Moja BFF
1
No ja ane k mi pišemo v zvezek al pa nam učitlca/učitl narekuje je moja bff pač tko sploh ne piše k se ji ne da. Jst pa pač vse napišem in poj na konc ure mi reče "A mi loh pošleš to k mi ni uspel prepisat?" Men gre to pač ful na živce:no_mouth: Al pa k reče učitl sami si napište snov iz učbenika. In poj ona prepiše do črke isto kokr sm jst. Men gre to ful na živce in ne vem kako naj ji povem, da je ne bo prizadelo, ker drgač je res dobra frendica. Plis pomagite mi pa hvala za vse odgovore že vnaprej:wink::bear:
Lp Pookiebear
Lp Pookiebear
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ojla,
tvoja bff se mora naučiti discipline. Mogoče ji kdaj ko učitelj narekuje reči zakaj ne piše ali pa ji po nesreči pozabi poslat. mene tudi ful moti če si kdo od mene prepisuje :)
tvoja bff se mora naučiti discipline. Mogoče ji kdaj ko učitelj narekuje reči zakaj ne piše ali pa ji po nesreči pozabi poslat. mene tudi ful moti če si kdo od mene prepisuje :)
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
nevem zka ste prjavl tist komentar.
0
Moj odgovor:
Sadgirl
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Popularnost in privlačnost
torej jaz nism ne eno ne drugo iz naslova. nisem glih ful grda, lepa pa nisem. sem "piflarka" in tudi "good girl" ampak taka pac sem. popularne punce iz razreda me ne marajo in imam eno najboljso prijateljico (recimo, da ji je ime Ana) v razredu. Ana je atractive in je res velik fantov vanjo, mela je ze fanta, zna se z njimi pogovarjat in ress velik jih je vanjo. ne zmisluje si ker sem jih ze vec vidla. vanjo je tut en moj dolgoletni crush. pac nisem ful vanjga ampak sem full ljubosumna ker se skos beki pogovarjata pa neki. ampak itak z njim nimam sans zato sem ji ga prepustila ceprav ona sploh ne ve da sem vanjga. torej mislim da se noben fant nikoli ni bil vame. to ful boli k gledam filme pa berem pa vsi dobijo neko ljubezen. pa v real lifu tut. ne vem zakaj sem tok nepriljubljena pa neprivlacna za fante. kaj naj nardim? res sem ljubosumna na prijatelhico in pocutim se neprivlacno in grdo.
Vprašanje
Kako bi ocenil/a letošnje teme za Ti&jaz?
So zelo zanimive in aktualne.
(115)
Nekatere so mi všeč, ne pa vse.
(143)
Ne preberem Ti&jaz.
(47)





