snofi
Naslednji Pil izide 2. januarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Kako naj ka vem

kako naj ka vem

0
mja
hej hej mam dva problema

1. mam bff in pač ona ma neke težave nvm psiha al neki in ona ma to strokovno pomoč a neki tudi js jo mama zto k nimam vse in 5 uglavnem ona ful hitro spreminja razpoloženje in tko ma eno frendico k se mi zdi da njej zaupa bol ku meni.in k sm jo prašala kaj je narobe enkrt je rekla da ne sme povedat. pač js njejmorm use povedat ma ona meni pa prou nč od nča.

2.sm u enga tipa k je 9 in js sm 8 uglavnem js sm njegova najbolšaprjatca in js sm u njega že skori 3 leta in js bi mu to ful povedla rada maa js sm tko shy da bi to nrdila js nvm al je o u mene l ne zdej bom tko napisala par stvari pole vi presodte ok mi tko ful piše na snap, me kdaj povabi za v it, pole enkrt mi je poslau srčka ku emoji k sm mu ga velkokrat tudi jst . in aveste na snapu k maš na storiju uno k te lahko sprašujejo random stvri in js sm zanalašč napisla eno stvar in počrtala in pol je biu tko kdo je to napisu alpa uno zakaj si tega tegala kaj je tvoj fant al neki?



hvalaza usee
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ojla,

nisem povsem prepričana, če sem dobro razumela tvoje težave - v prihodnje bo morda malo bolje, če sporočilo za sabo še enkrat prebereš in posrkbiš, da so presledki in pike na pravih mestih:blush:

1. Če prav razumem, te moti, ker se ti zdi, da ti prijateljica ne zaupa toliko kot ti njej? Nihče te ne sme siliti, da mu poveš več, kot sama hočeš, tako da predlagam, da z njo deliš toliko, kot je tebi prijetno. Predlagam, da se glede tega "nerazmerja" med tem, koliko katera zaupa, pogovorita. Če ima težave z duševnim zdravjem je pogosto, da ljudje menjujejo razpoloženje, vendar običajno rabijo našo pomoč in podporo, tako da verjamem, da bo vesela, če ji boš še naprej stala ob strani:hugging:

2. Glede na opis je težko razbrati, ali si temu fantu samo res dobra prijateljica, ali pa si tudi ti njemu všeč. Ampak veš kako pravijo, če ne poskusiš, potem nikoli ne izveš;).

Lep preostanek vikenda:sunflower:
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Svetovalnica


Just a person
Objava:

S čim blokirat aplikacije + zasvojenost

Ogledov: 11 Odgovorov: 0
 
0
En tip..
Objava:

Vprasanji za punce

Ogledov: 15 Odgovorov: 0
 
0
snepp
Objava:

snep(nem ka nej nardimm)

Ogledov: 21 Odgovorov: 0
 
0
malalala
Objava:

mokra sm

Ogledov: 16 Odgovorov: 0
 
0
oseb
Objava:

vprasanje

Ogledov: 50 Odgovorov: 2
 
0
Luna/star:O
Objava:

Prosim odgovorit ker rabm pomoc

Ogledov: 53 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

KAJ NAJ NAREDIM NUJNO!!

Ogledov: 61 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Help

Ogledov: 68 Odgovorov: 2
 
0
radaseimam potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

samozadovoljevanje

hejla,ali je normalno da se samozadovoljujes 3-4x na dan vsak dan v tednu??pa btw 14 sm.


Emoji


lp.radaseimam
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(89)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(37)
Šport me na sploh ne zanima.
(50)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Jst nikol ne jst sam razmislam o kom
 
enakjebolsakti
eni se sploh ne lp enakjebolsakti
 
ummm lahko sam poves mami pa ma mogoce kksno ...
 
hej pri nas je blo tak da je šla vsaka sama ...
 
wow girl aves da je to v nekih drzavah bjuti ...
 
Ojoj kok noro zloraba povej mami
 
Kako če se sam bozas ja če maš pa pripomočke ...
 
🎀🎀🎀🎀🎀🎀
Če ti ni vsec. Ne ples kaj nj ti recm če ...
 
Men je to iskreno kjut Pa drgač js mam ...
 
Prosim ne delaj tega PROSIM
Girl lets be fr tle bro te je disrespectu ...
 
Pozdravljena! Zelo lepo da si si našla ...
 
nimam pojma mene to tud zanima
 
Music123
pac men pomaga da si grejem s kozo, da si ...
 
Lalalaala
uprasi ga se enkrat vrjetn jima res ni ...
 
1. nevem 2. ja 3. 5 4. 16+ 5. ne 6. ...