snofi
Naslednji Pil izide 2. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Moje popolno extra zapleteno življenje. 24.del

Moje popolno extra zapleteno življenje. 24.del

9
Super sisters
O moj bog. Vem da za začetek to vedno rečem ampak kaj ko se mi ves čas dogajajo škandalozne stvari! Dobro, gremo k stvari. Justin me je povabil ven. Kaj naj rečem?
"J-ja," sem rekla.
"Nooo, super! Danes ob šestih v vigoju, ok?"
"Ja!"

Pouk mi je minil tako hitro kot še nikoli ne. Morda sem ves čas razmišljala samo o sladoledu in nisem vedela kaj se dogaja okrog mene. Ko sme prišla domov sem izvlekla mobitel in na vibru poiskala grupo #bff v kateri smo jaz Ema, Lena in Maša.
'Justin me je povabil ven!' sem napisala.
E: OMG, a res?! '
S: Ja!
L: nooo vidiš da je vate!
M: Sara ti si srečnica! Lucky you!
S: jap.
L: kdaj pa gresta?
M:in kam?
E: in zakaj?
S:wow wow, preveč uprasan. Dobro. Greva ob 18:00. Greva v vigo. Zakaj točno nevem... Samo uprasal me je...
E:anyway moraš bit pripravljena.
M: moraš met lep outfit.
L: rabiš make up.
S: saj veš da se ne znam licit ker zjutraj nikoli nimam čas in zato nimam iskusenj.
L: jaz pa mam.
S: no ok, jaz grem delat domačo nalogo k je mamo ful, da bom pol fraj in da mi bo mami dovolila it...
E:ok jaz sem že naredila nalogo.
M: a mi pošlješ rešitve? Proooosim?
E: nikomur ne bom poslala rešitev. Same delajte naloge in le tako se boste česa naučile!
L: pa ti si realna Hermiona.
S: ok no res moram it. By
M: by
L: adijo
E: Pa-pa!
Domačo nalogo sem delala zelo dolgo časa. Ura je bila pet. Ravno sem pospravljala zvezek za matematiko v torbo, ko je pozvonilo pri vratih. Odprla sem in pred vrati so bile Lena Ema in Maša. Lena je imela nahrbtnik ki je bil zelo poln, Maša je imela top model, Ema pa je imela s seboj notes.
"Kaj pa je zdaj to?" sem začudeno vprašala.
"Nujen klic v sili!" je rekla Maša.
"Okej, pridite v mojo sobo."
Vse so se nagnetle v sobo.
"Povejte mi, kaj se dogaja," sem jih najprej vprašala. Lena je odprla nahrbtnik in vem s eje usulo vsaj 50 make up pripomočkov od senčk za oči do rdečih šmink in parfumov.
"Tole, moja draga frendica, je makeup za situacije, v kakršni si ti." je povedala Lena.
Maša je odprla top model.
"Tole so outfiti. Tale odpade, ker je danes malce bolj hladno. Pa poglejmo kaj imaš v omari..." je rekla Maša in začela brskati po moji razmetano omari.
"Jaz pa sem tukaj zato da te pripravim. Ker te predobro poznam, vem, da boš ostala brez besed in da gre marsikaj lahko narobe. Vadili bova. Jaz bom pomagala tudi Maši. Ammm... Imaš računalnik?" je vprašala Ema.
Iz predala sem povlekla prenosnik ki sem ga dobila za rojstni dan. Ema je nekaj začela tipkati po njem. Potem sem zaslišala zvok tiskalnika v naši 'domači prisarni'. To je naša delovna soba. Tam je tiskalnik pa dva računalnika in to, tam delata moja starša ko morata kaj za službo narest.
Ema je skočil v pisarno in se vrnila z sliko Justina. Na lepila si jo je na obraz in tako sva vadili. Ni mi šlo preveč dobro. Vsakič ko sem videla ta obraz sem se ali začela smejati ali pa sem postala živčna. Maša pa je medtem našla najlepši outfit na svetu.
"Waaaaaw, I love it!" sem rekla.
"Ja, ampak hlače so precej zmečkane. Morali bi jih zlikati, ampak jaz ne znam preveč dobro likati." je pojasnila Maša.
"Jaz znam. Sara, vzemi si počitek jaz bom pa zlikala hlače." se je javila Ema.
Lena je medtem risala makeup na mojem makuo top modelu.
"Hmmm... Mislim da je končano... Ne nekaj manjka." je mrmrala.
Vzela je denarnico in stekla čez cesto kjer je bila trgovina z nakitom. Čez 10 minut se je vrnila z najčudovitejšimj uhani.
"Te boš mela gor."
Ema je zlikala hlače ja zoa sme si oblekla majico. Maša mi je naredila frizuro (punca ima res talent za to!) Lena pa me je na ličila. Na koncu mi je po molila ogledalo.
"Lena, tako lepo si me na ličila da sploh nevem če sem to jaz!" sem srečno rekla.
"Hvala!"
"In Maša, to je najboljši outfit! Ema, ti si me odlično pripravila! Hvala vam vsem, najboljše ste!" sem se jim zahvalila.
"Ja, ja," je rekla Ema. "Zdaj pa pojdi! Ura je deset do šestih."
"Ja no saj živim blizu." sem ji ugovarjala. Morda sem bila še vedno kanček ne pripravljena. In bila sem zeloooo živčna!
"Bi me pospremile? Mislim ne čisto do tja, amoak samo toliko, da ne bo Justin videl?" sem jih prosila.
"Noo praaaav. Gremo s tabo do konca tromostovja."
In smo šle. Na koncu sem jih objela potem pa šla do vigoja. Za eno od miz je sedel Justin.
"Heeej!" me je pozdravil.
"Hej!" sem rekla.

Hej hoj! Tukaj nov del! Še nikoli se nisem tako razpisala! Upam da vam je bil všeč! Aha, mislim da vas zanima Sarin outfit. Pogledaš ga lahko na spodnji povezavi:

https://www.pinterest.com/Jennaalexis10/cute-jean-outfits/

Lajkaj in komentiraj!
Lep oooooo se imej,
Jaz🤗💖
10. December 2020

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Kul!!!!
P.S: Sori, če premal napišem samo ne da se mii zelo pisat drugače je svetovno!
0
10. December 2020
Hvalaaa!
10. December 2020
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
KAJ NAJ REČEM?
FANTASTIČNO, BERZHIBNO, SVETOVNO, ODLIČNO IN NAPETO.
NOV DEL TAKOJJJJJJ!
RES ZAŽIGAŠ!
BRAVO!
UPAM, DA VEŠ, DA SEM TVOJA NAJVEČJA OBOŽEVALKA NA SVETU!
#POPOLNAZGODBA
P.S BI BIL LAHKO NOV DEL ŽE JUTRI... ;)
Lp happyGIRL
0
10. December 2020
Jooooj hvala ti! Jutri itak pride nov del!
LYSM
10. December 2020
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super zgodba. Saj to že veš ne? Od mene dobiš tole:🏆
0
10. December 2020
Hvalaaaaaaaa!
10. December 2020
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Oooo jaz ne morem nehati brat! PAČ RABIM NOV DEL!!! To je takooooooo perfect!
0
10. December 2020

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Življenje v steklenem kozarcu 9. del

Ogledov: 10 Odgovorov: 0
Pred 3 urami
1
Objava:

Svet pošasti 4. del

Ogledov: 24 Odgovorov: 2
Pred 4 urami
6
Objava:

MOJE ŽIVLJENJE 3. del

Ogledov: 19 Odgovorov: 2
Pred 4 urami
3
Objava:

Najin trenutek 1. del

Ogledov: 45 Odgovorov: 2
Pred 1 dnevom
4
Objava:

Poj in ljubi 3. del

Ogledov: 37 Odgovorov: 0
Pred 1 dnevom
4
Objava:

DAN

Ogledov: 50 Odgovorov: 3
Pred 1 dnevom
4
Objava:

Prihajajoča apokalipsa, 18. del

Ogledov: 35 Odgovorov: 0
Pred 2 dnevoma
2
Objava:

Krvavo srce 2. del

Ogledov: 54 Odgovorov: 2
Pred 2 dnevoma
1
😭Scared 12-years girl potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Nočne more in strah

Danes sem ponoči mela zelo strašne sanje. Lahko vam jih opišem. Pač z družino smo se igrali na vrtu in teraso smo meli odprto. Imeli smo tudi zavese in te so bile zavrnjene do polovice. Nato pa je iz zaves (za zavesami) pokukala taka dolga, kosmata, črna šapa. Dejansko bi lahko rekla, da je malo spominjala na človeško roko. Nato smo vsi rekli KAJ JE TO. Jaz sem pogledala in sm videla v zavesi neki tko čudno zavito, neki je se je ovilo z zaveso. Potem sem V SANJAH videla da so bile le sanje. Torej, to kar sem sanjala so bile sanje tudi v sanjah😅😭 V sanjah sem se nato zbudila in povedala mami kake sanje sem mela. Nato pa je mami rekla da se je V SANJAH to resnično zgodilo, pač da je res bila neka črna šapa.

No, potem sem se (v rl) takoj zbudila in sm bla cist ohromljena, mela sem prisluhe, videla sem neke sence, nisem mogla poklicat mame kr sm se bala da bi mi duh zaprl usta... Zdej sm že budna in ko je ati pršu gor sm mu vse povedala in se zjokala. Kaj naj naredim da ne bom več tako hroma Oz. Prestrašena? Hvala!
Pred 16 urami

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

29.1.2025
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE

Naročniki revije Pil, pozor!

Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.

Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.

Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.

Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Ti&jaz?
Všeč mi je, vedno vse z veseljem preberem.
130 (24%)
Je okej, ampak me ne zanimajo vse vsebine.
325 (60%)
Všeč so mi le nasveti bralcev.
35 (6%)
Ni mi všeč, me ne zanima.
53 (10%)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

#NekdoKiVednoKomentira<3 in obožuje tvojo zgodboo
OMGGG GILRIE😭❤ ti si me s tem ...
Pred 55 minutami
omggg dbest deu
Pred 58 minutami
omggg kpopie to je popolna slikca
Pred 1 uro
I_LOVE_BUNNY
hahahahahahahaha. kdo ti ga je povedal?
Pred 1 uro
Ful dobra zgodba.
Pred 1 uro
Jaz bi tudi rada šla v Italijo
Pred 1 uro
ful lepi obeski pa dobr blog ce bi loh bi ...
Pred 1 uro
I_LOVE_BUNNY
Ful je smešen pa čeprav sem ga že vsaj 10 ...
Pred 1 uro
musicgirl
hahaha ta je zelo dobra pa se nisem za njo ...
Pred 1 uro
musicgirl
se strinjam s tabo upam da bodo to popravl
Pred 1 uro
mogoče cokies, bom se mal pogledala
Pred 2 urama
mogoče cokies, bom se mal pogledala
Pred 2 urama
nindža želva
Pred 2 urama
oooo, full mii je usecc. enn popravekk heh: ...
Pred 2 urama