Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Sistematski pregled

Sistematski pregled

0
Imam problem1
Js mam en problem na sistematskem ko so nam pregledovali sluh in ko maš tiste slušalke gor js nism razumela kdaj morm pritisnit na gumb in sem velikrat pritiskala kr tko ker nism hotla da mislijo da slabo slišim ampak sem vse slišala vse tiste piske ko so bli tut une čisto tihe in pol sm včeraj dobila po pošti iz sistematskega pregleda da slabo slišim ampak js vedno vse razumem če me kdo kaj vpraša nikol se mi še ni zdelo da bi slabo slišala vedno vse slišim.
A mislite da res slabo slišim al da sam razumela nism kdaj morm pritisnit na gumb?
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ojla
odgovor na tvoje vprašanje oz. problem je preprost. to kar si povedala nam povej tudi staršem in jim razloži da nisi vedela kdaj pritisniti in da se je zato to zgodilo ampak da si slišala vse zvoke. morda se da it še enkrat ali pa boš šla še na kak pregled in potem lahko tudi tam poveš, da nisi razumela in da ne veš kdaj moraš pritisniti tipko. drugič če česa ne boš razumela je bolje da to že takrat poveš, da ti še enkrat razložijo kot da potem ne znaš! tudi jaz sem to imela lani ali pred lani in mislim, da smo morali pritisniti takrat ko smo slišali zvok ampak ne bom pametovala ker se ne spomnim dobra. torej samo razloži staršem in če boš šla na kak pregled še njim razloži.
1
 
Imam problem1
Ok hvala ti tvoj odgovor mi veliko pomeni❤️
 
Ena
A drugače če kdo slabo sliši mu lahko sluh izboljšajo?
 
Ja so ene operacije pa tudi slušni aparat lahko dobiš
 
ja lahko ti izboljšajo ampak je rekla da dobro sliši
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Svetovalnica


Objava:

Mozolji

Ogledov: 24 Odgovorov: 0
 
0
Amerika945
 
0
Hrišik
Objava:

Kako so punce opazne med fanti

Ogledov: 24 Odgovorov: 0
 
1
LuckaLucka
Objava:

Ex-talkingstage

Ogledov: 33 Odgovorov: 1
 
0
#girll
Objava:

darilo za prjatla

Ogledov: 31 Odgovorov: 0
 
0
Oli
Objava:

Zgodovina 9

Ogledov: 39 Odgovorov: 1
 
0
najrajgamam
Objava:

Help kaj ce bom noseca

Ogledov: 77 Odgovorov: 4
 
1
:O :O:O:O:O:O:O:O:O:O
Objava:

Pomoč šola

Ogledov: 37 Odgovorov: 0
 
0
Oli potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Zgodovina 9

hejjj
okej js sm mela lani zgodovino 5 in sm se je res rada ucila zdj ko sm 9 razred sm prvi test pisla 3 in mi je motivacija fulll opadla in se mi to ne lubi vec ucit in zdej sprasuje zgodovino pac ze tk 1 mesec pa se pov razreda ni blo uprasanih sam men je fulllll zav da se nism prej javla ker zdej se mi tok ne lubi faking to ucit pa rada bi se jo javla u petek sam nevem kk nej se tk naucim najboljs pa vseee
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(70)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(26)
Šport me na sploh ne zanima.
(38)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

1. Ja 2. Ja 3. 3 4. 15 5. Ne 6. Ja zakva ...
 
Pa ostani mirna. Še te pa bodo ostale napadale ...
 
Ja, če te je on povabil na valeto, te ga ...
 
Karenčlovk
Ja čim prej povej to nekomu ki ti bo lahko ...
 
Karenčlovek
na noge si daj surovo rezino krompirja
 
Amerika945
Hej! :yellow_heart: Čist normalno je, da ...
 
mogoce je pa vate. pac nevem, sam ugibam...
 
Hej, najbolje bi bilo če bi šla jutro po ...
 
enko kot uni dve kako sta to delalal aje ...
 
Odvisno koliko si stara in če imas menstro.Pa ...
 
1. ne 2.ne 3. 0 4. nikol 5. ne 6. ne
 
Ooo to je pa velik kok si stara pc to ni ...
 
Hornicka
prst najboljs pa ne da dajs prou not ampk ...
 
Horniickaa
jaa pacc lah z prsti,igrackami(vibrator,dildo ...
 
jebeš osnovko, itak boš verjetno kmalu šla! Tudi ...