snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Tančica skrivnosti, 39. del

Tančica skrivnosti, 39. del

8
Hey :wave:!
Naj vam povem, da bo ta del izredno dolg, a izvedeli boste bistvo zgodbe, kar sem tkovala od začetka zgodbe - resnico in razlog za umora. Zato berite naprej :wink:!
RAZLOG
"Ampak zakaj ste ju ubili," je vprašal inšpektor.
"Dolga zgodba je," je odgovorila mama.
"Oh, imamo čas," je rekel inšpektor.
"Bilo je trideset let nazaj. Jaz in Patrick sva se zaljubila. Bila je ljubezen na prvi pogled. Isto leto sva se poročila in rodila sem Anastasio. Čez dve leti pa še Ophelio. Vsi smo bili srečni in nič nam ni manjkalo. Dokler ni bila Anastasia stara pet in Ophelia tri. Dvajseti avgust. Nikoli ne bom pozabila tega dne. Imela sem zelo dobrega prijatelja, ki sem ga res imela rada - Jackson Hollistor. Želel je kupiti stanovanje, ampak bil je reven. Zato sem mu posodila nekaj denarja in ta dan me je Patrick peljal tja, da bi mu dala. Ko je Patrick prišel pome, me je Jackson poljubil. Nisem si želela tega! Zame je bil prijatelj, nič več. Ampak ne za Patricka. Vzel je pištolo iz žepa in ustrelil Jacksona v srce, da je padel. Nikoli nisem vedela, da ima pištolo! Zavpil mi je, da naj grem v avto. Na poti domov sem jokala, a ukazal mi je, naj utihnem. Ko sva prišla domov, je šel v kuhinjo. Sledila sem mu in mu rekla, naj se pogovoriva. Zatem je vame vrgel kozarec in še enega in še enega. Nato je prišel do mene in rekel, da se bo ločil. Strinjala sem se. Obtožil me je, da sem slaba mama in vzel Anastasio in Ophelio in jima prepovedal, da hodita k meni. Sedemnajst let ju nisem videla! Takrat sta namreč dobili izpit. Za to sem ga želela ubiti. Kupila sem svojo hišo in se preselila. Ni mi dovolil, da me še kdaj vidi," je razložila mama.
"Ampak zakaj niste obvestili policije? Tako bi bili nedolžni," je vprašal inšpektor.
"Bila sem prestrašena in želja, da ga ubijem je bila vedno večja. Vzel mi je tri osebe, ki sem jih imel najraje!"
"Thomas je bil vključen v umor, kajne?"
"Da. Rabila sem pomoč. Nisem mogla vse sama narediti, na primer ugasniti kamere. Prepričala sem ga, da sodeluje."
"In kako sta ga ubila?"
"Bili smo na Ophelijini poroki. Ko je Patrick govoril z nekom, sem mu v pijačo dala tablete za spanje, da je lahko odšel domov. Thomas in jaz sva šla za njim. Sama sem šla v hišo in šla v njegovo spalnico. Ležal je na naslanjaču. Ko me je videl, je zavpil naj grem. Ampak nisem šla. Vzela sem nož iz moje torbice in mu ga zapičila v srce. Bila sem vesela, ker mi je uspelo in se smejala. Vzela sem list in napisala nanj: Kri je končno prelita. Potem sem šla nazaj v avto."
"Gospi Harrison sta vas videli na pokopališču."
"Oh, nesla sem rože. Patrickove sem nalašč pustila, da jih dež uniči. Jacksonove pa sem pokrila s steklom - tudi nalašč."
"Kaj pa Thomasov umor?"
"Nek dan sem prišla k njemu. Bil je jezen name. Rekel je, da bo poklical policijo in šel do telefona."
"In potem ste presodili, da mora umreti tudi on."
"Nisem imela nož. Zato sem le potegnila njegovo ogrlico. Preprosto."
"Zakaj ste prišli povedat to?"
"Začela sem se zavedati, da sem naredila nekaj groznega Anastasiji in Ophelia. Ubila sem njunega očeta. Kljub temu da je nasilen, je bil skrben oče. In Opheliji sem vzela njeno edino pravo ljubezen. Odločila sem se, da bom poštena in bom vsaj povedala."
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Pisalnica


Objava:

VLADIMIOR IN NJEGOV DAN

Ogledov: 21 Odgovorov: 0
 
2
Yunna
Objava:

POČITNICE PA TAKE 1.

Ogledov: 29 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Pesem morja 2. del

Ogledov: 38 Odgovorov: 1
 
3
Objava:

Skrivnost templjarskega nakita 12. del

Ogledov: 48 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

Srce v senci 1. del

Ogledov: 92 Odgovorov: 5
 
5
Objava:

Pesem morja 1. del

Ogledov: 69 Odgovorov: 3
 
4
Objava:

Samo konji v moji glavi 8. del

Ogledov: 54 Odgovorov: 0
 
3
Objava:

Laž, ki diha 1. del

Ogledov: 144 Odgovorov: 4
 
9
brzjhzb potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Olje za lase

Oj,
js bi si kupla v dm kaksno olje za lase. Loh je tut tako za rast las, ampak jaz bi ga kupila predvsem ker vi jih rada mela bolj shiny. A ma kera to doma pa mi pove za kaksen tip las je ker bi ga res rada kupila?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(57)
Vesela šola me ne zanima.
(92)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(167)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(60)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

kjuttttttttttttttttttttttttttttttttt
 
:heart::heart:1:heart::heart:
 
Ful lepo:heart_eyes:. Pa ful lepo pišeš!
 
7., 10., 12., 15., 19., 35.
 
2. As long as i'm with you, i've got a smile ...
 
2. 7. 8. 24. 35. 38.
 
omg pikiiii toj tok lepooo, lovammmmm
 
zelo dobra zamisel ampak sm ze povedala cokies ...
 
22.3. drugače lovam idejico
 
cute:blush::wink::wave::blue_heart::blue_heart::purple_heart:
 
Ful kul, drugače se mi zdi da me kar opiše!
 
cooollllllllllllllllll blagor,to more bit ...