snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Nova šola

Nova šola

1
katniss_everdeen<3<3
živjo!! nevem če ma kdo podobne probleme kt js ampak nevem na koga nej se obrnem. torej js sm se letos preselila in hodm tut na novo šolo. sej folk je ful prjazn tko večinoma use punce v razredu so ful nice pa ene par fantou. zdej sm začela hodt u 8 razred tkoda sm bla z mojimi starimi sošolci 7 let in smo se res že tko ful povezal ane pa tle na novi šoli so tut že usi prjatli ampak js se pa ful izklučeno počutm pač sej kt sm prej rekla so punce ful prjazne ampak valda majo že svojo grupo in se mi skos zdi da se neki vsiljujem in da me sploh nočjo zravn medtem ko pa moje prjatlce na prejšni šoli se tut ne pogovarjajo več tok z mano. je pa ena prjatlca na prejšni šoli k sva se pol med poletnimi počitncami več začeli družt ampak ona ma zdej tipa in skos sam o njem govori al pa ko se dobiva je na telefonu tkoda njej tut nemorm govort o tem. mojim staršm pa sm tut že probala rečt da nočm bit na tej novi šoli, al pa če bi se loh usaj z busom pelala na prejšno šolo ampak so rekl da ne, da sm še premlada, ampak moja mami tut takoj rata žalostna ko ji rečm da mi ni ušeč tukej, ker njej je pa ful ušeč in že kr doug časa delamo na tej hiši. mogoč se komu zdi to mau dramatično ampak js realno nevem komu nej to povem in bom fuuul vesela vsakega odgovora:heart::heart::heart:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Mi smo danes dobili novo sošolko. Mogoče se poznava!:blush: Če ti kaj pomaga: tudi jaz nisem nikogar poznala ko sem prišla v 1 razred. Vsi drugi so bili frendi med sabo jaz pa sama. Potem sem dobila prijateljico in prijatelja s katerima se še danes družim. brez skrbi , sploh se nikamor ne vsiljuješ! Itak je na začetku teško ampak vem da ti bo potem bolje. Morda lahko začneš pogovor s kako od sošolk in navežeš stik.

upam da pomagam! 🩷:heart:
2
 
Ok pomoč
katniss_everdeen<3<3
Hvala!!❤️❤️
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej,
mogoče poglej če je kdo tudi bolj iključen iz družbe in se druži z njim, verjetno so tudi tu malo pogrupirani, pa malo poglej kdo ti je najbolj všeč in se pridruži. Vem kako je ko misliš da nikamor ne spadaš, ampak po mojebi bil marsikdo vesel tvoje držbe, mogoče je tudi njim malo nerodno, ker si nova. Lahko jih malo dodaš na snapu al kje si pišete pa jih malo vprašaš o učitlih, hrani itd.
Btw obožujem tvoj vzedevek<3
2
 
katniss_everdeen<3<3
Hvala full!! (In za pohvalo nad vzdevkom❤️💋)
 
MILIKA222
BROOOOO
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
omgggggggggggggg:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:
0
 
MILIKA 222

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Svetovalnica


Ojj
Objava:

Valeta

Ogledov: 61 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Ljubezen

Ogledov: 94 Odgovorov: 5
 
0
Skincarepro
Objava:

Girlies helppp

Ogledov: 103 Odgovorov: 2
 
4
Jahhehe
Objava:

Planica VIP

Ogledov: 60 Odgovorov: 2
 
1
Mancika
Objava:

Simpatija

Ogledov: 57 Odgovorov: 2
 
0
Nejoooooo
Objava:

Očala+aparat za zobe+steznik za hrbet

Ogledov: 108 Odgovorov: 3
 
0
Rachel Green
Objava:

Sošolka

Ogledov: 96 Odgovorov: 4
 
2
helpppme
Objava:

Pls help, koža

Ogledov: 63 Odgovorov: 2
 
0
Ojj potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Valeta

Omgg js plesem s enim fantom ki mi je vsec na valeti!! In on me je uprasu in je skori 100% vame pac kajjj.
No ja nismo se meli vaj edinoma za ples tko da ce je kdo mel kako je blo a je kaj akward na zacetku?
A si ej cudno tko da te prime in si drziste roke?
A ste se z svojim soplesalcem kaj pogovarjali al ne?
In se kaj ste si vi naredili kot nek duo intro (pac mi si rabmo v paru naredit neki za zacetek valete, tko vsak pride z svoje strani in pole neki nrdi na sredini) pac a ma kdo kake ideje ker ponavadi samo fant zavrti malo punco in grejo samo hocem neki bol vauu, ampak nemorem lih ful dvigov zaradi obleke pac odvisno (je dolga in ima slit).
Lahko tudi napiseste katerokoli izkusnjo s tem ku ste plesali na valeti.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(46)
Vesela šola me ne zanima.
(70)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(124)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(42)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

1
Skincarepro
4
 
2
Rachel Green
2
 
4
Pikca
2
 
5
Qwertzuiop
2
 
7
Cccccaaaaannnkkkaarrrrr
5
 
8
hiphop_girl
3
 
10
enhypen is ot7
3
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Ojla punca! Res mi je žal, da se ti to dogaja.. Najprej ...
 
Hej! Razumem tvojo skrb. Mogoče si poskusi ...
 
hej! najprej bi se rada dotaknila tega, ...
 
Ojla! Prebrala sem tvoj zapis in mislim, ...
 
Ne rabiš ga pozabit - samo upočasni, umiri ...
 
Hej, oseba, ki doživlja hudo čustveno bolečino ...
 
Hej! Jaz mam isti problem, le da tebi gre ...
 
Hej, Tudi mene je to motilo na začetku, ...
 
Lolita
Mogoč mu dej tko čas pač kak teden ig alpa ...
 
Živijo! Na Kajuhu ponavadi ni omejitev, ...
 
hiphop_girl
1. Če sama sebi izgledaš kot žival, ko imaš ...
 
hiphop_girl
Mene je bilo tudi strah...:cold_sweat: In ...
 
hiphop_girl
Ne spoznam se na kožo, ampak, ko je bila ...
 
heejj kot oseba, ki ima zelo dobro prijateljico ...