snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Čarovniški dnevnik, 23. del

Čarovniški dnevnik, 23. del

1
Hi :wave:!
Prejšnjič je bilo malo bolj romantično - če se spomnimo, Cissy je spoznala Luciusa -, danes pa kot vidite na ozadju, bo vzdušje isto ...
23. MAJ 1971
Oh, spet nisem pisala! Res oprostite, veliko izpitov sem imela in domačih nalog.
No, zdaj sem nazaj! In z prečudovito novico!
Že od marca nisem samska, ampak imam fanta ... Prva sem izmed Blackovih sester, ki sem v vezi! No, sicer Andy vztraja, da sta Bella in Rodolphus več kot prijatelja, a Bella pravi, da ga mara kot prijatelja in da v njem ne vidi nič več.
Verjetno vas zanima, kdo je. In to je ... Lucius! Res ga ljubim z vsem srcem. Ne morete si predstavljati, kako! Tako šarmaten je!
Na primer, ravno prej me je peljal nekam, kjer sem bila prvič. Pod mostom, ki vodi do vhodnih vrat. Mislim, na tem mostu sem že bila, a ne pod njim! Mogoče zveni nič posebnega, a je! Razgled na pokrajino je mnogo lepši kot na mostu in trava je tako lepa in mehka. Za hec sva celo vpisala svoja imena na hlod!
Oh, tako čarobno se počutim! Tako sem vesela kot še nikoli in z Andy se komaj družim.
"V redu je, zaljubljenka," mi je na srečo rekla Andy.
Pa tudi Belli sem pisala o tem. Odgovorila je, da so vsi veseli, posebej oče in teta Walburga, ker sem kot je napisala v vezi s čarovnikom iz čistokrvne rodbine kot je naša.
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Pesem plushie

Ogledov: 27 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

pesmi

Ogledov: 51 Odgovorov: 4
 
1
Objava:

Če bi bilo le res 1. del

Ogledov: 40 Odgovorov: 3
 
3
Objava:

Vampirji

Ogledov: 45 Odgovorov: 2
 
3
Objava:

Samo preberi pls

Ogledov: 36 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Primeri Scotland Yarda 7. del

Ogledov: 34 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Jaz, ona in vsi ostali - Trevor 3. del

Ogledov: 45 Odgovorov: 2
 
4
Objava:

Z ljubeznijo, Abigail 12. del

Ogledov: 40 Odgovorov: 1
 
2
Pac ena ok. potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Zanima me

kako se vam zdi pac a vam je bols da je punca tak presuha pa bleda pac tko pa da nima prsi pa riti? (161 cmvelikost 33 kg teža (pa niam anoreksije ce mislote kr kem še kar nomlno)pac men je to ful vsec (na seb)
pa tko da se oblačim v temne barve oversized
rada bi vedla ker sama seb sem ful ušeč pa me zanima.
ful me zanima ce tko izstopam...(pac idgaf ce se slisim ko pick me(nism niti mal drgac) sam danes so punce bol tko 90% jih je pastcopy(nobenga nocm uzalt sam my opinion)))
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Hejjj drugače super pesem, ampak tudi jaz ...
 
ja men se zdi da ribe ne vidijo vode sam ...
 
js te labele kdaj kr ližem ka so tok dobre ...
 
wow girl tole je ful dober, spremljam
 
A je to slucajn chatgpt? kr ma ful velik ...
 
Omg!!!! Hvala vam vsem. Res nisem pričakovala ...
 
☹️☹️☹️
sori sam men to zgleda kt ai... včeraj sem ...
 
Za nas 38 kr mamo delavno soboto
 
hahahha ful dobraa
 
Joj, srečka Bravo res!!! Tut js bi ga mela...