Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov forum: Ful bi se rada prjavla

ful bi se rada prjavla

8
I belive I can to win
Hej!
Se opravičujem, če ne bo vse slovnično in pravopisno pravilno.
Jaz bi se ful rada prijavila na Slovenija ima talent. Rada bi pokazala svoj talent in na ta način začela bolj resno. Ampak bi se rada prijavila za naslednjo sezono.
1. Ali mogoče veste, če se moraš prijaviti že zdaj, ali kdaj? (rada bi se prijavila za naslednjo sezono)
2. In kje, kako se prijaviš?
3. Ali snemanja potekajo dopoldne, če moraš manjkati v šoli? Če ja, koliko časa moraš manjkatii v šoli?
Že vnaprej hvala za odgovore!
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hejj
moja frendica je sla par let nazaj, js pa grem nasledne leto tkoda se mejbi vidima :) no uglavnem ti bom povedla to kar je ona meni:
1. ne se cist zdej, nejprej se mora koncat na tvju pol tko januarja se mi zdi da se je prjavla frendica. sam je dobro da spremljas ze od novembra alpa decembra pa si na tekocem
2. pogugli slovenija ima talent prijave in pol ko bodo odprte kliknes da prvo povezavo pa izpolnes obrazec
3. uh nvm ce je vedno tko kot je blo pr frendici ampak ona je mela snemanje med vikendom tkoda ni manjkala u soli

upam da sm ti pomagala in srecno <33
4
 
SLOimaTALENT
I belive I can to win
Omg, ful ti hvalaaaaaaaaaaaa
Aja, če semem vprašat s katero točko se boš prijavila? Tko sam vprašam, ni ti treba odgovort če se ti zdi preveč zasebno
 
wowww najs (sorry k se umesavam) kako pa toooo a lah povesss kako ji je ime? pac talent hocm videt kera je bila hahah njen talent <33
 
SLOimaTALENT
Ni kaj, ce te se kj zanima kr uprasi pa ce vem odgovor ti povem :)
Js se bom z blo tko mesanico tock tko mal glasba pa zabava pa trik. use kar bom pokazala ful rada delam pa sm se odlocla da bom zdrzla u eno tocko in upam da mi rata. pa ti, s kero tocko se bos predstaula?
#Cruel Swiftie hmm dvomim da se jo da videt ko ni prsla u polfinale je blo sam tko pol njene tocke na tvju ko je bla na avdiciji. drgac ji je ime nusa priimka pa nvm ce bi povedla
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Pilov forum


want to be a writer
Objava:

Eno vpr.

Ogledov: 39 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

My chrush

Ogledov: 47 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Debatiranje

Ogledov: 65 Odgovorov: 0
 
4
Lančika1234
Objava:

LJUBEZEN

Ogledov: 116 Odgovorov: 4
 
1
TEJA
Objava:

STEFKA KURALT VIDAMAR FINANCIRANJE

Ogledov: 14 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

vaterpolo

Ogledov: 79 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

67

Ogledov: 123 Odgovorov: 5
 
3
Knjige
Objava:

Predlogi za knjige 📚

Ogledov: 134 Odgovorov: 6
 
0
Soncica potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

darilo za fanta za bozic

torej rabim ideje za darilo za fanta za bozic. Imam ze v mislih ker si je zelel pulover z odtisi mojih ustnic inn to bom tudi naredila, ker pa ne bi samo tega dala me zanima ce ima kdo kaksen predlog. Zelela bi si da je uporabno in ne nekaj kar bi se lahko nabiral prah. Darilni seti so mi malce brezveze, ker nevem a mu bi bil vsec... parfum sem mu pa kupila za rojstni dan.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

ahahah dobra idejica:v:
 
Slejj bom probala igg (sam z mlekom brez ...
 
uuu njamy bom poskusla :yum::yum: :heart: ...
 
Švrk, res huda pasja bibliografia :joy:ta ...
 
Iii, full mi je vsecc
 
OMG to je res prelepo! Zanima me samo, katere ...
 
hvala za lepe misli! :heart_eyes::hugging::sparkling_heart:
 
O hej, prvo kot prvo, ti lahko brez skrbi ...
 
omggg kook kjutiii i lovee
 
Zootropolis :heart::heart::heart::rabbit::rabbit: