tej šoli v naravi.Hvalaaaa<3333333333
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ne rabs mu direkt ampak loh pa tko ful mas lepe lase, lepe oči in lep nasmeh.
upam da sm ti pomagala girlpower
2
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Loh greta km na samo pa se pac v tem pog....
2
 
bananca
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ojlaaa,
ja, lahko mu poskusiš napisat listek. ti bom dala neki predlogov, kako to narediti.
- povej mu, da ti je všeč njegov stil oblačenja, lasje, oči...
- napiši mu listek in mu ga daj npr. v torbo. podpiši se in ga (napiši mu tudi to) prosi, če lahko tega ne kaže komu.
- prosi ga, če se lahko pogovorita na samem, če bo privolil mu takrat to povej.
- če imaš njegov snap/viber/telefonsko, mu lahko po telefonu napišeš to kar želiš.
upam, da sem vsaj malo pomagala in, da ti bo uspelo:sparkling_heart:
4
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej!
Razumem, da si želiš biti zaželena/ ljubljena, kar je popolnoma normalno v tvojih letih ampak hej! Si ga želiš zaradi tega, ker ga imaš res rada ali zaradi dejstva, da je bil nekaj časa nazaj prijazen do tebe? Če želiš graditi na vajinem odnosu imam nekaj predlogov:
- Veliko se pogovarjaj z njim
- Pomagaj mu z predmeti, ki me gredo dobro
- "Snepaj" si z njim (po možnosti)
- Pojdi z njim ven na kakšne sprehode
- Bodi čim pogosteje v njegovi bližini
S tem boš osebi sporočila, da ti je v njeni bližini dobro in to bo tudi on kmalu ugotovil. Če te bo sprejel bližje mu lahko napišeš listek ali pa mu preprosto poveš, da ti je všeč. Če pa ne pa ga raje pusti pri miru. Kako ugotoviš? Boš videla... Ljudje zelo različno odreagiramo. No... Če te bo ignoriral ti bo jasno sporočal da je konec.
Pa te je do njega privlačilo to, da se mu zdiš lepa ali te on privlači zaradi osebnosti in videza? To moraš v svojih mislih narediti jasno. Vem, da je v tvojih letih to težko ampak je treba. Poglej... Mogoče potrebuješ le prijatelja ne pa resne zveze. Lepa se lahko zdiš tudi svojim prijateljicam in beseda lepo se pri tebi nanaša na videz. Kako te oseba vidi - fizična podoba, kaj pa psihična? Ampak ali fant ve kakšna si po osebnosti? Imata skupne interese? Te ima rad ali si mu le všeč? To lahko postopoma raziščeš. Poleg tega pa se ni treba opirati le na eno osebo. Možnost je, da te je prebolel. Pogovor z prijatelji pomaga. In potem boš spoznala, da ne potrebuješ ljubezni in, da ti fant ni zares všeč. Če povzamem ti je všeč le njegovo obnašanje in kako te sprejema in vidi in s tem ni nič narobe ampak včasih se ljudje začnejo slepiti, ko jih zavrnemo. In čeprav se mogoče v njegovi podzavesti zdiš prava lepotica je možnost, da njegova zavest tega ne bo priznala saj je bolečina ob zavrnitvi pustila posledice.🩷 Zato lepo počasi predvsem ne hiti... In preden mu boš napisala listek - ga glej in poskusi z njegovega izraza razbrati čim več. Včasih ljudje pokažejo več brez besed:heart:
*i* Drži se! *i*
Lori<3
3
 
Musicgirl❤️❤️
Uaaau, kako dober komentar... ❤️❤️❤️❤️😇
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Svetovalnica


Pokec
Objava:

Jojj

Ogledov: 31 Odgovorov: 1
 
0
Pikec<3
Objava:

Nevem kako naj razložim

Ogledov: 37 Odgovorov: 1
 
0
Mahad usmane
Objava:

looksmaxxing advice?

Ogledov: 34 Odgovorov: 2
 
0
zanimanje
Objava:

npz

Ogledov: 39 Odgovorov: 1
 
0
SKINY GIRL
Objava:

A SM OK?

Ogledov: 38 Odgovorov: 4
 
0
gugugaga
Objava:

curly laskii

Ogledov: 40 Odgovorov: 2
 
1
Sapica
Objava:

Longchamp

Ogledov: 43 Odgovorov: 0
 
0
Devetarck 011
Objava:

Dijaski dom

Ogledov: 49 Odgovorov: 0
 
2
zanimanje potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

npz

ojj
js mam drgac tak 5ke 4ke pa mal 3 in mi je za slo npz full sou ampak ko resujem mat mam pa tak 60 in mi full zbije pouprecje
sm9
kak se nja to ucim
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(57)
Vesela šola me ne zanima.
(93)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(171)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(61)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

1
Devetarck 011
2
 
2
Bi?
3
 
5
volkulca
5
 
6
Igralka
4
 
7
gimnazijka
4
 
9
cukrck
2
 
10
zanimanje
2
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Pozdravljen fant, pizda ta luksmeksig al ...
 
ajeto ragebait, mislm ce se pocuts uredu ...
 
js mam naravne kodre it's a curse and a bleasing ...
 
666moid
na kero solo hodis
 
stop being hypergamous foid
 
mislim js sm 13, 158cm, 48 kg sam mam ful ...
 
Normaln je da če si z Y nista tok bliz ti ...
 
Če se sama seb zdiš ok pol ja itak.
 
Rosvita Šemrl
Mogoce bi se moral poglobiti malo globlje, ...
 
either rope or pin reta buddy
 
Mahad usmane
brutal brutal deathnic deathnic foid foid ...
 
kupi si kodralnik
 
pls help
misiim js sm 172 cm in imam 58kg in sem 15 ...
 
Kuzi
hejj jst sm tud deveti pa smo pisal slovo ...
 
meni se tu tudi dogajain vem kako je to.V ...