PROBLEM
4
Jaz grem drugo šolsko leto 2025/26 na matično šolo. In ja smo se razdelil že v skupine sam me je strah bit na matični ke so tam eni čudni ljudje in me je strah da se bodo spravl name ker sem majhna.Velik krat so bli že pretepi z drugimi in nekaj krat je bla že tam policija. Ful me je strah da se bodo spravl name.
Rabim pomoč.:sob::sob::sob::pray::pray::pray::pray::pray:
Rabim pomoč.:sob::sob::sob::pray::pray::pray::pray::pray:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
brez skrbi kr bo use ok. lhka se o težavah pogovoriš s starši, bratom, sestro al pa s prjatlco. pač use bo okejjjj. pa mogoč se spoh ne bodo spravl nate. pa rajš se izogibi tistih k ti hočjo škodvat pa bo use ok.
čauuuuuuuuu, uživiiiiiiiiiiiiii <3
čauuuuuuuuu, uživiiiiiiiiiiiiii <3
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ne skrbi. pri nas je bla ena v petem vlka tak kot drugošolčki pa je noben ni zajebavu. pa izogibaj se težavam (pr nas so bli že uf kaki pretepi pa bog si vedi kaj še vse, pa nikol nism bla vključena). pač razumem če boš v kaki drami v razredu (to se zgodi vsem), ampak ne pa v tistih stvareh k so nek big deal. ne se edin lagat o čem (npr da so te hotl pred šolo ugarbit) al pa tko.
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ja spravli se bodo nate veš.
0
Cool girl 18
Ej tko se pa ne smes pogovarjati. Podpirati jo moramo.
Moj odgovor:
Skincarepro
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Girlies helppp
Pac ja js ful breakoutam zarad menstre in se mi zdi da zgledam ko zival... Pa se kolegice govorijo da sem grda. Makeup si vem naredit in sem pro ampak nenosim ga. Pa se ful me skrbi glede moje teze.... Visoka sem 160cm in imam 50kg ful sem debela!!!! Nevem a mi kera pove naredit tko workout ki pomaga ker vsi so fake na spletu... Pa se ko pac mate beli tok potem nosite pad? Vsak dan pa noc? Tko bla sem 40kg pa 150cm in ful 10kg za cm se mi zdi noro!
HELP
HELP
HELP:persevere::persevere::persevere::persevere::persevere:
HELP
HELP
HELP:persevere::persevere::persevere::persevere::persevere:
Obvestila
12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL
Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.
Uredništvo Pila
Vprašanje
Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(47)
Vesela šola me ne zanima.
(73)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(126)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(43)





