Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

#ljubezen

Heyyy ️
Odločila sem se narediti nov "Hvalilnica blog" 🫶
You know sem velika fenica Sabrine in bom delala prfct aesthetic️.(btw prfct je ena iz med mojih ljubših Sabrininh pesmi;)
No anywayyy danes ...
👀 168    🗨 4    🕒
 
Hejjj, torej js sm zadnjic doma mal brskala po voyuPa sm nasla tale film:

Le LOUP et
Le LION

Vem mogoc se naslov zdi mal dolgocasen, ampak, kako ze pravijo?
~• Ne sodi knjige po platnici•~
Naslov ...
👀 205    🗨 6    🕒
 
Haiii moje jagodke
Prehladila sm se, tko da sm ostala doma, ampak js ne morm bit prmir cel dan, zato sm nardila Twice lightstick
👀 392    🗨 5    🕒
 
Ena slikca ker se morm učit, in če že ne druzga, je vsaj aesthetic
👀 390    🗨 7    🕒
 
Cimet
Jaz semtok zaljubljena pač našla sem ful hot mena, sam problem je k je star tko 25 jst sm pa 10vem, da is tega nau nc sam ne morm si pomagat
👀 184    🗨 1    🕒
 
hejj :)
kk ste?? uživate december?
~
že dolgo nisem kaj objavila ://
skratka 12.11. sem imela rojstni dan :) 15
👀 440    🗨 5    🕒
 
hej, živjo, oj
torej js sm ka sm bla u vrtcu mela mucka
bil je tak velik, črn in bel, mišičast.... ime mu je blo Muci (ni imel glih 'imena')
umrl je zato ker so mu ledvice odpovedale... pač bolan
tuki ...
👀 414    🗨 3    🕒
 
Hejjjj danes bom pisala kaj vse mam od sabrinice
1.BODY MISTKI : pač obsedena sem z njimiii ko jih bom porabila bom kupla ta prave parfumčke moj je naljubši Cherry baby
2.MAJČKA dubila sem jo v primarku ...
👀 490    🗨 2    🕒
 
Avatar
Zradiran račun
Mame vedno komplicirajo... Ampak moja v komplociranje vtakne še fante!

(Vem da je grdo pa upam, da boste znal prebrt, ker ne pišem lepo Pa da vam nebo oči razneslo sem dala temno ozadje)
👀 471    🗨 8    🕒
 
Oki tko ka sm povedala sva z atijem nrdila mafine🥰
Brownie mafini🫶
Mwah 🤩
To je kolaž delanja🤫
Lp, Pigi
👀 413    🗨 5    🕒
 
hej
tuki je čoln od vajane ka sm ga sama sestavla braz načrta
tuki bo kr velik delov
js ful rada sestavlam legice
👀 522    🗨 4    🕒
 
Hejjj se en mini fan project! Mam se velik mercha v oblacilih ampak se mi je zdelo bedno sm zlagat cote lol! Hope you love it and find some inspiration!
👀 270    🗨 2    🕒
 
Živijo,
kot že vsi veste sem jaz nadarjeni učenec v našem razredu za glasbeno umetnost. Zelo lepo pojeem ter sodeloval sem že na koncertoh. Petje sem se učil pri različnih učiteljih kot so: Manca Špik, ...
👀 695    🗨 9    🕒
 
hojla
tole sm objal ka je blo v mojmu planetu dons neki o njih in no glejte pa js ka bosta moja morska prašička () umrla bi rada njega(nevem a bit vesela al žalostna) in glejte no
lp
pigi
👀 360    🗨 2    🕒
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(21)
Enako kot prej.
(23)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(14)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

ok. hvala za sporočiloo sem prejela skrivnega ...
 
Ooo, fup dober blog drgač izberem romantiko
 
uh, js si tega ne bi upala oddat ucitlci ...
 
bravooo️🫶🥹🥹
 
odlično je! čeprav ima manj rim je to bolje ...
 
Pod rubriko dostop za naročnike, ki se ti ...
 
lepo, dalje bi mela pls romantiko
 
Zelo zanimiva zgodba. Komaj čakam na nadaljevajne.
 
Prijavim se
 
kok naročnikov???!!! kok kulll!!!!