snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Hej ful bi mi pomenilo če bi odgovorili na tole objavico

hej ful bi mi pomenilo če bi odgovorili na tole objavico

2
sanjačica
Sem tista ki je pisala o tem da mi je frendica najboljša frendica pisala ka sem p.... itd. in da se ne zmeni zame jaz pa jo zlooo pogrešam. No dans oz. včeri ponoči sem sanjala da sma se pogovarjale preko klica pač ne vem o čem se je šlo in kaj mi z tem sporočaj možgani da sanjam o prijateljstvu z to frednico ki jo zloooooooooo pogrešam. Ne vem kako se je znašla v mojih sanjah.
Hvala če odgovorite.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Nič, ne skrbi, danje so nepredvidljive in ni nujno da kaj pomenijo:P
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Uh če je taka nesramna jo pač pust veš jaz mam podoben problem sam veš, da se sploh ne splača s takimi ku*bami ukvarjat:unamused:
0
 
T7g7
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej,
sanje ponavadi s tem nimajo čisto nič:wink:. Če pa svojo prijateljico pogrešaš po vsem, kar ti je naredila, to pomeni, da sta nekoč bili zares super prijateljici:two_women_holding_hands:. Če ti res nekaj pomeni in jo pogrešaš ji to povej. reci ji, da ti nekaj pomeni ter da si res želiš, da bi bili prijateljici.
SREČNO:kissing_heart::blush::blush::blush::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::two_women_holding_hands:
2
 
prijateljica
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hy!
Ponavadi če nekoga sanjaš ti nekaj pomeni. V tvojem primeru je že jasno, saj gre za tvojo najboljšo prijateljico. A sanje so ponevadi le sanje, ne ve pa se kaj se bo v resnici zgodilo. Pač jaz sem svoji simpatiji v sanjah povedala marsikaj, v resnici pa ne. zato,...... you know what i mean???
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Svetovalnica


Objava:

ZAKAJ

Ogledov: 0 Odgovorov: 0
 
0
Help me
Objava:

Dvotaktni motor

Ogledov: 18 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

ocene

Ogledov: 54 Odgovorov: 3
 
2
Objava:

Crush od moje bff

Ogledov: 42 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Crush

Ogledov: 41 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

somethingg😭

Ogledov: 102 Odgovorov: 6
 
3
Objava:

HELPPP

Ogledov: 48 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

kindle (e-bralnik)

Ogledov: 52 Odgovorov: 3
 
1
lilybloom potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

help

Hi, imam en velik problem in upam, da mi boste znali pomagati. Do 7. razreda sem bila odlična učenka, zdaj pa so mi ocene v 8. in 9. razredu padle na 3 in 2. Ne vem, kaj je narobe.
V šoli imam eno najboljšo prijateljico, s katero se res dobro razumem, z drugimi pa se ne družim veliko. Včasih se sprašujem, ali se jim zdim čudna. Nimam veliko samozavesti in se včasih počutim manjvredno.
Zdaj sem 9. razred in res nočem, da bi bilo v srednji šoli enako. Želim se izboljšati. Za nekaj časa sem si dala dol Snapchat, da si malo spočijem od vsega.
Zanima me, kaj naj naredim – ali naj se v tem mesecu še v 9. razredu potrudim spremeniti stvari ali naj raje naredim “glow up” do srednje šole in se tam bolj izboljšam?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

4
Just a person
3
 
5
Lonelygirl33
3
 
6
🐛 🐾
2
 
7
Kaja005
4
 
9
brunette
2
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

PLIS
 
Vem, da je lahko to zelo grozno. Jas sicer ...
 
amm... no js sm mojga dubla ful pocen. Stric ...
 
Hej Emma! Najprej mi je žal, da nisi dobila ...
 
En ne boš pobirala smeti po cesti lol... ...
 
Ojla. Jaz mislim da bi bilo najbolje, da ...
 
fak hitr mores povedat nekomu ka mu zaupas ...
 
pač ce te bolijo ponavadi pomeni da ti bodo ...
 
Ejjj drgač tvoj body je ziher perfekten koker ...
 
nic ni naroce drugace ga tudi jaz nebi smela ...
 
To je normalno in bolj pogosto kot si misliš P.S: ...
 
če imaš njegovo tel ga lahko kdaj pokličeš ...
 
mogoče če se bo kdaj loču s punco ga vprašaš ...
 
nevem kaj bi lahko naredila pri tej situaciji ...
 
ubistvu men se zdi da je vate ker se tako ...