snofi
Naslednji Pil izide 2. januarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Hejla, pac en problem

Hejla, pac en problem

1
Fen
Ola, torej danes sem sla iz trgovine, ko sem srečala enega mojega sosolca. Pogovarjala sem se s prijateljico po snapu po callu in pole je ta sosolec zacel neki utrujat kej ga slikam. Nism ga slikala in to sem mu tudi razložila pa ni hotel razumeti. No problem je to, da je potem NEKAJ rekel, in jaz sem potem rekla, da tako je bilo tudi s *****( ime moje prijateljice).
jn potem je ta sošolec reku, da ni res, da jo je samo pustil( pac par sta bla), da ni nc druzga naredu. In pac mene je zdej strah, kaj je reku , ta sosolec najprej, pred tem k sm jst rekla tu glede moje sosolke. Pac enkrt smo se s to sosolko ze skregale in mi je šele čez neki dni oprostila, ce prav je bila sevedno malo jezna.
Pac zdej me je strah. Upam da razumete in prosila bi da odgovorite. Videla sem, da jih vidi vsako objavo okrog 50 , odgovorita pa samo 2 ali pa 1. Zato prosim odgovorte.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ola res bi ti rada pomagala vendat ne razumem najbolj tvojega problema. ce mi napises v komentarje malce holjso razlago ti bom z veseljem pomagala. :kissing_heart:
1
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Svetovalnica


rendom girl
Objava:

lasi

Ogledov: 10 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Lasje

Ogledov: 21 Odgovorov: 1
 
1
*-*-*-*-*-
Objava:

Lasi

Ogledov: 34 Odgovorov: 1
 
2
hellokittyy
Objava:

nohtkii

Ogledov: 56 Odgovorov: 1
 
1
Šolar
Objava:

Ponavljanje

Ogledov: 77 Odgovorov: 2
 
0
Ena.ženskica
Objava:

Vaše mnenje?

Ogledov: 101 Odgovorov: 5
 
1
Mikili
Objava:

Drugi dejt

Ogledov: 83 Odgovorov: 3
 
2
pickapakurac
Objava:

juhh

Ogledov: 15 Odgovorov: 0
 
0
hellokittyy potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

nohtkii

girliess rabm vaso pomoc
js mam doma gel lake in si ucqsig delam sama nohte sam bres podalskov (pac na mojih naravnih nohtih si delam) ampak bi rada zacela tud s podalski ker lepse zgleda. sam ne vem kako mami prepricat (mislik sej ne bi blo tok tesko ampak ne vem kako naj ji recem?). pa ne vem kako naj zacnem ker se nikoli nisem delala s podalski... tako da ce ma kdo kaksne nasvete please drop them in the comments <33
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(108)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(44)
Šport me na sploh ne zanima.
(66)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

1
*-*-*-*-*-
2
 
3
najrajgamam
8
 
4
Mikili
2
 
6
Linak345890
2
 
9
En tip..
2
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Pač, moji lasje se zelooooooooo hitro mastijo ...
 
an and gentle game looking for true love ...
 
ojj kt sm vidla so usi pisal razrede/starosti, ...
 
iskreno kadarkol v osnovki je dost brezveze ...
 
mislm da je za gimnazijce da ob 18 koncajo ...
 
Poglej YouTube ali pa jo prosi in obljubi ...
 
Probi en mesec nic dladkega. mogoce pomaga
 
nMebem, mogoce si se premlada. Ampak mogoce ...
 
Mogoce kak 7,8,9 razred?
 
Lubenica luna
Da so prijazni ne težijo pa da nekak izpadeš ...
 
Uuuuu avijon
Ja kakšen 7,8,9
 
pa tema kr tko pride. niamam fanta sam pomojm ...
 
hej! js sm zej 1 letnik. nam so govoril ...