snofi
Naslednji Pil izide 7. februarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: KDO SE TI JE ZDELA NAJHUJŠA UČITELJICA IN ZAKAJ? LAHKO DELITE ŠE SVOJE ZGODBE

KDO SE TI JE ZDELA NAJHUJŠA UČITELJICA IN ZAKAJ? LAHKO DELITE ŠE SVOJE ZGODBE

5
Palačinka61
To se je zgodilo že kar nekaj časa nazaj ko sem bil v 3. razredu in sem imel razredničarko, ki se mi je prvo zdela kar normalna. Ampak en dan se je zgodilo to:
Jedli smo malico in kar naenkrat me moja učiteljica pokliče pred tablo. Bil sem malo začuden in sem se postavil pred tablo.
Učiteljica je pa rekla: ,,Vidite učenci to je avtist." (drugače nisem in je bila to laž od učiteljice) Jaz sem bil takrat še majhen in nisem vedel kaj to pomeni in zato, ko sem prišel domov nisem za dogodek povedal moji mami. 15 minut kasneje je moja mama dobila telefonski klic od mame od moje sošolke. In mama od moje sošolke vpraša mojo mamo: ,, Ali je kaj žalosten?" Moja mama vpraša zakaj bi bil žalosten in mama od moje sošolke pove moji mami kaj se je zgodilo v šoli. Moja mama je bila v totalnem šoku in je klicala to učiteljico in jo je pač vprašala kaj se gre in jo je učiteljica prekinila. To je sam en razlog zakaj jo sovražim.
Drug razlog je to, da je ona veganka s čim se mi ne zdi nič narobe, ampak ona to skuša prenesti na otroke. Enkrat med poukom, ko je bil za malico sendvič z salamo je začela govoriti o tem kako je meso zelo ne zdravo/ne pomembno in nagovarjala učence naj si dajo ven salamo. Jaz sem dvignil roko in ji rekel da meso rabimo za rast in so se ostali učenci strinjali z mano in me je od takrat učiteljica imela še bolj na piki. To da je hotela prenesti veganizem na otroke se je zgodilo tudi v drugih razredih, recimo en prijatelj iz višjega razreda mi je povedal da ko so imeli v 3. razredu njo za razredničarko jim je kazala videje o tem kako koljejo prašiče in jih delajo v salamo da bi otroke nagovorila da nehajo jest meso, pa enemu prvo šolčku je rekla da naj ne uzame drunajskega zrezka, ki je bil za kosilo.
Je še nekaj razlogov ampak se mene ne tičejo zato jih ne bom delil. To je moja zgodba o najhujši učiteljici, ki sem jo do zdaj imel. Če kdo želi lahko deli še svojo zgodbo o groznih učiteljicah.
Pred 5 dnevi

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Grozno. Mi smo meli eno za podaljšano bivanje, in enkrat nisem hotla it v peskovnik, ker sem vedla da kmalu pride mami po mene (2. razred) in mi je ženska na silo sezula čevlje in me dala v peskovnik. Pa silila nas je vse jest in nam je šopala hrano v usta da sploh nismo mogli žvekat. Eni moji sošolki je poškodovala nebo ker ji je vilico not zapičila.
Očitno imajo vse šole kakega čudnega učitelja😕😑
1
Pred 5 dnevi
😇🥰😍
Jaz sem imela v 1.r(btw zdaj sem 7.r) učiteljico, ki nas je tudi silila pojesti vse.
Lp
Pred 5 dnevi
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
groza. mi mamo zaenkrat še srečo glede učitlov, edin lani smo mel za mato eno mal zanimivo. pač in so vsi trdil da ne zna razlagat, pri nalogah iz učbenika se je vsedla v zadno vrsto pa se na one pri tabli drla če enega računa ne znajo računat pa tko. ampak mamo mi na šoli še ok učitle kar se tiče takih stvari
0
Pred 5 dnevi
Fun-girl
Ja mi tudi. Jaz sem morala enkrat čakati starše pred šolo in mi je učiteljica dala 4 evre, da si grem kaj kupiti v trgovino🥰. To si sicer ni slabo, drugo se pa ni še zgodilo<33
Lp
Pred 5 dnevi
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Tvoja izkušnja z učiteljico je res zelo neprijetna in precej čudna. Tako obnašanje od učitelja ni sprejemljivo, še posebej, ko gre za napačne trditve in poskuse vplivanja na otroke glede njihovih prepričanj, kot je v primeru veganstva. Razumem, zakaj bi bila to zate travmatična izkušnja.

Prvi primer, ko je brez pravice trdila, da si avtist, je popolnoma nesprejemljiv, saj lahko to močno vpliva na tvoje občutke in samopodobo. Učitelj mora biti podporen in ne sme širiti napačnih informacij o učencih. Ob tem, da ni niti pojasnila, kaj se je zgodilo, ali ti dala priložnost, da poveš svojo plat zgodbe, ni nič drugega kot pomanjkanje profesionalnosti.

Tudi to, da je poskušala spreminjati mnenja otrok glede prehranjevanja, je lahko zelo problematično, čeprav je njen pogled na veganstvo lahko povsem legitimen, vendar kot učiteljica nima pravice, da to vsiljuje učencem. Vsak otrok mora imeti prostor, da oblikuje svoje prepričanje, ne da bi se počutil pod pritiskom, da sprejme določeno ideologijo.

Super, da si se postavil za svoje mnenje, ko si ji povedal, da meso potrebuješ za rast, in jasno je, da ni bila pripravljena sprejeti različnih pogledov. To samo kaže, kako zelo je bila zaprta v svojem razmišljanju.

Nisem prepričan, kaj vse še lahko vključuješ v svojo zgodbo, ampak razumem, da so lahko razlogi za tvoje občutke še globlji. Tvoje izkušnje z učiteljico so res neprijetne, vendar pa je dobro, da si se o tem pogovoril, ker ti lahko pomaga, da se osvobodiš tega bremena
0
Pred 5 dnevi
muci🩷

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Svetovalnica


bsjsnsns
Objava:

Ogledov: 27 Odgovorov: 2
Pred 1 uro
0
nemormm
Objava:

STRES- POMAGAJTE!

Ogledov: 25 Odgovorov: 1
Pred 3 urami
0
zatrapana
Objava:

ljubezenske težavice

Ogledov: 64 Odgovorov: 2
Pred 19 urami
3
Ojlaa
Objava:

Menstruacija

Ogledov: 45 Odgovorov: 0
Pred 19 urami
0
Snap
Objava:

Snapchat

Ogledov: 63 Odgovorov: 2
Pred 21 urami
1
Gay tuki
Objava:

Secret date

Ogledov: 71 Odgovorov: 2
Pred 21 urami
1
bobika
Objava:

Družba

Ogledov: 58 Odgovorov: 3
Pred 21 urami
0
Kikimiki
Objava:

Obleka valeta

Ogledov: 65 Odgovorov: 2
Pred 1 dnevom
0
IKIK🦊 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Želja

kaj naj naredim ko si nekaj zelo želim
Pred 1 dnevom

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

29.1.2025
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE

Naročniki revije Pil, pozor!

Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.

Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.

Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.

Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija

Vprašanje

Kako vam je všeč zgodba v Pilu?
Zelo mi je všeč.
286 (54%)
Srednje.
176 (33%)
Ni mi všeč.
64 (12%)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

2
zatrapana
3
Pred 19 urami
3
5
Pred 1 dnevom
4
3
Pred 1 dnevom
5
quater
3
Pred 3 dnevi
6
3
Pred 3 dnevi
7
muci1
5
Pred 5 dnevi
9
Navelicana kreganja
4
Pred 4 dnevi
10
kr ena punca
2
Pred 2 dnevoma

Zadnji odgovori v Svetovalnici

hejj js mam tud tko velik za ucit zdej ker ...
Pred 2 minutama
uhh zkj hocs to? pac ig da pr telovadbi? ...
Pred 30 minutami
atletinja1
ja pa sj se ti ne spremeni sprameni se ti ...
Pred 49 minutami
ne počni tega
Pred 49 minutami
Ja lahko narediza to kar je rekla TheM&Mcounsellor ...
Pred 2 urama
1. Lahko če imate na šoli skrivno valentinovo ...
Pred 2 urama
🌼Girl🌼
ammm, a sm js tle edina k tega ne steka???? ( ...
Pred 5 urami
Nekdoo123
na Zelimljah sprotno ucenje verjetno nekaterim ...
Pred 9 urami
Srcek37
hej, jaz sem v podobni situaciji ,zato te ...
Pred 10 urami
Ok torej. 1. Govr z njim enkrat ko bo sam ...
Pred 10 urami
na instgramu maš link
Pred 17 urami
nikamor se ne mudi penis itak rase do 20 ...
Pred 19 urami
pikca
ojla, te čisto razumem ker sem jaz v podobni ...
Pred 20 urami
Ok torej. Men so kavbojke najboljse iz Bershke ...
Pred 20 urami
Ok torej. Lahk se ji odolzis tk da ji naslednjic ...
Pred 20 urami