snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Hej nujno pomagajte

hej nujno pomagajte

1
bolečapunca
jaz sem tista ki je več krat pisala , da mi starši ne verjamejo ko me kaj boli tudi če jamram ves čas. Poskušam si zviti gleženj ne greeee!!!!!!!!!!!!!!!!! Na nogi se mi je naredil žul in me ful peče in komaj hodim in sem jim rekla oni pa mene ka samo jamram in ka če še enkrat zajamram ka bo nekaj hudo narobe oni pa sami jamrajo ves čas. Dovolj imam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nesrečo man, nič se mi ne uresniči!:sob:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hey vem da je hudo, tudi moji starši so taki, ampak ko se bo pa neki zgodlo npr. ne boš prišla do kisika... pa mogoče boš umrla kaj bo jo pa potem rekli. Nekoga e hitro izgubi če mu zabijaš nazaj. Moji starši mi govorijo a stvari samo napihujem in se delam bogo, glej reci jima da se bo mogoče kdaj zgodil kak smrtno nevaren dogodek onadva pa ne bosta ukrepala se lahko hitro zgodi da te mogoče celo izgubita. nočem te strašit ampak takšna je resnica.
upam da sem pomagala, če pa se bo to še naprej ponavljalo, če boš rabila pomoč mi lahko pišeš v kotiček kjer ti bom z veseljem svetovala.
lp
0
 
bolečapunca
HVALA
 
ni zakaj rada pomagam, seveda če boš kaj potrebovala mi napiši v kotiček
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
vrjamem da ti je hudo
to zna biti ress težko
če je kaj narobe in ti ne vrjameta poišči pomoč drugje, mogoče pojdi do svetovalne delavke in ji povej
povej ji tudi da če bo klicala starše te bosta kregala ker si šla jamrat drugam, to se mora nehati, ker, kot je že napisala wonder girl :cherries:, lahko postane resno!

upam da sm ti pomagala
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zelo slabo mi je zate. :sweat::sob::disappointed_relieved:
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hojj, kot prvo, ne si zvit gleznaaaa!! ne priporocam, reeeeeeees ne priporocam (sicer meni se je po nesreci zvil ampak se vedno, toooook boli) lej, pogovori se z nekom, komerkoli. lahko je prijetelj/ica, mogoce uciteljica, svetovalna delavka... seveda pa to ni ok, da ti ne verjameta taksnih stvari. probaj ju enkrat tko cist mimogrede vprasat, ce bi ti verjela ko bi si enkrat zlomila roko, prebila glavo pac karkol tazga, kr to je dokaj resna zadeva, ce ti npr. nebota verjela ko si zlomis nogo in te bosta se vedno silila pes hoditi, na koncu reeeeees ne izpade najleps to ne na nogi, pa tudi tebe bo zelooooooooo bolel, sama vem kko je to. ce bos pa nogo mela res zlomleno, sj ves si lhk predstavlas se kka kost zamakne al pa se kaka druga zlom, pa mas hitr par vijaku al pa ploscic v nogi. tko da to res ni kr tko. res se probi z nekom pogovort o tem pa vprasi ju to enkrat mimgrede, kaj bi nrdila ce si nogo zloms.
upam da sem vsaj mal pomagala
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Svetovalnica


Jsj
Objava:

Sistematski na metelkovi

Ogledov: 54 Odgovorov: 3
 
0
A ja pa ta faza je ful handson
Objava:

Fant

Ogledov: 88 Odgovorov: 4
 
1
cukrck
Objava:

Amm

Ogledov: 80 Odgovorov: 1
 
2
zanimanje
Objava:

glow up

Ogledov: 109 Odgovorov: 2
 
2
volkulca
Objava:

osamljenost?

Ogledov: 113 Odgovorov: 1
 
4
Igralka
Objava:

IGRALSTVO

Ogledov: 97 Odgovorov: 3
 
3
Objava:

Oblačenje

Ogledov: 100 Odgovorov: 2
 
1
neki
Objava:

hermiona

Ogledov: 101 Odgovorov: 3
 
1
zanimanje potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

glow up

hejj
js grem v srednjo in bi full naredla en glow up kr zdej si tak vse punce pisejo s tipi al pa ga majoal pa so frendi
no in js bi mela bolso rit kr zdej je nimam pa zlo sm suha in zdej ze mau vec jem pa gledam na beljakovine da bo bols
js mam full podocnjake se concealer mi jih ne zakrije in kak se to popravi
pa pac nimam vlk mozoljov ampak ko jih pa mam so pa okoli ustnic in me ful moti
aj apa mam tak kr dost dolge lase in bi se sla ustrizit na long layerje pa me zanima ce je kdo sou da mi mal pove ce zgleda isto ko pa na pinterestu
pa tak js bi bol nosla tak kavbojke pa oprijete majce sam sm ful flat pa visoka in grozn prije
a poznate kake fajne make up da si kupim


hvala
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(54)
Vesela šola me ne zanima.
(87)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(151)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(55)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

1
cukrck
2
 
2
volkulca
4
 
3
gimnazijka
4
 
4
zanimanje
2
 
5
Igralka
3
 
7
Skincarepro
4
 
9
Hllll
2
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Sicr sm sele u osnovni ampak smo mel pred ...
 
hejjj mi smo meli na metelkovi pa nismo rabli ...
 
ja pomoje je to kr v redu. pač če si stara ...
 
Mislm če si privolila v to pa pač ti je blo ...
 
kok si pa stara
 
medo
Pis mu mal al pa si snepi z njim
 
Zobna ščetka
Ja nevem, vsak ma svoje mnenje ampk si taka ...
 
Zobna ščetka
Hejj! Sej te razumem. Tut js sm bla v podobni ...
 
za makeup priporočam essence
 
KOZMETIKA https://www.dm.si/znamke/l-or ...
 
Me too girlll
 
Pr menje enako(pac ful rada igram), ampak ...
 
🐨🐭🐭
Ne pa ne 45