frog_431
Jočeš se lahko samo če zmanjka sladoleda. <33
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
Keri dobri feeling je to ko zunaj tak full lije pa nevihte pa to, ti pa pod deko piješ čaj pa bereš knjigico <333
0
🕒
Bruh men pa lih to ni všeč😭. Taje bi bla na morju kjer je sonce ne pa da je vzuni nevihta pa uničuje moj paradajz😌 js se pa not učim. I am good😭
Morm se naročit frogii🫶:sob:
Lov juu
Lov juu
0
🕒
Naročeni<3
0
🕒
se popolnoma strinjam s citatom ja tako tako
0
🕒
Ko poslušaš muziko na yt music pol pa se ti med vsako pesmijo prižge neka 5 minutna reklama in se ti tak ne da roke stegnit da bi preskočil in pol moreš če nočeš tega 5 min poslušat:expressionless:
3
🕒
https://www.pil.si/index.php/forumi/igralnica/regija/2
0
🕒
POIŠČI PILOVCA/KO
Sporočila
hiiiiiiiiii! končno sem lahko v klepetalniciii!! ...


