Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

KOTIČEK PILOVCA/KE

Avatar
pikachu519
Friends don’t lie.
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.

Prispevki:

naročena
0
🕒
 
guyss *roza*se tri dni*roza* livinga albuma? halo? omgg
0
🕒
 
Omgg jaaaaa komii cakammmm
 
jaa, omgggg
 
iiiiii omg *roza*samo se stiri dni!!!!!*roza* (do you seem pretty sad for a girl so in love) guys js ne morm verjet<3 yall excitedd?
0
🕒
 
omggg jaa<3
js ne morm vrjettt<3 pa a si vidla da kdo bo mel featuring na eni pesmi (pozabla sm ime, ampk un k je pel z olivio na live from glastnoroby)
 
o pa res! prej drugac nism vidla, ampak sm sla zdej pogledat… zanimiv je da je on iz benda THE CURE… a ni?
 
umm, idk, hahh vem mislim da je robert smith
drgac a si vedla da je the cure fav bend od louisa, njenga exa, hahh
 
ok guys *roza*samo se 5 dni*roza* do you seem pretty sad for a girl so in love!! yayy<3
1
🕒
 
Hvala za povezavo k si mi jo dala. Nism velik na pilu in nism lih spremljala objau sm ti pa zlo hvalezna da si sploh nardilo objavo haha, hvala tii:kiss:
1
🕒
 
npp<3
 
guys guys guys! a ste ze poslusal hate that i made you love me? od arianee? pac js tok lovam to pesm like aghh<3 mislm videospot je tko INSANE pa besedilo je genialno... ALSO a veste da je olivia razkrila imena vseh pesmi? in da bo razdelila album na dva dela: *i*girl so in love*i* pa *i*you seem pretty sad*i*. zdej mi je koncn jasn zk je dala kot single vn the cure ceprov je tok pozn v albumu - ker je prva pesm iz *i*you seem pretty sad*i* dela! pac omg! i can't waittttt<333 let me know kero ime se unreleased pesmi se vam slisi najboljs! men se iskreno honeybee pa cigarette smoke<3 ALSO odstevala bom do albuma guys<3 dons je oficcially *roza*samo se sest dni!*roza*

pa se zadnja stvar: kk bi se vam zdel, ce bi js pisala en tak blogec, u katerem bi tkole mal komentirala muziko pa - to idejo sm dobila - odkrivala razlicne povezave med nekimi pesmimi recimo z lyricsi, al pa bi delala tko skupinice pesmi za razlicne priloznosti, micken tko kt v pilu, recimo nvm songs for sunny mornings al neki? lemme know s klikom na ustrezno moznost, pa sori za dolg spis<3
0
omg to bi mi blo ful usec!
to bi blo fajn, ig
verjetno bi prebrala ampak mi je useen
ti kr, ampak ne bi pa brala/spremljala
ohh ne res ne rabmo tega bruh
nekdo ze dela tocn to/podobno (ce si to izbral, nujno napis v kom. kdo pa ime objave, ker ress nocm fejkat da jih uprasam itd.)
🕒
 
omgg, ja girll<3
sori, nism vidla, ampk to je ful dobra ideja<33
 
thxx pikii<3 bom zacela tkoj ko se mi zacnejo pocitncee<3
 
i wanna key his car,
i wanna make him lunch,
i wanna break his heart
and stitch it right back up,
i wanna kiss his face
with an uppercut
i wanna meet his mum
to tell her her son sucksss
*roza*~get him back, olivia rodrigo*roza*

mislm da je ta del komada tko ful iconic, ker ful dobr poudari to nasprotje med dvema moznostma, pac a se mu hocm mascevat al ga hocm nazaj? tut naslov je temu primeren... kaj vi mislte? a vam je vsec ta pesm?
2
🕒
 
ahhhhh❤️‍🔥❤️‍🔥 olivia queen <333
btw iskreno je pesm cist prevec realll pacc lovam
 
jaa, omgg<3 obozujmm<33
pač ja, ful dobra pesm, kako se ti zdita novi dve? men je drop dead bolsi, ampk obe sta mi vecinoma bolsi od prejsnih, hahh<3
 
exactly pac res je real😭 ej drugac men sta obe novi dve ful usec, tut the cure, pac res mi je usec ta nov stil, ceprov iskreno useen upam da bo tko kt prej se ksna mal bolj energicna (no pac nvm kako nej to opisem pac tko mal bolj z elektricnimi kitarami nvm kokr good 4 u al pa refren od all-american bitch al pa brutal...) na tem novem albumu... CEPROV RES LOVAM DROP DEAD PA THE CURE AHHH
 
sej bi bolj energična z robertom smithom vrjetnn<3
 
Narocenaa <3
1
🕒
 
hvalaa
 
fulll mi je vsecc tvoja zgodbaaaa komi cakam nov dell hehe
 
OMG HVALA! obljubim da bo nov del tkoj ko se mi konca sola (torej tm 16. 6. bom zacela pisat, pa bomo vidl)<3
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Sporočila

Avatar cokies je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Jag🍓dka
midve se pa ze dolgo nisva vidli🥲🫶🥹
 
Hejjj kje si bilaaaa?
 
Avatar mačja panda je pisal/a pilovcu/ki: Avatar GuitarGirl
naročena
 
Avatar Nevihta sporoča pilovcem/kam:
Guys ker si ne morem spremenit vzdevka to ...
 
Avatar Bellaza2 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar lovesky
hey lovesky v 3 dneh se ti je pa nabralo ...
 
Avatar GuitarGirl sporoča pilovcem/kam:
KMALU BODO POLETNE POČITNICE! Kam greste? ...
 
Avatar mačja panda je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Pillover
hejjjjjj naročena
 
Avatar Ginny•Weasly je pisal/a pilovcu/ki: Avatar BLOBIE
odpri si skrivni nabiralnik
 
Avatar Forever sporoča pilovcem/kam:
ok pa se vsi tistim ki mate valete oz ste ...
 
Avatar Forever sprašuje pilovce/ke:
js sm tok zaspana pa vi?
 
Avatar GuitarGirl je pisal/a pilovcu/ki: Avatar ~♥ lunna ♥~
Naročena!
 
hello naročena
 
Avatar lovesky je pisal/a pilovcu/ki: Avatar cokies
ojla
 
Avatar cokies sporoča pilovcem/kam:
za vse! da mi jutri VSII uživate na valetah! ...
 
Avatar lovesky je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Ginny•Weasly
ojla!!!: kraljestvo Živali!!!
 
Značka Avatar Heart je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Hannah
Hej, pred nekaj časa si se naročila name. ...
 
Avatar MONAlisa sporoča pilovcem/kam:
sem mal prenovila profil, če se vam da poglejteee
 
Avatar MONAlisa je pisal/a pilovcu/ki: Avatar lovesky
hejj! sm vidla sporočil(komentarji mi ne ...
 
Avatar lovesky je pisal/a pilovcu/ki: Avatar MONAlisa
Ej moli, a bi mal klepetala???!!!
 
Avatar Rokometašica je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Revija PIL
hej!! res vas prosim za poster si takooo ...
 
Avatar lovesky je pisal/a pilovcu/ki: Avatar ~♥ lunna ♥~
ojla lunči!! KOK SIII!!!!
 
Avatar Rachel Green je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Maths_help:))
nab
 
Avatar #karolina je pisal/a pilovcu/ki: Avatar ~♥ lunna ♥~
nnaarrročena
 
Avatar Karla💙 sporoča pilovcem/kam:
13 dni do POLETNIH POČITNIC 9.r pa še mate ...
 
Avatar Maths_help:)) je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Rachel Green
Klepet?