snofi
Naslednji Pil izide 2. januarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Najboljša prijateljica mi je zamerila... kako jo naj dobim nazaj??

najboljša prijateljica mi je zamerila... kako jo naj dobim nazaj??

0
mucika5
Helou. Imam težavo. V razredu imam eno sošolko, z katero sma bile res najboljši prijateljici in sem opažala, da se je že nekaj časa ogromno družila z eno mojo drugo sošolko. Občutek sem imela, da se je družila z njo več kot z mano, z njo je hodila v šolo, v park, skupaj sta bile med odmori pač res ves čas. Ona je meni govorila, da sma najboljši prijateljici čeprav tega ni resno mislila in je bila z to njeno drugo. In danes zjutraj sta ITAK prišle skupaj v šolo in se ves čas pogovarjale, skupaj sedele itd. šli smo na izlet in sem jo vprašala, ali bo sedela na avtobusu z to njeno najboljšo prijateljico po novem in je rekla, da ja potem pa na avtobusu se je čudežno sama vsedla tista ta druga pa je sedela z njenim fantom. In sem pač vprašala to mojo ne več prijateljico, če mi je zamerila in me je ignorirala celi dan potem me je začela zelo grdo gledati in mi grdo govoriti in mi je rekla, da mi zameri zaradi take malenkosti. Z to njeno najboljšo prijateljico nameravata na isto sednjo šolo:sweat::sob:in res se ne počutim ok nekako izključeno. Kako jo naj dobim nazaj? Na nič mi ne odgovarja in ves čas me grdo gleda. Grozno mi je. Počutim se krivo čeprav nisem kriva samo GROZNO MI JE!
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
delej se cim bolj kot da ti nic ne pomeni mogoče probaj najti tudi ti nove prijatlje. svetujem ti da se začnes druziti s kakšno izven tvoje sole in si z njo ustvariš veliko novih spominov. lahko zacnes zvezo z kakšnim fantom in ji o tem nič ne poveš. probej se pač pokazat da tudi brez nje zmoreš in da imaš tudi druge prijatelje. in verjemi da bo takoj prišla tudi ona nazaj. mogoče naredi kak korak proti glow up-u da bo bila nekako ljubosumna nate in tvoj izgled. to je pa pomoje use.
upam da pomaga :)
0
 
lolaa<3
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ojla,

razumem tvojo stisko in žal mi je, da se ti to dogaja. Predlagala bi ti, da se s svojo prijateljico poizkusiš iskreno pogovoriti in ji razložiti svoj vidik - da se počutiš izključeno, da bi se rada več družila z njo kot nekoč. V kolikor tega ne bo razumela, ti predlagam, da se s tem ne obremenjuješ preveč. Morda ima sama kakšno situacijo, ki jo obremenjuje in se zaradi tega tako obnaša. Kar želim poudariti je, da to ni tvoja krivda in da na druge ljudi lahko vplivaš samo do določene mere.

To lahko izkoristiš tudi za spoznavanje novih prijateljev in širitev svoje mreže prijateljstev:)

Upam da ti moj odgovor kaj pomaga!
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Svetovalnica


sarrcci
Objava:

krvavitev pri 1. spolnem odnosu

Ogledov: 20 Odgovorov: 0
 
0
NŠ Mura
Objava:

Fant (pliss help)

Ogledov: 33 Odgovorov: 0
 
0
😣😣😣
Objava:

Vesela bi bila čim več komentarjev

Ogledov: 65 Odgovorov: 4
 
2
Objava:

Všeč mi je en fant

Ogledov: 50 Odgovorov: 3
 
1
Diamond
Objava:

Modrc

Ogledov: 83 Odgovorov: 3
 
1
f*ckschool
Objava:

sola pa to

Ogledov: 86 Odgovorov: 1
 
1
Sky lovely
Objava:

Hellp vročina 🔥

Ogledov: 70 Odgovorov: 3
 
2
Sistematsk pregled
Objava:

Sistematski v 6 razredu

Ogledov: 85 Odgovorov: 6
 
2
f*ckschool potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

sola pa to

kej nej nardim kr sm ful stresirana glede sole in mamo cist prevec ocenjevanj in zadnje case dobivam same slabe ocene tko da nevem ce bom lahk sploh prsla na sredno ki si jo zelim Pa jutr mamo test in jst sm ze cist iztrosena od teh prvih dve dneh v soli ker so nonstop sama ocenjdevanja in zelim sam zaspat
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(123)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(54)
Šport me na sploh ne zanima.
(81)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

nvm ampak js sm 011letnik in sm z enim k ...
 
jz sm na gimnaziji vsi učitelji nm govorijo ...
 
Uf ja nvm kako naj ti to razložim haha uglavnem ...
 
Mi smo imeli semizdi da pač nasplošno predavanje ...
 
cak ce si ti 11? pol si kaj 6.r? to je v ...
 
Vse bo še v redu! Tako mot sta rekli cokie ...
 
Vivi
tezenis ima ful dobre pa cheap pa velikrat ...
 
hejj piki vse bo še OK, Tudi če bo imel ...
 
h&m alpa c&a mata take
 
bo že uredu piki. v življenju se bo najdla ...
 
mislm odvisn je od tega kuk sta stara pa ...
 
Hm... Mogoče pa reči njegovi sestrici če ...
 
hejj, js mam neke iz intimissimi k nimajo ...
 
Ojla! Jaz iskreno za tipe nimam nekih velikih ...