snofi
Naslednji Pil izide 2. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Še sama ne vem...

Še sama ne vem...

2
hej...
ponavadi piše odjavljena, saj mi je tako lažje, ampak tokrat v tem ne vidim smisla...
torej.... jaz sem ugotovila, da ne vidim več smisla v življenju. kamorkoli pogledam vidim samo probleme, občutek imam kot, da me nič več ne veseli, postala sem popolnoma pesimistična... ves čas poizkušam najti nekaj kar bi mi pomagalo, rada bi nekomu vse povedala, ampak ne morem... preprosto ne znam najti besed, da bi probleme opisala... občasno uspem kaj spraviti iz sebe v angleščini, saj se mi tako zdi manj realno... ampak preprosto ne morem... najraje bi se preprosto stlačila v majhno škatlico in ostala tam, moja anoreksija naj bi se zopet slabšala, čeprav si vsak dan prisegam se še vedno skoraj vsak dan režem... in preprosto ne najdem več drugega izhoda iz tega labirinta kot, da bi umrla. res ne vem več kaj naj naredim, saj tri četrtine dneva preživim tako, da samo ležim na hrbtu, jokam in poslušam glasbo
25. Marec 2021

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hello!!

To so kar resne težave, vem, kakšne so, jaz jih sicer nimam, ampak nekdo zelo blizu mene pa ja.

Glede rezanja: vem da je zelo težko odnehati, ne vem zakaj delaš, ampak predvidevam da je nekakšen način kontroliranja/kazanja/nekaj podobnega bolečine. Priporočam ti da poskusiš namesto rezanja na roko risati nekaj, npr. metuljčke. Vsakič ko se ne režeš se nagradi z nečim, npr. ogledom najljubšega filma ali kaj podobnega. Ne bo ti vedno uspelo in dolgo časa bo trajalo da ti uspe, ampak jaz verjamem vate in ponosna sem tudi če samo poskusiš!!

Glede anoreksije: vem da je težko, vem da tuid če hočeš jesti se najbrž ne moraš spraviti do tega in žal ne morem pomagati. Če veš svojo težo in to želiš ti lahko pogledam itm. Drugače pa takole: vsak dan poskusi pojesti čisto malo, lahko samo en kos kruha, priporočam da to narediš trikrat na dan. Ko se navadiš jesti trikrat na dan dodaj malo več in tako naprej. Ne bo vedno šlo, ampak če poskušaš je to že super!! Drugače pa vedi da bo včasih šlo na slabše in včasih na bolje in to se zgodi in jaz sem zelo ponosna nate da vse to preneseš!!

Priporočam ti da obiščeš psihologa, dobrega psihologa. Za pogovor se lahko vedno obrneš name, lahko odpre a sobo v klepetalnici ali pa ti dam moj Instagram :)

Vem, da je težko ampak zapomni si, imaš še toliko za živeti in smrt ni rešitev. Ljudje te imajo radi, verjamemo vate, in smo ponosni nate. Včasih ne boš niti mogla vstati iz postelje in to je v redu. Takrat (če je možno) poglej kakšen film ki ti je všeč ali kaj podobnega. Ampak že samo to da poskusiš tisti dan vstati je napredek.

Verjamem vate!!

<3
April
2
26. Marec 2021
April(ne registrirana)
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
heej.
ne umret te prosim neeee. sigurno so stvari ki te razveselijo sem 100/100. naprimer ce ti je usec delat make -up delaj to al pa ce ti je usec sivat ti sivaj. samo ne umret ker zivljenje je prevec lepo danbi ga zapustila
vse po vredu 😄😄😜😜😜
sori za slovnicne napake 😄😄
lp miska
1
25. Marec 2021
Miška
I/mi
Saj vem, da hočeš samo pomagati, ampak človeku, ki hoče umret ne moreš reči naj ne umre saj se mora odločiti sam, mi lahko vplivamo na njegovo odločitev ampak odloči naj se sama, in vem, da je svet za nekatere lep ampak za nekatere tudi ni
26. Marec 2021
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Poskusi to povedati staršem ali pa kakšnem psihologu. Oni ti bodo lahko pomagali. Mislim lahko poveš tudi meni ampak jaz sem bolj slaba v tem.
0
28. Marec 2021
GW (NE DA SE MI PRIJAVIT) 💖🤪

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Svetovalnica


help
Objava:

en tip

Ogledov: 1 Odgovorov: 0
Pred 1 minuto
0
Hermiona_Ganger
Objava:

Hej

Ogledov: 12 Odgovorov: 1
Pred 3 urami
0
Sueme(maybedont?)
Objava:

Its a craving not a crush

Ogledov: 35 Odgovorov: 2
Pred 6 urami
2
joj
Objava:

a je to normaln

Ogledov: 70 Odgovorov: 5
Pred 11 urami
1
Objava:

TEŽAVA V KLEPETALNICI

Ogledov: 4 Odgovorov: 0
Pred 12 urami
0
Hejheheg
Objava:

Pogovor…

Ogledov: 59 Odgovorov: 3
Pred 12 urami
1
Tista najboljša
Objava:

Punce pomoč prosim

Ogledov: 52 Odgovorov: 4
Pred 13 urami
0
#iloveflowers
Objava:

Zlom Noge

Ogledov: 63 Odgovorov: 5
Pred 13 urami
0
nevemno potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

omgg no

ohh hii

1) js se ful ne morm pogovarjatvtok sploh nevem kaj bi reklaa kr mam obcutk da grem usm nazicueeeeeeeee pac ful nevem zakaj sm tka obcutk mam ij pol sm tihu in zgledamm soo cribgeee pa se vednn sm najgrsaaa v druzi pac resssss


2) poll ce je men kdo lep sploh nevem kaj bi tok nrdila pac a naj sm gledam al lajj pac ful nevem aja pa stara sm 15 in tok ful idk kaj naj nrdimmmmmm


3) fuk bi bla rada samozavestna sm nismm pa nevem kok bit kr pol skos dobims alb pocutk
Pred 1 dnevom

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

29.1.2025
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE

Naročniki revije Pil, pozor!

Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.

Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.

Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.

Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Ti&jaz?
Všeč mi je, vedno vse z veseljem preberem.
127 (24%)
Je okej, ampak me ne zanimajo vse vsebine.
320 (60%)
Všeč so mi le nasveti bralcev.
33 (6%)
Ni mi všeč, me ne zanima.
53 (10%)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

1
Sueme(maybedont?)
2
Pred 6 urami
2
Gurlie talk
3
Pred 4 dnevi
3
Aaaaa
5
Pred 6 dnevi
4
Girll
3
Pred 4 dnevi
5
Problem sveta
4
Pred 6 dnevi
6
just a girl
3
Pred 5 dnevi
7
July11
2
Pred 4 dnevi
9
Bi-girl
3
Pred 6 dnevi
10
albaniangirlie🇦🇱
3
Pred 8 dnevi

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Hejjj iskreno mam jaz podobn primer sam pri ...
Pred 2 urama
misls skincare? to je pac nega kože
Pred 2 urama
Men je bla všeč izskrivljena ljubezen (twisted ...
Pred 3 urami
pa neeeeee no! VSI smo ok. pa ce si mal mn ...
Pred 5 urami
ne rabis mu povedat.se
Pred 5 urami
meni se ne zdi preveč
Pred 5 urami
Hej, včasih lahko v želji pomagati drugemu ...
Pred 5 urami
#smilegirl
Js sem si zlomila nogo eno leto nazaj na ...
Pred 6 urami
Cool gril
To ni nč. Jz sem že to delala.
Pred 7 urami
Cool gril
To ni nič takega. Jz sem že dobla 10000 takih ...
Pred 7 urami
Cool gril
To ni nič takega. Jz sem že dobla 10000 takih ...
Pred 7 urami
Cool gril
Omg! To ni nič takega. Jz sem že dobla 10000 ...
Pred 7 urami
Kak še nimaš slušalk. Jaz mam 11 telefonov, ...
Pred 7 urami
Cool gril
To je kul. Nena je obvat to vsi najstniki ...
Pred 7 urami
Kdo si hoče zlomit nogo?!
Pred 7 urami