Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Vprašanje za punce

Vprašanje za punce

0
POMAGAJ
Hej!

Meni se vse bolj pojavlja beli tok. Vse več se opazi na spodnjih hlačah. Beli tok imam že kakšnih 10 mesecov. Ali je to povezano kaj z menstruacijo? Menstruacije še nimam.

Hvala za vse odgovore!
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej!
Torej zo je čisto normalno.To pomeni da se tvoje telo spreminja tudi od notri.To tudi pomeni da se pripravljaš na menstruacijo.To lahko pomeni da jo boš imela npr.čez en mesec ali teden lahko pa traja tudi dlje(tudi po eno leto in več).
Če pa opaziš da je zelenkast ali intenzivno rumen potem prporočam obisk zdravnika oz. posvet z starši.
Upam da sem pomagala!
Lp
H2
0
 
POMAGAJ
Ne zelenkast in intenzivnu rumen nimam. Hvala!
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
pomeni, da teta iz krvavca zagotovo prihaja, le vprašanje časa je, kdaj. je nekaj normalnega, zato ne skrbi, le s sabo imej vložek za vsak slučaj!
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ojla

jaz imam beli tok že dlje kot ti in nimam menstruacije, s tem ni nič narobe. nekatera dekleta imajo beli tok en mesec in dobijo menstruacijo nekatere pa več let. to je povezano z menstruacijo ampak to ne pomeni da boš točno zdaj dobila menstruacijo. mogoče je boš dobila čez par dni ali pa šele čez kakšno leto. če te moti beli tok lahko uporabljaš vložke (lahko nosiš vložke zaradi belega toka ni nujno da jih zaradi menstruacije)

upam da ti bom pomagala
0
 
Bralka11

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Svetovalnica


nObOdy
Objava:

SOS prijatelji

Ogledov: 16 Odgovorov: 0
 
1
***
Objava:

Stiska

Ogledov: 18 Odgovorov: 0
 
0
OK12345333
Objava:

plis helppppp

Ogledov: 58 Odgovorov: 3
 
1
Objava:

NAROČNIKI REVIJE PIL

Ogledov: 42 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

pls pomoč🙏 problemi s prjatli

Ogledov: 100 Odgovorov: 3
 
5
kkkkjd
Objava:

cudno vprasanje

Ogledov: 25 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

spet js pa astma

Ogledov: 56 Odgovorov: 2
 
1
Rada bi vedela
Objava:

9.

Ogledov: 86 Odgovorov: 5
 
0
Avatar #happygirl potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

spet js pa astma

oke rabm vase mnenje k mam zdravnika sele avgusta spet tkoda ja nvm ce je to okej al kaj se dogaja k doma niti ne vejo cprov ma ati tud to
astmo mam en let prblizn sele in bejsikli na zacetku sm mela napade sam tko enkrt na par mesecev. no in zj se mi pa zdi kokr da se mi usak dan slabsa. pac ucas mam po 3 napade na tedn. mislm da zdrava pamet pove da to ni lih normalno ig? kokr vem ne bi smela met kr tok pogosto al kaj? in pol usakic ne uzamem lih pumpice k rabm na 3h jemat tko 4 dni tud ponoc in ze tko ne spim in pol se morm 3x na noc zbudit in se mi fuka sori izrazu. paccc guyss kaj bi vi nrdill js nvm s nj sam pac pocakam do avgusta al nj poklicem zdravnika.
sploh ne vem kaj mi tok skod sam ja skos neki.
sam povejte mi a mislte da je normalno pa mozno da se mi zj kr tok slabsa? rabm sam vas mnenje hvalaa:heart::heart: pa kokr sm rekla mam to bl na novo in je zlo cudn vse ker nism nc navajena in je drgac kokr tisti k se rodijo s tem tkoda plis ne mi pisat da delam dramo js sam ne vem tocn o tem haha
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kaj bi raje za darilo ob naročnini za Pil?
Beležko, takšno, kot je bila pretekla leta.
(56)
Velik stenski poster s Šnofijem in Pepco, kjer bi bil napisan tudi šolski koledar po dnevih.
(68)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Jaz ti predlagam, da na naslednjem izletu ...
 
eh mene isto... ignoriraj jih, oni so sam ...
 
hejj js mam isto astmo (al neko vrsto astme, ...
 
triler ISOLA romantičen odličeen
 
js bi tkole naredu: ce mas frendico zravn ...
 
hejj mene so isto u soli zarad teze zafrkaval ...
 
belli
Jaz se ne ličm, ker sovražm ličenje!!!!!!!!!!!!!!! ...
 
Ojla jaz ti znam svetovati glede "TEA". Priporočam ...
 
no tko. ignoriraj vse "babi" in vidli bodo, ...
 
Osebno mi je bil 8. razred težji (sam zato ...
 
Če te tolk skrbi ti priporočam, da pokličeš ...
 
Lažje ti je, če vpiseš ime pa priimek placnika. ...
 
Gobyca🍄
sovrazim mejkap in vse ostalo drzi tkoda ...
 
sej drgac je cist vsen loh si pa za rojstni ...
 
i like books
ne sekiri se itak pa ni pomembno kaj oblačiš ...