kajuh
0
zanimanje
hej vsi ko ste na kajuhu a mi pls povete kok mate ur pa kero smer mate
a je tezko
kok se ucite
keri uctli so najbolj tak zahtevni pac predmet
kake ocene mate
a je tezko
kok se ucite
keri uctli so najbolj tak zahtevni pac predmet
kake ocene mate
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Vem za eno ko hodi tja.
Se pravi Kajuh je gimnazija ane.
Pa klasicni program se uci tut latinscino.
Pa baje je pevski zbor the best.
Ocene ma dobre.
Pravi da je kr neki dela.
Pa velik se more ucit.
Za ucitle ne vem...
Se pravi Kajuh je gimnazija ane.
Pa klasicni program se uci tut latinscino.
Pa baje je pevski zbor the best.
Ocene ma dobre.
Pravi da je kr neki dela.
Pa velik se more ucit.
Za ucitle ne vem...
1
a mogoc ves pac kok se rabi ucit za 4
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
to bos tezk planirala kolk se ucit za 4 haha
sem na splosni, ni tako bad ampak ja ucit se je pac treba ce hoces neke rezultate
tolk razlicnih profesorjev da jih polovico niti spoznala ne bos
sem na splosni, ni tako bad ampak ja ucit se je pac treba ce hoces neke rezultate
tolk razlicnih profesorjev da jih polovico niti spoznala ne bos
0
Neprij
Moj odgovor:
Alice_ in _Wonderland
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Pač en problem
Hey,
Pač js sm pred kratkem zvedla in sem prepričana da imam sindrom Alice in Wonderland (ja vem da se slisi izmišljeno ampak če ne veš kaj je to si poglej na Google). Pač mene ful zanima kako naj to povem staršem. Btw pač pred enim letom sem staršem rekla da včasih pred spanjem vidin vse ful oddaljeno. Ampak takrat niso vedl zakaj je to. Zdej sm pa js ugotovila in me zanima kako nej povem staršem.
Pač js sm pred kratkem zvedla in sem prepričana da imam sindrom Alice in Wonderland (ja vem da se slisi izmišljeno ampak če ne veš kaj je to si poglej na Google). Pač mene ful zanima kako naj to povem staršem. Btw pač pred enim letom sem staršem rekla da včasih pred spanjem vidin vse ful oddaljeno. Ampak takrat niso vedl zakaj je to. Zdej sm pa js ugotovila in me zanima kako nej povem staršem.
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
valda da pojdi na njegovo vsleto nevem kaj ...


