snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Strah pred smrtjo staršev, plis help

Strah pred smrtjo staršev, plis help

1
Hejla, mene je skoz ful strah da mi bo mama umla. Govorim o prometni nesreči alpa kaj takega pač, trepetam ko se ona vozi, mene pa ni zraven. Pac js jo mam res ful rada, in resssss nočem da se ji kj zgodi. In zajle ko to pišem je na telovadbi, se bo z avtom domov pripeljala, in me je fulllll strah da se ji bo kaj zgodlo. Js več ne morem tak naprej. Pol je problem še to, da bi ada čim več časa z njo preživela, sam vseeno rabim čas zase in več ne vem kak naj to handlam. Pač res bi blo fajn, da če bi umrla da bi mela nekega partnerja, ob katerem mi nabo tak hudo, ker bom mela njega, in bom mela smisel do življenja tud brez mame. Če bi zajle umrla se bi verjetno js ubila ne zajebavam se RES NE, ne predstavljem si življenja brez nje (za enkrat)
P.S.: Res bom vesela vseh pomitev in odgovorov
BYE BYE
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ojla,

smrt bližnjih je seveda nekaj, kar skrbi vsakega izmed nas in zagotovo je lažje, če imamo ob sebi ljudi, ki nas tolažijo - to ni nujno partner, lahko so tudi naši prijatelji, sošolci, drugi sorodniki. Kar je pomembno je, da se zavedamo, da na nekatere stvari nimamo vpliva, zato je pretirana skrb o njih odveč. Tudi če se cele dneve skrbiš, da se bo tvojim domačim kaj zgodilo, to ne bo preprečilo tega, da bi se jim res kaj zgodilo. Zato je fino, da preživimo z našimi dragimi toliko časa kot zmoremo, seveda pa si je potrebno vzeti tudi čas zase.

V kolikor te te misli res obremenjujejo pri vsakodnevnem delovanju, predlagam, da se o njih pogovoriš z odraslo osebo, lahko pa se obrneš tudi na kakšno spletno svetovalnico (npr. Kameleon) ali telefonsko številko (npr. Klic v duševni stiski, 01 520 99 00).

Lepo bodi!
1
 
Ful hvala za trud, in ja pomagalgala si
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hej, mene je tudi večkrat strah če kam gresta brez mene. dobesedno identičen primer sm js ti loh edin to rečem da se umir pa ne mislt na smrt ker je možnost za njeno smrt v tvojemu primeru 1% od 100% tk de se umir okej ;) ne tok mislt na smrt ker zakaj bi umrla??? sm pozap na use to iz smrtjo pa se probi iz čim zamotiti ko kam gre.... upam da sem pomagala!
lp
2
 
ja, res si FUL pomagala. Zakaj bi umrla? mene je najbolj strah da jo navem nesreča v avtu alpa kaj takega, ne glih bolezen. Mi je pa v tolažbo da nisem edina<3 RES HVALA
 
NI PROBLEMA! <33 vesela sem da sm lahko pomagala!
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hej, sama imam enak problem :( ne samo za mamo, za vse :( predlagam, da se poskusiš zamotit...poslušaš musko...?
2
 
Ok, hvala, definitivno je pomagalo
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Svetovalnica


Objava:

Depilacija

Ogledov: 23 Odgovorov: 0
 
1
Nujn help
Objava:

Žvaljenje

Ogledov: 61 Odgovorov: 3
 
0
nujno
Objava:

morje

Ogledov: 40 Odgovorov: 2
 
0
zanimanje
Objava:

sosolc

Ogledov: 86 Odgovorov: 4
 
4
ronja
Objava:

naslovi/teme valete

Ogledov: 74 Odgovorov: 3
 
1
abc123
Objava:

Kožna guba

Ogledov: 126 Odgovorov: 9
 
5
Ena.ženskica
Objava:

En problemček...

Ogledov: 82 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Dam ali ne

Ogledov: 121 Odgovorov: 3
 
1
Ena.ženskica potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

En problemček...

torej...




















js mam fanta že kr dolg, ampk me pri njemu moti da je zelo samovšečen in ima o sebi predobro mnenje
večinoma je vse to res, ampak on se s tem veliko hvali kar me je začelo vedno bolj motit ko sm ga bolj spoznavala
na začetku sm mislila da govori sarkastično ampak sm ugotovila da ne
neskončno ga mam rada in on mene tud ampk nevem kaj nej nrdim glede tega...rada bi se z njim pogovorila sam kako pa kaj nej rečm
ful bi rada da najina zveza res deluje in večinoma je res supr in se razumeva in vse:heart:.

hvala fuuuul če boste vsaj mal pomagal al pa vsaj napisal svoje mnenje<333
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

1
zanimanje
4
 
2
abc123
5
 
5
Just a person
3
 
7
Lonelygirl33
3
 
8
🐛 🐾
2
 
9
Kaja005
4
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

iskreno ne se sekirat glede tega, ker so ...
 
ojlaaa ne se sekirat res dobesedno skor ...
 
Vrtnica 🌹
povj fantu da se še neznaš in če mu je kej ...
 
zanimanje
alo ti zivis moje sanje drgac a hodis na ...
 
1. ne se glupo pocutt velik ljudi tega ne ...
 
mi nismo glih mel "teme" ampk smo bolj mel ...
 
um nevem drgac zelo romanticno ampak men ...
 
lololo
omgggg asi ti n... kr on je v tebe ce si ...
 
Zajcek345
Jaz sem si včiraj zvila gleženj,in so mi ...
 
drgac je ful velka moynost da vam uno ni ...
 
ja fiks si. sploh pa a vi mate že zdej zaklučne? ...
 
oooooooo sm že misla da si ena moja sošolka ...
 
oj naj te ne briga, čeprav bi to tudi mene ...
 
Naši 9 solci majo temo Hollywood pa film, ...