snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov blog: MeNsTrUaCiJa D.I.Y 1. del

MeNsTrUaCiJa D.I.Y 1. del

4
Hej!! torej v tem blogu bom pisala D.I.Y STVARI ZA OLAJŠANJE MENSTRUACIJE. V vsakemu, blogu bosta dva d.i.y-va
Pa kr začnimo:
----------------------------------------------------------------------------------------------------
.......................................................................................................................
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Ste doma in vas prime menstruacija, kako si olajšati da vas ne bo bolelo/peklo. Vzemete vrečko oz. rjuho za povšter in not date riž. Date v mikrovalovko za 1-2min. v tej vrečki OBSOLUTNO NESME BITI PLASTIKE!!!! torej ko se ta "izdelek" ogreje si date na trebuh (tam kjer vas peče/boli) IN PRVI D-I-Y je končan.
------------------------------------------------------------------------------------------
2.Greste ven v trgovino ali kamorkoli? Sabo imate denar a vas je strah da vam bo kdo ukradel denarnico. Vzamite vložek in ven date vložek.Obdržite le tisto od vzunaj. Notri si dajte denar,kartice itd: NOBEN vam nebo ukradel vložka!!!:joy::joy:NA NEK NAČIN VAS TU MENSTRUACIJA REŠI:joy::joy:
..................................................................................................
----------------------------------------------------------------------------------
To je to za danes:)
Pošiljam objemčke in poljubčke vseh baruu...čavči:heart::yellow_heart::green_heart::blue_heart::purple_heart:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Odlično!
1
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Pilov blog


Objava:

Moj original day 😏 1. del

Ogledov: 8 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Cute ideas<33 3. del

Ogledov: 43 Odgovorov: 2
 
6
Objava:

Za pogumne 4. del

Ogledov: 24 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Za pogumne 3. del

Ogledov: 44 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Roka, ki je zame cela 5. del

Ogledov: 98 Odgovorov: 2
 
16
Objava:

vse naj naj rapoo <33

Ogledov: 93 Odgovorov: 0
 
6
Objava:

Rant o mojmu crushu 4. del

Ogledov: 91 Odgovorov: 4
 
7
brzjhzb potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Olje za lase

Oj,
js bi si kupla v dm kaksno olje za lase. Loh je tut tako za rast las, ampak jaz bi ga kupila predvsem ker vi jih rada mela bolj shiny. A ma kera to doma pa mi pove za kaksen tip las je ker bi ga res rada kupila?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(55)
Vesela šola me ne zanima.
(92)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(164)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(58)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Rachel Green
druga:dizzy_face:
 
hej ful kul odzadja sam a lahko prosim ne ...
 
umrla sem med branjem prsežm:joy::joy:. ta ...
 
lol ena moja sošolka je enkrat med spanjem ...
 
ej dogfan, kaj je? napisala si mi da sem ...
 
Omggg ful cool man jaz mam tud električno ...
 
omggg ful niceeee
 
ful cute, sploh ozadja. Lovam:heart_eyes::heart_eyes:
 
OMGGG JS SM TOK VESELA ZATE včeri sve šle ...