Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

Harry Potter in Svetinje smrti - 2. del

film-12445 4.8 5 94
Harry, Ron in Hermiona se pripravljajo na končno bitko z Mrlakensteinom, ki je odločen uničiti Harryja za vselej. Najti morajo še zadnji Mrlakensteinov skrižvn, preden bi se njegov mračni načrt uresničil.
Leto izida: 2011

Mnenja:

the best:grinning::heartpulse::ok_hand::heart::heart::heart::heart::heart:
Starost v času mnenja: 11
 
Ta film (pa tud ostale hp filme) lahko gledam še stokrat pa sem še vedno navdušena :hearts:
Starost v času mnenja: 16
 
nikoli se ga nem navelicala:heart:
Starost v času mnenja: 13
 
doberr<3
 
Pogledala sem vse filme in prebrala vse knjige o harry potterju. Knjigo sem prebrala v Avstraliji. Pomoje prva knjiga zravn katere sem se jokala. Film je bil pa tudi najboljsi
Starost v času mnenja: 14
 
najboljsi del od vseh 8ih delov hpja, pa tut najboljsi film nasploh kar sm jih gledla, tkoda:heart_eyes:
Starost v času mnenja: 14 let
 
fajn. spet mi je bla zacetn apesem lowkey kr vsec: https://www.youtube.com/watch?v=PPogqE-0QBk&list=RDPPogqE-0QBk&start_radio=1 tak spominja me na pred nevihto gozd, in to je moj vibe. nasplošno mi je bil film tud vsec. sploh un del ko se dogaja na bradavičarki (like kot da to ni pol filma)...
Starost v času mnenja: 13
 
kr uredu film, sam na koncu je blo (men) mal strašljivo<3
Starost v času mnenja: 13
 
Moj naj film:heartbeat:
Starost v času mnenja: 14 let
 
Avatar
Zradiran račun
pogledala use hp filme, in so mi res super, ampak mam pa vseeno rajši knjigee:)
Starost v času mnenja: 13
 
Mnenja o knjigi lahko vnesejo le registrirani uporabniki.

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Mnenja

Avatar hiphop__girl je objavila/a mnenje za:
Oh, ta filem se me je vedno tko dotaknu. ...
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
ni tko slabo
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
zlo dobr in smešen film 🩷🤩🥰
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
ful dobr 🥰🤩🩷
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
Priporočam ogled ker je res super film.🩷🤩🥰
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
for my age je blo ful jakoooo
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
ful je slayyy razn 2 sezona pac 1. je boljsa ...
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
MOJ NAJLJUBSI FILMMMMMM
 
Avatar Poli_girl je objavila/a mnenje za:
NAJ SERIJA EVERRRRRRR!!!!! Obožujem joooo
 
Avatar Mc'Aroni T&A je objavila/a mnenje za:
Še boljši kot 1, delllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!