Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Kako postati bolj...

Kako postati bolj...

2
Pomagi
hej. <3
no pac pri meni doma imam 3 sestre in pac dve sta ze rko odrasli in pac tko obe sta rekli moji sestri pac ki je mal starejsa od mene za 2 leti da bi sla z njima na morje. pa c glih njej. in pac ona itak ni mmogla zaradi razlogov in zdej ko sta na morju ji receta joj skoda da nis sla z nami in ona pol uporabi tisto za tko izgovor ampak tisto je resno tooda vseeno neb mogla iti pa tko. in pac men gre na zivce da je skoz tko ona bol v ospredju. pri eni mam tak obcutek da je ona dosti bol nvm tko popularna. pa res se mi ne sanja zakaj.:persevere:. al zato kr je ona doati bolj v stiku ? al rs ne hem. sam rada bi jaz tud tko da bi se kdo to meni reku ress .hja takda ce ms kdo kaki nasvet bom zlo vesela.fala
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Oprosti sam js ne štekam kaj si sploh napisala mal bolj slovnično napiši
3
 
Pomagi
Problem je v tem, da se jaz počutim ne tako popularno, kot moja sestra. In me zanima kako bi to izboljšala. Pač moji dve sestri se mi zdi da imasta raje to sestro 2 let starejso. Zej pa kako je res nevem. Samo jaz se ful tako počutim. Hvala če boš pomagalaaa
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
verjetno se jima ti zdis preotrocja (ne pravim da si)
mby se zacni odnasat mal bol kot starejsi
0
 
girl
Pomagi
Haha dvomim, saj sem veliko stara. Drugače hvala za pomoc
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hejj,
mogoče se ti tako zdi, ker so si bolj bližje, čimveč se druži z njimi in mogoče jim daj kaki znak, da to opažaš
lp
1
 
pomagi
jaa men se tud to zdi. Ker jaz nimam na fonu istih aplikacij kot majo one in pol se one cel cajt dobivajo na videocall. Bom čim bolj poskusila, gh++hvalaa res
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Pozdravljena!

Mogoče se lahko pogovoriš z njimi in jim poveš, da bi ti bilo všeč, če bi se več družile s tabo. Je pa res, kot so ti že zgoraj napisale, da je to mogoče zato, ker si mlajša od tvojih sester. Mogoče se jim zdi, da tebe sploh ne zanima to, kar one počnejo ali pa se bojijo, da bi morale paziti, če bi šla zraven. Mogoče lahko tudi ti kdaj predlagaš kakšno aktivnost, ki bi jo lahko skupaj počele.
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Svetovalnica


sem edina?
Objava:

ne morm vec

Ogledov: 121 Odgovorov: 3
 
1
LastSummer2023
Objava:

Last summer

Ogledov: 69 Odgovorov: 1
 
0
RealFrendica
 
1
valeta in nega
Objava:

Punce pomagite!

Ogledov: 71 Odgovorov: 3
 
0
Punce
Objava:

Punce

Ogledov: 124 Odgovorov: 13
 
2
idkkkk
Objava:

600m

Ogledov: 91 Odgovorov: 5
 
1
Objava:

Sad sm že dolg

Ogledov: 92 Odgovorov: 2
 
2
Ogromenoroblem
Objava:

Sad

Ogledov: 123 Odgovorov: 4
 
4
Avatar Tajčika potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

CRUSH

okej, koker vidte ze v naslovu, mam enga crusha recmo mu nevem K. in ta K ane je moj sososolc IN sosed IN druzinski prjatu, pa enkrat ka smo js pa moje prjatlce iz bloka(recmo jim L,Z pa E) mogle it gor pa po stopnicah nest kolesa(sam 8 al 9 stopnic) sm ga js nesla gor pol je on prsu pa uprasu E pa L (Z ni blo takrt) ce jima pomaga:interrobang:on tko ful to nih sprasuje ce jim pomaga mene pa ne. a mu je kera vsec ce gdo ve???:disappointed_relieved::question::grey_question::interrobang: pa ful mi je vsec pa BAJE sm tut js nemu sam se mi ne zdi.:sob::sob::sob::cry::disappointed_relieved::cry::disappointed_relieved::cry::sweat:
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kaj bi raje za darilo ob naročnini za Pil?
Beležko, takšno, kot je bila pretekla leta.
(0)
Velik stenski poster s Šnofijem in Pepco, kjer bi bil napisan tudi šolski koledar po dnevih.
(1)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

1
Ogromenoroblem
4
 
2
Punce
2
 
4
abc123
5
 
5
zanimanje
4
 
9
Just a person
3
 
10
Lonelygirl33
3
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

55201
ne zmeni se za to,to da imaš nekaj mišič ...
 
Punce
sori ker vsm prej nisem verjela....sam bli ...
 
ojlaaa! pr ns je pršu en dan devetdnevnce, ...
 
hajj jah js ne nosim makeupa, juicy bomby ...
 
Gooo
to sm pa js (razen pajkice za trenjng)
 
Jaz. Edino kar od tega počnem je da včasih ...
 
jaz pac mam juicy bombe sam jih tko ekor ...
 
glej probaj delat plank 3x 90 sekund na dan ...
 
vredu si, sam fovš so ti
 
Hejj. Meni je res všeč zbirka knjig Amanda ...
 
drgac ok. pac nam je ucitlca rekla da je ...
 
Hejj. Pri nas pišemo test in nam je napisu ...