snofi
Naslednji Pil izide 6. februarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: IZPADANJE LAS in še drugi problemi

IZPADANJE LAS in še drugi problemi

1
Živjo
Upam da si bo kdo uzel čs in prebrou do konca pa odgovoru :disappointed_relieved:
Js sm mela med počitncam angino (škrlatinko ) in sm mela tko full visoko vročino več dni tko čez 40. In zdej sm se nekak pozdravla sam mam ful občutliv imunski sistem pa se koj prehladim. No in dost sm tut pod stresam zarad šole... In zdej so mi pred približno 14 dnevi precej začele izpadat lase.
Ta tedn je blo grozn in sva šle k zdravnik. Dal so me na kri pa je blo vse ok pa zdej so me dal še za ščitnico testirat k je to tut loh problem sam nism pa še dobla izvida. Lase mi izpadajo po celi glavi in pač mam mal razrečene sam se ne vid (odspredi k mam frufru so še najbl razredčeni). In poj sva šle z mami še do dermatologa pa je reku da je to od bolezni in da je drgač lasišče uredu. Dou nama je eno tekočino na recept k nej bi pomagala. In dons k sm si umila lase mi jih je šlo tko fullllllll vn in me pac zlo skrbi sam vid se mi pa ne
ne uporablam več fena, mam tut šampon k mi ga je dermatolog dau pa jemlem en kp vitaminov ke ke mami rekla da pomagajo tko da upam da bo ok.
ČE MA AL PA JE MEL KDO TAKE AL PA PODOBNE PROBLEME NEJ PLIS ODGOVORI KER NEVEM KAJ NEJ. Narjaj bi se vrgla skos okn k sm se zadnč še po nogi poleg vsega opekla in me zdej pač boli pa hodm na obveze ker je kr hudo (sam to me napram lasem ne skrbi tok)
zdej pa še a ma kdo kkšno idejo kako nej bom mn pod stresam pa da se pač neham sikirat za vse ??
Hvala če boste pomagal sam plis ne me strašit z odgovori k je že tko zlo slabo. Probejte čim bl pomirjujoče če se da (pač odgovort)
Lp ZELO ZASKRBLJENA OSEBNOST. :sweat_smile::disappointed_relieved::cry::sob::sob::sob:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
js sm mela od stresa tud ful hude probleme pa še ful tekmovan sm mela pa baje na vsake 4 leta tk izpadajo, sam men se ni nč poznal ker mam dost goste pa še kodraste. sam milslm da pr men ni blo nkol tok hudo. Sej bojo nazaj zrasl kmal pa upam da bo kmal bols<3
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hej,
men zadnje čase tud kar izpadajo lasje,ampak se niti ne vid,jst sicer nisem bla bolna ampak,res je tud da je jesen in jeseni ponavadi bolj izpadajo,men vsaj mal pomaga rožmarinova voda.Lahko pa si pišeš dnevnik pa telovadiš da pozabiš na vse to.
upam da sem ti pomagala
0
 
Srček37
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Drgac se da kupit rozmariniovo vodo od afrodite in pac so navodila prilozena al pa rozmarinov sampon.


lp🧸
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ah zlo mi je žal za vse. zj nimam nekih izkušenj s tem pa nism niti sigurna kak bi pomagal, ampak za stres priporočajo dihalne vaje, kako meditacijo, telovadbo (npr. jogo), pisanje dnevnika, etf tapping.. dobr je ugotovit kaj ti povzroča stres in potem nekak delat na tem <3
0
 
Hvala bom probala 😊
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Stres...Hmmmm. Ja lej. Dihalne vaje, tudi med poukom. Ne se preveč fizično obremenjevat po ne potrebnem.
0
 
AresSnowHelps
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hejlaa, men že tko 1 let izpadajo, ful intenzivno. sicr ne znam pomagat, sm hotla sam povedat, da nisi sama v tem:blush::two_hearts:
0
 
jhgjksdhgkd

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Svetovalnica


girlie v depri :(
Objava:

depresija al kaj

Ogledov: 6 Odgovorov: 0
 
0
Mis
Objava:

A sem mu lepa

Ogledov: 58 Odgovorov: 3
 
1
Objava:

VPRAŠANJE

Ogledov: 51 Odgovorov: 1
 
1
Goodgirl
Objava:

Nasvettt

Ogledov: 49 Odgovorov: 2
 
1
manevem
Objava:

obleka za valeto

Ogledov: 76 Odgovorov: 5
 
0
1001
Objava:

britje

Ogledov: 49 Odgovorov: 1
 
0
?¿?¿
Objava:

bsa

Ogledov: 45 Odgovorov: 0
 
0
Cvetka
Objava:

Ne vem, kaj naj

Ogledov: 62 Odgovorov: 5
 
2
1001 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

britje

ojla,
mene sam zanima a se ve redno brijete po rokah? Ker tko js mam ful temne dlačice in ne vem, al se brit redno al ne, ker pol baje zrastejo sam se bolj temne pa več jih je.
Kaj ve mislite?
hvala za vse odg.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako bi ocenil/a letošnje teme za Ti&jaz?
So zelo zanimive in aktualne.
(63)
Nekatere so mi všeč, ne pa vse.
(79)
Ne preberem Ti&jaz.
(23)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

2
Cvetka
2
 
3
Brokennn
2
 
4
😕😕😕
2
 
6
Dreamdate
4
 
7
Ojlaa
5
 
8
Funnygirl12, 5
5
 
9
KoBiVsajBilaNormalna
6
 
10
Moviegirl
3
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Hej! Če bi podala več podatkov (npr. na ...
 
hejj, pomoje najbols, da zacnes z jounralingom ...
 
Hej, žal ne živimo v filmih, kjer se vse ...
 
:joy: izgovorla nebi, napišeš pa lohk?
 
V celu trgovina Atanna.
 
mogoce ampak jas tut vcasih veckrat pogledam ...
 
pac je ker je zima pa to....pa imunski sistem ...
 
po moje si mu všeč pa si te ne upa ogovort
 
hej ..v Slovenski Bistrici mas Maxim,pa Tatjano...majo ...
 
ufff...nvm....sama nisem taka....tut js gleam ...
 
Kajpavem
Em sori, ampak to si že objavla
 
spletna stran babyboo ma tocn take obleke
 
Hej! Jaz sem se tut kakšni dve leti nazaj ...
 
i mean točno takih probably ne boš našla ...