Gimazija
0
nevemguys
Alo ka gre kdo v prvi letnik u Gimnazijo Lava u Celju (specifično evropski oddelek ampak tud ni nujno) kr js res rabim connections kr me je lowk strah da bom prvi dan sam stala tam pa se bojo ostali ze od prej poznali
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hejj ja jaz grem sam ne na evropski oddelek.
0
gimlava
Tak happy da vsaj nekdo odgovoru oml
Moj odgovor:
nakitt
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Nakit
Hej ali kdo ve kje ti lahko v Celju pomanjsajo/ skrajsajo zapestico? Ali to delajo tudi v Zlatarni Celje in koliko stane?
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
valda da pojdi na njegovo vsleto nevem kaj ...


