Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Strah me je prihodnosti

Strah me je prihodnosti

1
hello hello
ja to je kr cudn problem. sm tko ze ful casa me je tko strah prihodnosti. idk zakaj sm se bojim de bom kej popusila in de bom ratala kej kar necem bit. npr lejte js si zelim postt kej z zgodovino no in bojim se de mi to ne bo ratal in de bom ratala prodajalka svojega telesa:neutral_face: to se tko slis ful narobe sm mene je tega tko ful strah. al pa mene je strah vsazga novga dne ka ne ves kaj se bo zgodil in mene je ful strah ampak nevem zakaj to probujrm ze ful casa ugotovit ampak vse kar dobim je de so moji trenutki iz otrostva sm pomojem niso
no upam de je vsaj en razumel moj problem
z lubeznijo bobek
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Tudi mene kdaj to skrbi..jaz si tudi zeloooo želim postati nekaj z zgodovino. Drugega dela nisem čisto točno razumela, če lahko malo opišeš. Drugače pa če te je strah da boš postala prostitutka, in ne npr. zgodovinarka, se tega zavedaš in tega avtomatsko neboš storila. Vse bo še vredu, vpisala se boš na šolo, ki ti je všeč, študirala kar te bo zanimalo, in delala kar te bo veselilo. Samo ne popusti pri ocenah pa bo.
1
 
Js enako, se popolnoma strinjam
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
mene je blo tut ful strah tega ... ampak temu nsmes vrjet probi razmislat bol pozitivno cim vec se videvi s prjatli peobi se met fajn u svojm lajfu tut ce ti neki ni usec al pa ti gre na zivce odmakn ce premisl in bod spet dobre volje pa nasmejana predlagam ti tut da prebers ksno dobro knjigo kledas ksmo komedijo ce te je tega strah se vejetn nous s svojo odlocitvijo srecala s svojim strahom tko da lej ...ce tega nous hotla narest tut nous pa pika.

lp 1D fan:green_heart::heart::blue_heart:
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
brez skrbi, nisi edina

misli na pozitivno in z vsakim novim dnem se prepričaj da bo ta dan krasen tko resno misli

delaj in se trudi za svojo prihodnost in bo vse ok, lahko ti pomagajo tudi starši, sestre/bratje, prijatelji/ce ...

upam, da sem ti vsaj malo pomagala
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Svetovalnica


Sončicaa
Objava:

Gimnazija

Ogledov: 28 Odgovorov: 2
 
1
kitka
 
1
Objava:

Selitev

Ogledov: 65 Odgovorov: 1
 
0
Rina.25
Objava:

Bi

Ogledov: 64 Odgovorov: 4
 
0
Soncica
Objava:

darilo za fanta za bozic

Ogledov: 103 Odgovorov: 3
 
1
Nenaa
Objava:

Težave s simpatijo

Ogledov: 78 Odgovorov: 1
 
0
Bonboncek
Objava:

Gim zelimlje

Ogledov: 74 Odgovorov: 2
 
1
jokam se
Objava:

Sama doma

Ogledov: 117 Odgovorov: 3
 
0
Sončicaa potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Gimnazija

Zanima me kakšne so vaše izkušnje, če hodite da splošno GCC (gimnazijo celje center) al pa splošno gim. Lava? Aja sem tudi glasbenica in me zanima kaksne so vaše izkušnje z vzporednim izobraževanjem (gimnazija+srednja glasbena). vesela bom vsakega odgovora. Pa lep december :)
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(26)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(11)
Šport me na sploh ne zanima.
(17)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Hej, drugače nimam izkušenj, vendar verjetno, ...
 
Men težijo k mam skor usak dan drgačno frizuro ...
 
js hodim na lavo. ko sem sla na informativce ...
 
sj ni vazn kj nosis to je tvlja odlocitev ...
 
zelimlcan
hej! Zelimlje so top! Sploh če si v domu. ...
 
Nosi kar ces in kar ti je vsec. zakaj pa ...
 
Ojla, če že pripravljaš pulover z odtisom ...
 
sunny
Oj, Rina.25! Vsaka družina je malo drugačna, ...
 
sunny
Hej! Popolnoma razumljivo je, da ti je ...
 
biba
lah jima nardis presentation o tem pa jima ...
 
ojj haha idk :) myb tko (če si še u osnovki) ...
 
What????
a so pršli???
 
jst mam isti problem:slight_frown::cry::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob: