Za Pil
Jaz si hočem spremenit profil pa mi še vedno kaže starega kliknem Shrani pa ko pogledam profil je še vedno stari
Pomagaj!!!
Hvala za odgovore
Lp,Ps

Odgovori:

Pri meni pa deluje update Profila, tako da nisem mogel odkriti tvoje napake.
Poskusi prosim s kakšno majhno spremembo oziroma spreminjaj profil malo po malo pa nam potem sporoči, če ti bo tako uspelo. Morda celo ugotoviš, kaj točno spremeniš, preden noče shranit?
Sicer pa se opravičujem za težave!
Moj odgovor:

Svetovalnica
Obvestila
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE
Naročniki revije Pil, pozor!
Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.
Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.
Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.
Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija.